Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#231345 Norėjau, kad logo būtų toks kaip viršuj, bet postuose jo pilno nerodo, pabandysiu vėl jį sugrąžint, galim pažiūrėt kaip atrodo
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#231346 Padariau tave administratoriumi irgi =)
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#231347 Per anksti parašiau, pirma reikia, kad palaikintum
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#231367 Musu logo - baltas fonas, melynos ir pilkos raides!!! Logo yra vienas ir jo kraipyti negalima, nes tada logo tampa nevisai logo
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#231375 aš jau seniausiai palaikinau :)
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#231405 O tai kaip vadinies :D
Vartotojo avataras
Parašė Xylotrechusrusticus
#231411 Vienas didžiausių šio forumo privalumų, kad galiu likti inkognito.

Facebook profilis yra reprezentacinio pobūdžio - su mano nuotraukom, vardu, visa gyvenimo veikla ir pan. Tai ne privačios informacijos atskleidimas, o pateikimas tai, ką noriu apie save pateikti. Nepykit, bet savo psichinėm ligom tikrai nenoriu viešai girtis :)
Parašėnemoku
#231417 Tai ir nesigirk, nematau čia problemos.
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#231424 O_o kas tas facebookas? ...
ok juokauju ,bet niekad juo nesinaudojau . man jis dalykas x prie kurio nesinori liestis . Žinau , kad ši žinutė mano visiškai beprasmė ir prašosi ištrinama bet man giliai dzin :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#231454 Nieko idėja tokia (drąsi).
Tiesa, pats dar nepasiruošęs keliaut į feisbuką, kol priklausau dk skypui ir dk forumui, bet ateičiai reikės, hm, susimąstyti, gal ir neš naudos.
Vartotojo avataras
Parašė comes
#231456 Is tiesu drasus zingsnis.... Bet ko gero norint "patekti" i si puslapeli.... tektu susikurti nauja pseudonuma Facebooke ;/ ar kaip...... :dream:
Nes db paspausti kad patinka ;/ ..... per daug zmoniu pamatis .... Vis delto noretusi islaikyti privatuma .....
Cia DK jau siek tiek esam pazistami, ir daugiau to pasitikejimo ir saugumo jausmo....
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#231458 nereikia spausti, kas nenorit, facebooke profilis tam, ka daugiau žmonių galėtų atrasti klubą, jei jiems to reikia.
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#352184 Aš esu prieš DK į FB. Forume galima pilnai bendrauti. Čia yra net asmeninės žinutės. FB per daug viešas. Čia tik mano nuomonė :?
Vartotojo avataras
Parašė comes
#352190 Tiesa. FB labai neprivatu. Man irgi mieliau likti DK :heart