Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė vikute
#135660 Taip.Šiuo metu klubo foto albumas "neveiksnus".
Parašė apple
#135661 o kurioj vietoj jis randasi? nes tipo kokia problema jei jis butu tam skyriui kur ileidziami tik su leidimais...juk bet kas ten nepatektu.
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#135662 Jisai photobucket.com buvo.O slaptažodžius žinodavo tik tie nariai, kuriem buvo leidžiama balsavimo pagrindu ten patekti.
Parašėnegative
#158394 taip ir nesupratau - negalima redaguot žinučių??????
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#158501
enigma rašė:taip ir nesupratau - negalima redaguot žinučių??????

Del tam tikru priezasciu regaguoti galima tik dienorasciuose ir kai kuriuose kituose temose.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#191998 enigma, admin, manau, nusprendė, kad reikia apriboti žinučių redagavimą, nes kai kurie veikėjai (vardų dėl savo priežasčių neminėsiu) įsigudrino jas redaguoti, bet dar ir trinti.
Tačiau, kita vertus, ar gali redaguoti savo draugui išsiųstą sms, pm, e-mail ar net... keistai nuskambės... piktus žodžius išsakytus jam į akis?? ištrinti nuoskaudą savo draugui padarytą, kai žodžiai iš tavo lūpu lyg žvirblis lengvai išskrido?
ParašėŠiršė
#192036 Hm, aš tai nežinau, kas čia blogo būtų leisti redaguoti pranešimus. Būna, tarkim, parašai ką nors ir pamatai, kad gramatikos ar skyrybos klaidą netyčia įvėlei. Ir tada labai nervina, kad negali paredaguoti.
ParašėKatastrofa
#217625 Aha, mane tas irgi truputuka nervina.. Kad negalima istaisyti gramatikos..
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#217646 O mane nervina kai koks istizelis istrina visus savo pranesimus ir tampa visiskai nebeimanoma suprasti apie ka ejo kalba tam tikrose temose.
Galu gale tai moko mus pirma galvoti, paskui rasyti. Realiam gyvenime tai lygiai taip pat labai pravercia. :jap
ParašėKatastrofa
#217653
Morpheus rašė:O mane nervina kai koks istizelis istrina visus savo pranesimus ir tampa visiskai nebeimanoma suprasti apie ka ejo kalba tam tikrose temose.
Galu gale tai moko mus pirma galvoti, paskui rasyti. Realiam gyvenime tai lygiai taip pat labai pravercia. :jap


Taip, Morpheus, bet kartais gyvenime nepagalvoji, padarai viena ar kita dalyka impulsyviai. Ir netikiu, kad tau taip niekad nebuvo.. Visi mes klystam, o po to mokomes is savo klaidu. Aisku, ne visi, as cia apie save mazdaug kalbu..
Parašėnemoku
#217670 Jei čia leistų visiems taisyti savo pranešimus, tai greitai pusės forumo neliktų, prasidetų toks dalykais, kaip Morpheus parašė. O į gramatikos klaideles tai nelabai kas dėmesį kreipia, maža čia bėda.
ParašėKatastrofa
#217677 Bet as tai noreciau savo gramatikos klaideles istaisyti... :achtung Kur tavo avataras? :achtung
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#217678 Geriausiai iš klaidų pasimokoma, kai jau nebegalima jų atitaisyti. Čia toks gyvenimiškas pafilosofavimas.

Ir išvis, THINK BEFORE YOU POST.