Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#270277 Norejau patekt i dienotvarke, deja, matau beprasmiska.. Is Katino jau kuris laikas jokio ats, o kaip su kitu moderatorium - laukiu...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#270283 Pauksti ,tu iseini i uzdara skyriu ? as nenoriu... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#270284 Ramiai Maingirdai-ten jis tik rašys savo dienos darbus-dienotvarkę-o pas tave į svečius vistiek atskris =)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#270287 Ir tu, maingirdai, gali pasiprašyt į dienotvarkę, bet mes ten tik dienos planus rašomės, kad būtų lengviau gyventi. :achtung
Kaip Būsena sako Paukstis nedings niekur. :)
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#270293 va va, maingiras man vistu prisiuntinejo, dabar bijo, kad pabegsiu :da
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#270294 aciu labai supermoderatoriau ,kad leidziat ,bet as dar nenoriu rasyti dienos planu.Mano seima man paraso ,ka daryti.
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#270300 1. ryte gert ir prie kompo sedet
2. priespieciai ir kompas
3. neuzmirst nueit i WC
4. sugrizt prie kompo
5. o jei ilgai prie kompo sedesi tai vietoj tikros vakarienes kompo sypseneles ir kramsnosi :corn
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#270301 tai kam man rasyti ,jeigu as mintinai zinau ka daryti. :kazokas
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#270713 nebezinau jau... prieme mane i darbotvarke, gavau sveikinima... O patekt negaliu. Neieinu.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#270719 Dabar turėtum įeiti. =)
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#270721 Sekmes Pauksti !
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#280943 Priklausomybiu skyrius dabar tiesiog vadinasi "priklausomybės"

Buve dalyviai kurie nebeturi galimybes prisijungti rasykite man arba The ending. Buvusiu dalyviu sarasa turime, tik nespejame viska sukelti.

Aciu uz supratinguma ir labanaktis...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#348750 Prašau pagalbos forumo "reklamėlėj", kuri bus kabinama (jau kabinama) įv. stenduose. Gal turit kokios kritikos, pasiūlymų kaip labiau patobulinti, pagražinti šią "reklamėlę"...

Kol kas turim štai ką:
Paveikslėlis
Parašėnemoku
#348756 Aš nevartočiau žodžio "liga", iškart asocijuojasi su stigmatizavimu, keisčiau į "sutrikimai", etiškiau.