Moderatorius: Astro-Meška

Parašėmirtisx
#298361 [quote="dangiska"]nzn kur parasyt bet man i pm parase narys mirtisx..
0 zinuciu forume..nikas klaikus..
gal kas susiduret ? gal ip galit paziuret moderatoriai ? :flo[/quote]

Nu ka keiciu nicka sita galit trint, nes yra zmoniu kurie pamate toki nick iskart nusistato neigiama nuomone, siaip diagnozes neturiu tik depresija uzejus ir pradejau apie savizudybe mastyt, o tada tokia mintis ir buvo kilusi pasirinkti toki nick.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#298363 su mirtim nejuokaujama ... :angel
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#298365 as paranoike :achtung
nu is tiesu turbut kazkiek esu paranoiska :)

atsiprasau =) :flo :jap :baubas
Parašėliudnas
#298379
dangiska rašė:as paranoike :achtung
nu is tiesu turbut kazkiek esu paranoiska :)

atsiprasau =) :flo :jap :baubas


atleista ;flash
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#315455 Pasikeičiau nick, kad galėčiau prisijungti iš telefo, nes turiu BlackBerry, kurie neturi LT kalbos (nežinau kodėl). O nick buvo su LT raidėmis, tai...
kunigaikštisMyškinas nuo šiol Kuroshitsuji . :)))
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#322726 "Moderatorių skyrimo reikalavimai:
1. Registruotas narys;
2. Išbuvęs nariu min xx mėnesius;
3. Atsakingas ir dalykiškas žmogus;
4. Narys užsiimantis flood'inimu(bereikšmių žinučių rašymu) negali tapti moderatoriumi.
5. Parašęs min xx pranešimų ;
6. Išimtinais atvejais, administracijos nuožiūra, moderatoriui gali būti suteikiamas supermoderatoriaus rangas.
Dėl moderatoriaus teisių įgijimo kreiptis PM į administratorius."

"Moderatorių funkcijos:
Moderatoriai prižiūri diskusijas. Jie gali trinti, keisti žinutes, trinti, perkelti, išskirti, užrakinti arba atrakinti temas, būtinai nurodant, kas ir kodėl buvo padaryta. Moderatoriai taip pat prižiūri, kad dalyviai nenukryptų nuo temos, nesikeiktų ir kitaip nepažeidinėtų moralės normų.
Moderatoriai neapsilankę forume ilgiau nei 3 mėnesius netenka moderatoriaus teisių.
Jei manote, kad moderatoriai piktnaudžiauja jiems suteikta valdžia, praneškite forumo administratoriui privačia žinute.
Diskusijose moderatorius yra toks pat diskusijų dalyvis, kaip ir visi kiti vartotojai, todėl jam galioja bendrosios diskusijų taisyklės. Vienintelis skirtumas yra suteikta teisė palaikyti tvarką diskusijose, tačiau ta teisė gali būti atimta. "

Gal yra norinčių? :DD
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#322773 kunigaikštisMyškinas čia tu?????? O aš galvoju naujas žmogus......
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#322775 Aha, aš. :DD Blackberry telefonai neturi LT kalbos, nu gal tie naujausi jau turi. O be LT raidžių kunigaikstisMyskinas nenorėjau pasilikt tokio nick. Ir šiaip gal atsinaujint norėjau, plius puse vistiek nežino, kad kunigaikštis Myškinas paimta iš Dostojevskio ir su susireikšminimu nėr nieko bendro. :D
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#322777 Bliamba, tai super kad čia tu, varyk pas mane.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#322779
Mellisa rašė:kunigaikštisMyškinas čia tu?????? O aš galvoju naujas žmogus......
pakėlė nuotaiką Mellisa ... :D
Vartotojo avataras
Parašė gymka
#322789
Kuroshitsuji rašė:"Moderatorių skyrimo reikalavimai:
1. Registruotas narys;
2. Išbuvęs nariu min xx mėnesius;
3. Atsakingas ir dalykiškas žmogus;
4. Narys užsiimantis flood'inimu(bereikšmių žinučių rašymu) negali tapti moderatoriumi.
5. Parašęs min xx pranešimų ;
6. Išimtinais atvejais, administracijos nuožiūra, moderatoriui gali būti suteikiamas supermoderatoriaus rangas.
Dėl moderatoriaus teisių įgijimo kreiptis PM į administratorius."

"Moderatorių funkcijos:
Moderatoriai prižiūri diskusijas. Jie gali trinti, keisti žinutes, trinti, perkelti, išskirti, užrakinti arba atrakinti temas, būtinai nurodant, kas ir kodėl buvo padaryta. Moderatoriai taip pat prižiūri, kad dalyviai nenukryptų nuo temos, nesikeiktų ir kitaip nepažeidinėtų moralės normų.
Moderatoriai neapsilankę forume ilgiau nei 3 mėnesius netenka moderatoriaus teisių.
Jei manote, kad moderatoriai piktnaudžiauja jiems suteikta valdžia, praneškite forumo administratoriui privačia žinute.
Diskusijose moderatorius yra toks pat diskusijų dalyvis, kaip ir visi kiti vartotojai, todėl jam galioja bendrosios diskusijų taisyklės. Vienintelis skirtumas yra suteikta teisė palaikyti tvarką diskusijose, tačiau ta teisė gali būti atimta. "

Gal yra norinčių? :DD

Čia jūs matau darot offtopic. Atsakysiu į klausimą: aš tai nenoriu :)
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#322790 O kuriuos skyrius reikėtų moderuoti? Tik aš kompe ne specas. Reiktų mane apmokyti, kad netyčia neištrinčiau viso skyriaus :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#322792 dabar gal reikalingiausios, nes skilčių moderas bišk off kuriam laikui:

- Susitikimai
- Šiandien aš
- Pokalbiai apie viską
- Kūryba
- Mūsų virtuvė
- Man trūksta dėmesio
- Religija, magija, ezoterika
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#322811
Kuroshitsuji rašė:dabar gal reikalingiausios, nes skilčių moderas bišk off kuriam laikui:

- Susitikimai
- Šiandien aš
- Pokalbiai apie viską
- Kūryba
- Mūsų virtuvė
- Man trūksta dėmesio
- Religija, magija, ezoterika


Galvoju...

Galiu paimt "Pokalbiai apie viską", "Man trūksta dėmesio". Nes šituos aš šiaip ar taip dažniausiai perskaitau. Pažiūrėsim kaip man seksis.