Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#108019 reikalingas, man idomu vistiek. ir prašom įdėt ikonėles, kurios nepatinka. neužtenka tik apibūdint.
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#108024 turėjau omeny šias:
;mike
;zuike
;gele


nežinau, kaip dėl šių, neatsimenu, ar išvis esu pastebėjus jas naudojamas, ir tikrai retai prireikia tokių paveiksliukų. prireikus galima internete surast... :
;boks
;cake
;fire
;aciu (dubliuojasi su :aciu)
;padla
;kemp
;car
;misha
;playboy
;san (dubliuojasi su :))))
Parašė autumn
#108026 ;kemp ;boks ;spider ;robo ;monstr ;zuike ;lady
Šitų reikalingumas man atrodo nesuprantamas.
Parašėnegative
#108029 ;padla ;book ;kitty ;vika ;spider ;lady :ghost ;mike ;angel ;palyboy ;boks ;san ;robo ;vog
absurdas.
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#108030 galvoju, kad aš pirmą ir paskutinį kartą savo postą prikroviau tiek ikonėlių :bloga
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#108031 ai, dar norėjau pasakyt, kad kairiajame kampe, kai rašai žinelę (lyg ir populiariausios/rekomenduojamos šypsenėlės), atrodo neaktualios šios:

:by :achtung :song :kazokas :king :angel

jų gali reikt, bet man asmeniškai dažniau prireikia visokių :evil: :verkiu :alaus.

beje, ką tik pastebėjau, kam mums :rusija?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#108037 čia automatiškai susitumdo, tikrai nieko nekeisiu, nes tai būtų techniškai labai ilgas darbas.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#108046 :paroda laukiu komentarų
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#108047 ;) sitas zenklas pasivercia i ;) O ar negaletu buti jog parasius ;) atsirastu kas nors merkiantis aki kaip skype yra.
Daugiau visos naujienos puikios :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#108051 taip geriau?
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#108053 Nerealiai ;)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#108057
Morpheus rašė:;) sitas zenklas pasivercia i ;) O ar negaletu buti jog parasius ;) atsirastu kas nors merkiantis aki kaip skype yra.
Daugiau visos naujienos puikios :)


pritariu 100 procentu
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#108134 ;vog ;padla ;san ;kitty ;pingo ;zuike ;sliop Nelabai man šitos, bereikalingos, sakyčiau, neįdomios :(
O šita kaip tik man ;misha :D
ParašėKatinas
#108154 :ispeju
sita ziauriai faina,prasom netrint :ufo
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#108155 Man tai nuolat trūksta pagrindinėse nustebusio (net nėra tokio išsižiojusio išsprogusiom akim, verkiančio :verkiu , susikuklinančio :roll: ir dažnai guodiko warm

Ir nors fainos bet visai nenaudoju tų didelių ir kažkaip nežinočiau kur panaudot: :gaidys :ratas :alaus zirgas :kazokas