Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agata
#16041 man irg labai patiko... :super visgi esme ne forumo apipavidalinime, o ce susirenkancioj kompanijoj...ir ar vyxta ce kova su depresija ar ne...ce esantys zmones foruma daro nepakartojama...nes suteikia pagalba tada, kai jos labiausiai reikia...kai jox psichologas tuo momentu nepagelbes... mylu ir gerbiu uz tai... :heart :flo
Vartotojo avataras
Parašė pamaivyte
#16237 :angel tikrai, kai pamaciau pirma "puslapi" forumo, tikrai nustebau... labai siltas ir mielas, bet man asmeniskai kazko truksta... kazko didesnio.... nes kai atidari ji, tai nuotrauka ir "FORUMAS" na kazko daugiau noretusi, gal pacios nuotraukos didesnes,,, ir manau, jei butu paveiksliukas piestas... butu kaskita... bet cia tik mano nuomone, i karia gal ir neverta kreipti demesio.. :super
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#16974 :dream: Jegele... Man cia kaip kokia psichoterpija... =) Kai radau foruma, pagalvojau, kad geris - juk pasauly tiek daug liudinciu zmoniu, o va dabar jie vienijasi ir palaiko vienas kita... Bet, jei jau atvirai, is pradziu man pasirode kiek per atvira internete kalbeti apie savo jausmus ir rasiau laaabai atsargiai. Bet cia gal kaip su kiekviena gyvenimo naujiena - reikia prisijaukinti.. Taigi forumas prisijaukino mane, o as - ji... :))) Siuo metu gydausi tik vaistais... Jokio psichologo nelankau... Tad sis forumas man yra puiki alternatyva jam. =)

Padeka jo sumanytojams ir remejams. :flo
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#16989 pamaivyte, tai tik pradzia, veliau bus normalus puslapis.
Parašė autumn
#29708 Ką tik prisijungiau, bet vienas dalykas jau nepatinka - šypsenėlės. Jos didelės, animuotos ir, mano nuomone, erzinančios. Aš apskritai nesuprantu, kam reikalingos jos, ypač tokios lakstančios, mirgančios ir didelės.
Tikrai jaukiau būtų, jei jos būtų mažutės ir per daug nedarkančios teksto arba jų išvis nebūtų.
Bet čia tik šiaip pastebėjimas.
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#29721 visada yra galimybė jų nedėti :)
Parašė autumn
#29725 Puikiai žinau apie šią galimybę ir ja naudojuosi, tačiau skaityti kitų žmonių žinutes ne visada malonu, ypač kai emotion'ų gerokai padauginta.

Papildyta:
Nors, kaip ir minėjau, prisijungiau vos prieš keliasdešimt minučių, jau susidariau išties gerą nuomonę apie forumą. Kai kažkada žiūrinėjau jį nesiregistravus, maniau, kad jis numiręs kažkoks, o dabar atrodo, kad išties nė velnio. Ir temų labai naudingų, ir informacijos daug. Žavu, turiu pastebėti!
Vartotojo avataras
Parašė Stewie
#29761 dee ka pvz:. as negaliu pasakyti zodziais pasakau smailais,ar paveiksleliais,tai mano saviraiskos forma...zinau kad padauginu su smailais,bet va tokia jau esu.... :DD
Parašė autumn
#29763 Prieš ikonėles kaip prieš reiškinį aš nelabai ką turiu, išties. Nebent su jom klaikiai persistengiama ir po kiekvieno sakinio po penkias padedama. Tada būna klaiku.
Tiesiog man negražios didelės, mirgančios, lankstančios ir panašiai. Nes tekstą iškraipo. Ir kai kas nors jų daugiau padeda, tai net akyse mirgėt pradeda.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#29776 suprantu tave, bet kai frumas įsikūrė, mes nusprendėm, kad jis per daug šaltas ir liūdnas, todėl ikonėles pakeitėm į nestandartines. ir mums tai labai patiko. tiesą sakant, man atrodo, kad jų dar per mažai :) tik labai tingiu įdėt dar naujų.
Parašė autumn
#31903 Mane vis graužia sąžinė, kad pačią pirmą savo registracijos čia dieną taip užstūmiau ant tų "baisių" šypsenėlių :birst: Nes dabar man jos žiauriai mielos ir tikrai patinka :birst: Tai kaip ir atsiprašyt norėjau :birst:
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#113780 Aš labai pamilau šį forumą B) Amžinai Agni būsiu dekinga už jį :aciu Tik paskutinis pakeitimas man visai nepatinka, man patiko, kad buvo galima koreguoti ir ištrinti savo žinutę, tikrai reikalinga, kai suklysti ar būna norisi papildyti, o kartais suabejoji dėl savo atvirumo.. Manau atsakingai naudojaus šia galuimybe..
Parašė apple
#135649 o kodel cia nebegalima deti savo nuotrauku?
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#135653 Kur būtent?albume?
Parašė apple
#135659 sake ,kad kazkas cia atsitiko ,kad negalima det savo nuotraukos ar pamatyt kitu.