Moderatorius: Astro-Meška

Jūs esate vyras ar moteris?

121
45%
147
54%
3
1%
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#183107 Jautiesi mažuma? :achtung
Nebijok, mes čia visus gerbiam :)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#183129 jo vyrai cia mazuma :D
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#183130 vadinas psichemis buna tik moterys :shock:
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#183133 dangiska, nė velnio.mes tik savo būsenos ir jausmų nebijom ( su išimtimis) išreikšti, o vyram tai nevyriška.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#183144 Kazkur skaiciau, kad depresija vyrai serga maziau nei moterys...
Parašė Sunrise
#183173 Vyrai nereiškia jausmų dažniausiai. Kažkieno citata "VYrai neverkia. Jie pasikaria."
Vartotojo avataras
Parašė deadcandance
#183228 As irgi skaiciau kad cia labiau moterishka liga...
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#183229 kad taip išsirutuliojo tema, tai gal tada reikėjo patikslinti pvz "kiek čia lankosi vyrų ir kiek moterų sergančių depresija?" nes dabar nzn balsuoti man ar ne, nes depresija nesergu. :-)
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#183479
parijas rašė:kad taip išsirutuliojo tema, tai gal tada reikėjo patikslinti pvz "kiek čia lankosi vyrų ir kiek moterų sergančių depresija?" nes dabar nzn balsuoti man ar ne, nes depresija nesergu. :-)

Balsuok, nes as jau nubalsavau :)
ParašėKatinas
#183482 as irgi nubalsavau,nors nebesergu
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#183500
Katinas rašė:as irgi nubalsavau,nors nebesergu

tikiuosi ne už vyrus :D (joke) =)
Vartotojo avataras
Parašė Vincent
#187301 Hmm. mazuma vyru, gal todel, kad jie tikrai kur kas maziau iesko/randa/tiki parama forumuose ar panasiai. Logiska , o gal ir ne... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#203909 Vyrai mažiau socialūs, jei reikalas neliečia karo, žvejybos, krepšinio ir pan... jie linkę "kovoti" su depresija.. aš pakankamai prisikovojau ir tik dabar pradedu matyt kokio gilioj s...nėj buvau...
pirmas žingsnis sunkiausias - prisipažinti sau, kad turi psichikos sutrikimą ir esi kitoks... :gaidys
Parašė Aurymas
#212078 kovoju, kaip jau kolega minėjo, nuo vaikystės. tik vaikystės ir paauglystės laikotarpiu, depresuot laiko turėdavau, tik rudens ir žiemos laikotarpiu. vėliau įvairųs klubai, hip hopo bandas, na, o tik pyst 18 ir nebėr gyvenimo džiaugsmo... alkoholis, po kelių metų marihuana(pastaroji gydydavo gan neblogai) grįžus Lietuvon, bedarbystė alkoholis, visiška apatija išlįst iš namų, net iki darbo biržos nulėkt. vaistai nuolat, išskyrus alko ir žolės laikotarpiu mažiau ar išvis ne... ir tokių vyrų tikrai daug, bet jie kituose forumuose lindi. džiugu vienok, kad kad čia moterystė įsigalėjus, labai svarbu globėjos ir saugotojos nuomone išgirst :song