Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė ADRAS
#409116 Sveiki "Antidepresantai",

Esu naujokas šioje vietoje. Pas mane bloga nuotaika nuo gimimo, o gal apie tik nuomonė apie save. Diagnozės tą patvirtinančios neturiu.
Prieš pora savaičiu ant tiek subjuro nuotaika, kad nusprendžiau bent susirasti vieta, kur žmonės panašiai jaučiasi, pasidomėt kaip su tuo kovoja. Radau "Depresijos kluba" (pavadinimas suviliojo).
Užsiregistravau truputi pavarčiau ir dėjau į kojas. Aš gi dar žudytis nenoriu. Praėjo savaitė ar dvi ir vėl grįžau. Vartau skaitau temas, bet... Puse temų apie vaistus likusios kaip jau nebera jėgu net gulėti, o atsakymuose daug kas siulo tokiems atsistoti ir eiti. Nerandu, net kam koki komentarą palikti, gyvenimo įkvėpti. Tai gal aš ne ten pataikiau? Ar ši vieta ne man? O gal dar kažko nesuprantu, nes vis dar esu kokioje neigimo stadijoje?

TAIGI, MANO KLAUSIMAS JUMS "DEPRESIJOSKLUBO" NARIAI:
KODĖL JUS ČIA? KĄ ŠI VIETA JUMS DUODA? KĄ JOJE RADOTE? IR KODĖL JUS GRĮŽTATE ČIA?

P.S. Atsakinėkite drąsiai :gaidys . Man įdomus, bet koks atsakymas.

Laimės visiems. :uztave
Vartotojo avataras
Parašė emar
#409118 Depresija yra smegenų sutrikimas. Jėgų nėra realiai, tai ne "tinginystė".

Labai gerai ir realistiškai paaiškinatis video apie depresija yra šis:

https://www.youtube.com/watch?v=NOAgplgTxfc

Laikau save kaip ir pasveikusia, bet užsitęsus nenormalioms aplinkybems pradedu jausti žlugdančią depresinę būseną. Tai ne nuotaika, tai būsena. Ji panašesnė į sniego laviną kalnuose. Tai yra prasideda nuo mažų sniego gniūžtelių, kol įsibėgėja tiek, kad nušluoja viską kelyje. Tai yra, kai liga įsisenėjusi ir negydoma nei tradiciniais, nei netradiciniais vaistais, žodžiai nebepadeda.

Kuo ši vieta man padeda? Besigydydama depresiją labai daug sužinojau apie save, savo šeimą ir išsiaiškinau savo kitus sutrikimus. Suprantu kaip jaučiasi sergantis depresija. Vienintelis būdas pasveikti - gydytis. Kreiptis į kvalifikuotus specialistus.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#409125 Si vieta padeda panasiu patirciu turintiems zmonems dalintis savo isgyvenimais, sulaukti arba suteikti palaikymo ar diskutuoti esamu gydymu tinkamumais ir problemu sprendimo budais. Jeigu jauti nerima ar depresija, rekomenduotina kreiptis i specialistus, nes universalaus atsakymo, kaip iveikti uzsitesusias slogias busenas nera, kiekvienam padeda skirtingi dalykai - ar tai butu medikamentai, ar psichoterapija, ar tam tikri papildai, sportas ir t.t.