Moderatorius: Astro-Meška

ParašėTomash
#69117 susitikimai, dienrastis
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#69118 tai man kurie lieka.man skirtumo nera jokio.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#69202 tmą padariau Susitikimų, vikutę Pirkinių moderatorium. liko purėvynėlis ir dienoraščiai. nenoriu visko sukraut vienam žmogui, gal kas norėtų iš dar nemoderuojančių pabandyt?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#69203 taip pat būtų gerai, kad kiekvienas skyrius turėtų bent po du moderatorius.
ParašėTomash
#69206 man purvineli gali duoti
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#69212 ok
Vartotojo avataras
Parašė costa
#69219 Aš galėčiau padėt erai moderuot Užduočių ir Phobophobia'i Virtuvės skyrius :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#69221 ok. ir įdėk sausainių foto =)
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#69314 suredaguokit, kad niekas į mane nesikreiptų dėl dienoraščių ir t.t.,
aš per daug nesveika šiuo metu bet kuo rūpintis ir per daug nestabili.

atsiprašau (ypač Jurgos), kad sukėliau problemų savo dingimu-be-žinios ir nepateisinau pasitikėjimo.
dėl to jaučiuosi blogai
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#69326 Niekur nesiruošiu dingti, tiek kiek matau savo planus į priekį. Norėčiau, ir tikiuosi galėčiau, papildomai prie problemų, kurios gana nepopuliarios, moderuoti dienoraščio skyrių. Jei tikčiau, taip pat norėčiau gauti priėjimą į moderatorių skyrių.
O gal to skyriaus nebėra?
Paskutinį kartą redagavo Marse 2008 09 09, 12:34. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė era
#69339 Visi moderatoriai turi priėjimą į šį skyrių.. Ar klystų?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#69373 taip visi turi. ghmz.. keista, tuoj pasižiūrėsiu gal kokia techninė priežastis. Marse, o kuriuos dienoraščius paimtum?
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#69400
Agni rašė:taip visi turi. ghmz.. keista, tuoj pasižiūrėsiu gal kokia techninė priežastis. Marse, o kuriuos dienoraščius paimtum?

Man tas pats, tik aš dar nežinau kaip padaryti prieigą naujam vartotojui ir perkelti jo dienoraštį iš vieno skyriaus į kitą (kai vartotojas to nori ir gauna teisę). Gal paprasti dienoraščiai lengviau, nors nemanau, kad ten kas nors labai sudėtingo ir su kitom grupėm. Tik reiktų man paaiškinti
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#69401 tada padarysiu antros grupes, nes autumn dabar kaip ir ner. padarysiu tave grupes moderatore, tada tau reiks nueit i vartotoju grupe virsuje III grupe ir įtraukt naują narį.
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#69405 Agni mane gali skirt kur paglbos reikia.su mielu noru padesiu.Be to as vistiek noriu supermoderatore but :D sakau gal pakilsiu karjeros laiptais. :D