Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#12407 Ieškome moderatorių forumui.
Būti moderatoriumi yra darbas.
Moderatorius privalo sekti kas vyksta jo moderuojamame skyriuje.
Moderatorius privalo sekti, kad temų pavadinimai būtų logiški, aiškūs, prasidėtų didžiaja raide ir būtų rašomi lietuviškomis raidėmis.
Moderatorius turi žiūrėti, kad jo skyriuje nebūtų tokių pačių temų, jei tokios atsiranda, jas sujungti.
Moderatorius turi perkelti temas į kitą skyrių, jei jo skyriuje jam netinkanti tema ir asmenine žinute apie tai informuoti temos autorių.
Moderatorius turi sekti, kad jo skyriaus temose nebūtų kalbama ne į temą, pykstamasi, baramasi, keikiamasi ir pan.

Norintys būti moderatoriais, rašykite man asmeninę žinutę. arba registruokitės šioje temoje.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#36992 vis dar ieškome naujų moderatorių. norėtume, kad kiekvienas skyrius turėtų bent po 2-3. norintys, rašykit man arba čia.
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#37023 Agni - ar tikrai reikia kiekvienam skyriui 2-3? :? strautas nėra didelis, o juk ir registracijos apsunkinimas bent kiek atbaidė "reklamuotojus"
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#37026 reikia, nes pati matai, kaip dažnai visi serga ir nėra kas pakeičia. vikute išėjo, kas ją pavaduos? nebėr kas prižiūri foto albumą.
Parašė autumn
#37047 Kadangi iš šito forumo nemažai gaunu, galiu jam ir duoti. Galiu prižiūrėt kokį skyrelį ar porą.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#37048 būtų šaunu, kokius norėtum?
Parašė autumn
#37049 Turbūt labiausiai reikėtų rinktis tuos, prie kurių yra tik po vieną moderatorių?
Galėčiau prižiūrėti skyrelį su informacija apie depresija, nes, kaip studijuojanti psichologiją, gaudausi šitame reikale, taip pat galiu prižvelgt naujokų skyrelį, problemų sprendimo skyrių ir kad ir dienoraštį.
Žinau, kad protingiausia būtų imti tuos skyrius, kurie išvis neturi moderatoriaus, bet su rankdarbiais neturiu nieko bendro. Nebent pirkinių skyrių galiu. Tik nežinau, ar ne per daug čia bus, nes nelabai numanau, kiek darbo būna moderuojant.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#37051 na tai patikslink tada, kiek gali ir kuriuos. nėra jokios prievartos, visada galima atsisakyti moderatoriaus pareigų arba kažkurio skyriaus.
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#37053 pagalvojau, kad aš taip pat galėčiau paimti dar pora skyrelių, nes dienoraščiuose nėra ką moderuot. o užduotyse žmonės labai tvarkingi.

turbūt labiausiai reikia rankdarbiuose ir pirkiniuose ko nors prižiūrinčio?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#37054 na šie abu tušti.
Parašė autumn
#37056 Agni, tai gali tada sudėti visus tuos, kur išvardinau, jei nepavešiu, paprašysiu, kad nuimtum kokį nors (tik rankdarbių nenoriu).
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#37057 ok, rankdarbius uždėjau zns.
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#37058 tai galiu jais pasirūpinti.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#37059 ok. o tu moki juos daryti? :D
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#37061 pirkti moku.
rankdarbiauti irgi. matei mano kilometrinį šaliką per meetą taigi.