Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#9696 Būtu labai idomu, jei pasidalintumėte mintimis apie forumą. Kas patiko, kas nepatiko, kas blogai, kas negerai ir pan. ačiū.
Vartotojo avataras
Parašė jomajolt
#9726 na, visu pirma apipavidalinimas :)
spalvos ramios, siltos, grazios. akies nerezia. forumas php pageindu- lengvas susigaudyti aplinkoi ent naujokui, pirmakarta susidurusiam su tokiu IT stebuklu xD

del pacio vartojimo..
rasant zinutes, galbut nroetusi siek tiek daugiau, ypac apsipratus prie moderensniu apiforminimu, bet vistik.. sis paprastas ir patogus :) tad.. gerai yra kaip yra, bet patobulinimu visada galima deti, taip sakant.. kugelio per daug nebuna xD

labai gerai yra tai, jog administratoriai, moderatoriai palaiko tvarka, respect for that ;) nors zinoma, ka cia priziureti, kai kulturinga publika renkas ^^ naujas tai naujas esu, kair asau sita posta, bet vistik, manau jog tolerantiska, mandagi zmonija cia susirinkus, tad ir bedu nebuna pernelyg daug :) kompanija labiausiai grazina foruma vistik ;) mastantys zmones vistik pagrinda sudaro :)

tiesa, trukuma pastebejau- mazas "smailu" pasirinkimas duodamas, rasant posta.. :) gal noretusi daugiau, atitinkama smaila atitinkamai nuotaikai parodyti, bene vienintelis toks minusiukas, MAN, bepasirodes siuom metu :)

tai tiek siam kartui ;)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#9727 ačiū už nuomonę. galbūt, ir mums norėtusi ko modernesnio, deja, kol kas viskas atsiremia į finansus :cry:
Vartotojo avataras
Parašė jomajolt
#9749 na, smailu paketu ir for free imanoma primetyti, bet ne juose vistik esme :)) atnaujinimu taip pat nemokamu metosi interneto platybese, bet asq, aks nemokama tas kokybes negarantuoja :)) seip visai jaukus ir sis variantas, tad kardinaliu pakeitimu tikrai enreikia ;)

PS. del finansu asaru nereik varvint xDDD pagalvok apie zmones saharos dykumiu, kaip jiem ent laselio vandens gaila bereikalo isleist, o cia dabar?? xDD visa kriokli paleist susiruosei? xDD
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#9753 jomajo - kol kas furumas laikosi ant privačių Agni lėšų.
Vartotojo avataras
Parašė jomajolt
#9761 per menesi kiek tu lesu tepareikalauja forumas? ;) uz hostinga manau treik moketi, ti kelesdesimt litu per menesi? bet whatever, sry ka kisuos ne i savo reikalus :)) no offense niekam ;)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#9781 jomajolt, o kaip sudet tuos laisvus smailus?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#9783 mmielai padaryciau tavo min4tus pakeitimus, bet nemoku kaip.
Parašė Pacifistas
#10406 Gera vieta tuščia nebūna

Labai geras daiktas.
Vartotojo avataras
Parašė Liune
#14522 Manau, kad tokie forumai yra tikrai reikalingi... :)))
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#14706 kaip jums startinis puslapis??? valio :DD mes jį turim :DD
ParašėLiepa
#14708 labai labai valio, kad jį turime :DD
Vartotojo avataras
Parašė Liune
#14903 valio :)))
Parašė Perla
#14907 as tai noreciau kad forumas butu aktyvesnis tai cia tik mano noras ir svajone :flo noriu kad butume seima B)
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#14945 man labai patiko pagrindinio puslapio nuotrauka - tos rankos, ir melynas fonas...Mano stilius :)))