Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnemoku
#348757 Dar aš neminėčiau tos dalies apie psichiatrus, nes ir taip aišku, kad forume to nerasi, o ir šiaip reklamoj reikia akcentuoti tai, ką turime ir galime pasiūlyti, o ne tai, ko neturim. Aš tai kažką tokio rašyčiau:

Šis forumas yra skirtas žmonėms, kovojantiems su depresija ir kitais psichikos sutrikimais arba turintiems panašaus likimo artimųjų. Čia galite rasti bendraminčių, kurie susiduria su panašiomis problemomis, pasidalinti patirtimi bei suprasti, jog esate šioje kovoje ne vieni.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#348759
nemoku rašė:Šis forumas yra skirtas žmonėms, kovojantiems su depresija ir kitais psichikos sutrikimais arba turintiems panašaus likimo artimųjų. Čia galite rasti bendraminčių, kurie susiduria su panašiomis problemomis, pasidalinti patirtimi bei suprasti, jog esate šioje kovoje ne vieni.

Neturiu ką pridurti, manau, geriau ir neparašysim... Ačiū, nemoku. :DD
Parašėnemoku
#348767 Džiugu, kad tiko. :)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#376859 Tema "Su šventėm!!!" buvo perkelta į "Pokalbiai apie viską". Kai kurios temos ištrintos dėl to, kad labai senos ir nebeaktualios.

DĖMESIO!!! Klausimus stenkitės užduoti KLAUSIMŲ temoje. :)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#377176 Kaip jau tikriausiai pastebėjot, pastaruoju metu tvarkomės forumą. Norime jį padaryti patogesnį valdyti ir prižiūrėti. Šiandien buvo ištrintos šios neaktyvios temos:

Pirkinių skyrių (vietoj jo skyriuje "Šiandien aš..." galite užvesti temą "Šiandien aš nusipirkau...", jei tik tokios dar nėra),
Nusprendžiau būti laimingas
Konkursai (jei bus noras, galėsim konkursus skelbti "Pokalbiuose apie viską",
Emigrantai,
Nėštumas, motinystė ir depresija (apie tai yra nemažai temų skyriuje "Apie depresiją"),
Taupyklė (spėju, kad nėr ką taupyt, tai niekas ir netaupo :achtung ).
Parašė Tomas2222
#377181
Jozhik v'tumane rašė:Taupyklė (spėju, kad nėr ką taupyt, tai niekas ir netaupo :achtung ).


Sitas tai geras :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#377775 Nenustebkit dėl pokyčių. Buvo ištrintos senos temos, daug temų perkelta į kitus skyrius, nes labiau atitinka temą, sukurtas Psichoterapijos skyrius, sujungta dienotvarkė su dietoraščiais. Darbo buvo daug, todėl tikrai ne visus informavau apie tai, kas kur perkelta. Bet aktyvių perkeltų temų tikrai nebuvo daug. Sėkmės. :flo