Moderatorius: Astro-Meška

ParašėKatinas
#108188 Agni,aciu uz sypseneles :aciu
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#108196 Šaunuolė, Agni :)
Vartotojo avataras
Parašė Ieva
#112469 Šypsenėlės mano galva labai jau nekokios. Visų pirma, skirtingos (ta prasme ne emocijos, o veideliai skiriasi), didelės. Daugumos iš jų apskritai nėra kur panaudoti. Na labai netvarkingai atrodo, kaip koks šiukšlynas. Geriau būtų, sakykim, iš skype veidukai. Visi vienos rūšies. Pats forumas tvarkingesnis ir akiai mielesnis būtų. : )

Pvz.:
;holly

Dievaži, juk tai jau ne veidukas, o visas atvirukas.
Parašė autumn
#112471 Aš taip pat sakiau, kai buvau nauja.
Dabar labai apsipratau ir net mieli atrodo tie skirtingi snukučiai.
O dėl didelių šypsenėlių... Jos nevartojamos gi kiekvienoj žinutėj :) O kokia nors gera proga visai praverčia drėbtelt kokį atviruko dydžio "šypsniuką" :)
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#112483 O as net nepastebejau kad jos yra, vis galvodavau is kur zmones traukia tokias sypseneles kuriu nera pas mane, pasirodo reik apacioj tik paspaust rodyti daugiau sypseneliu.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#112485 kaip norėjau taip padariau. nepriimu jokių pretenzijų, tai buvo milžiniškas darbas iš nuobodžių pakeisti į įdomias. kam nepatinka, tai tik jo asmeninės problemos.
Vartotojo avataras
Parašė Ieva
#112489 Tai ne pretenzija, o pasiūlymas. Nežinojau, kad čia net ir savo nuomonės pasakyt negalima. : )
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#112492 galima, jei pats irgi dirbi forume. pavyzdžiui mane tokios pastabos įžeidžia.
ParašėBeširdė Ragana
#112496 Keistas man apskritai šitas forumas, nepratus aš prie tokio... Nes lankausi ir SM forume, kurį visos puikiai žinote. Todėl čia atėjus ir šypsenėlės atrodė keistos, po truputį priprantu ir jos man netrukdo, net gi kai kurios labai mielos, pvz- :angel
O jei reikia įdomesnių tai tikrai čia galima rasti: http://smiles.lc-pasaulis.com/ =)
Vartotojo avataras
Parašė Ieva
#112499 Tave žeidžia kitų žmonių nuomonė? Žmogau, kritika sveikas dalykas, tau tikrai reiktų išmokti ją priimti. Juk forumai paprastai būna kuriami kitiems žmonėms, o ne tik kūrėjams. Tad būtų logiška, jei tie žmonės galėtų išsakyti savo pasiūlymus forumui.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#112504 Dėl šypsenėlių tikrai neverta kelti vajaus. Manau, kad kam nepatinka esamos, tas tikrai gali pasinaudoti Raganos nuoroda ir susirasti patinkančių šypsenėlių.

Kam nepatika forumas, bet gali į jį nebesugrįžti... Paprasta labai viskas. Kaip 2x2.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#112511 ieva, aš savo namuose žmones kviečiu jaustis kaip namie, bet ne kaip tvarte. mintį pagavai?
Vartotojo avataras
Parašė Ieva
#112514 Dieve, problema jau net ne šypsenėlėse, tiesiog nesuprantu, ką blogo padariau, kad pasakiau ką galvoju? O gal taisyklės tai draudžia? Berods mandagiai pasakiau pasiūlymą forumui, o likau vos ne apvaryta. Ir Agni, namie gal, bet forume tikrai ne.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#112516 Forumas mano asmeninė nuosavybė :king