Moderatorius: Astro-Meška

Ar reikia keistis forumui?

29
33%
37
42%
14
16%
9
10%
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318402 Bet tai normali žmogaus teisė ištrinti savo pranešimus, o taip ši teisė atimama, taigi einama prieš laisvą žmogaus valią.
Jei žmogus mano, kad nenori, jog tos jo mintys būtų internete, kur visi gali prieiti (minėjau šitą problemą taip pat) tai jis turi teisę ištrinti savo žinutes, juo labiau kaip matau pagal forumo sistemą, paprašius admino ištrinti visas žinutes tu to negalėtum padaryti, nes sistemoje tas nenumatyta, tad žmogus praktiškai netenka teisės dingti iš interneto.
Šiaip toks dalykas yra grubus interneto etikos pažeidimas neleisti žmogui išnykti iš interneto :)
Parašėnemoku
#318404 Manęs šiaip jau retokai forumiečiai prašo ištrinti pranešimus, bet visada ištrinu. Tiesiog su žinučių redagavimu jau turėjom kurioziškų situacijų, tad skatinam žmones prieš rašant pamąstyt. Iliustracija:

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318410 Tai čia dėl kurijozų? :) iš esmės niekinis argumentas. Visuose forumuose žmonės trina savo žinutes ir čia yra normali žmogaus teisė.
Aš va kažkada norėjau kad šiame forume mano visos žinutės būtų ištrintos, parašiau kažkam iš administracijos, man buvo atsakyta. kad soriukas, žinutės netrinamos. Tokia teisė visada turi būti.
Šiaip bent jau redagavimo teisė tikrai turi būti, nes kažką pavargęs nusišneki, o tada tai velkasi per visą gyvenimą.
Arba padarai gramatinių klaidų greit rašydamas, o pataisyti nėra kaip, ir pasirodai kaip visiškas beraštis.
Žodžiu mano manymu čia labai blogai kad nėra galimybės redaguoti žinučių pačiam.
Be to kaip sakiau, šitaip pažeidžiamos ir žmogaus teisės ir laisva valia ir nemandagu iš internetinio etiketo pusės.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318412 Be to, visuomet turėtų būti teisė žinutėms naikinti. Štai mano vienus santykius sugadino tai ko buvau prirašęs viename forume. Mano antra pusė paskaitė ir šakės tada buvo. Tad praeities klaidų dažnai nesinori afišuoti, o jūs tokią teisę atimate. Tai nėra gerai.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#318413 visiškai pritariu,tik pačiai neteko argumentuoti,o gal ir gerai,juk žinučių negalima koreguoti,nes tokį pasisakymą vėlgi gali būti sureaguota kritiškai... :?
Vartotojo avataras
Parašė Zinka
#318428 Šiaip tikrai sutinku su tais, kurie siūlo nepadaryti forumo uždaro, nes tada taip išeina, kad mes susirenkam į uždarą bendruomenę kaip kokią sektą ( čia jau hiperbolizuoju). Taip mes tik stigmuojame save ir užstumiame patys save už visuomenes ribų.

Dėl nuomonės, kad tie "normalūs" žmonės- statistinė visuomenės dauguma- žino geriau apie mūsų problemų jų neturėdami. Taip pat kad mes tinginiai, emociškai nestabilūs ir t.t. Tai manau, kad niekas negavo to, ko norėjo neįdėjęs pastangų.( Nei moterys nebūtų gavusios lygių teisių be sufražisčių ir feminisčių judėjimo, nei juodaodžiai JAV ir t.t.)
O paverkti ir pasiguosti kiekvienas žmogus moka geriausiai.
Jeigu norime, kad mes būtume taip pat matomi, kaip ir kiti, tokie patys žmonės, tai mes turime irgi kažką dėl to daryti, vienas dalykas yra šis pusiau visiems prieinamas forumas, kiti žmonės, kurie užklista, susipažįsta su žmonėmis, kurie turi psichologinių problemų :)

( Čia šitas mažumėle off-topic'as)
Dar čia kažkas skundėsi, kad vaistai yra blogai- eksperimentas, kiti sakė, kad kai kuorius jie išgelbėjo. Čia labai diskutuotinas dalykas, nes žmogaus smegenys ir visą nervinė sistema yra labai dar neištirta. Tad nei vienas mokslininkas, nei gydytojas negali pasakyti, kaip kurie vaistai paveiks mus ir kaip veikia mūsų smegenys, tai taip manau, kad eksperimentuoja ir eksperimentuos su žmonija, nes dar daug amžių neišaiškins to: taip vieniems jie padeda, bent jau taip jie mano, tai labai džiugu, kitiems- visai ne , irgi gerai, vadinasi, tai neatitinka visų :) Dėl to žmogaus smegenys yra labai įdomus ir pribloškiantis mechanizmas, plius kiekvieno iš mūsų jos skirtingos :) Skiriasi vingių skaičiumi ar mase :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#318439
insomnia rašė:Bet tai normali žmogaus teisė ištrinti savo pranešimus, o taip ši teisė atimama, taigi einama prieš laisvą žmogaus valią.
Jei žmogus mano, kad nenori, jog tos jo mintys būtų internete, kur visi gali prieiti (minėjau šitą problemą taip pat) tai jis turi teisę ištrinti savo žinutes, juo labiau kaip matau pagal forumo sistemą, paprašius admino ištrinti visas žinutes tu to negalėtum padaryti, nes sistemoje tas nenumatyta, tad žmogus praktiškai netenka teisės dingti iš interneto.
Šiaip toks dalykas yra grubus interneto etikos pažeidimas neleisti žmogui išnykti iš interneto :)

Prašyčiau nenusišnekėt arba remtis konkrečiais įstatymais. Nenori matytis internete, tuomet jame nerašyk.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318444
Agni rašė:Prašyčiau nenusišnekėt arba remtis konkrečiais įstatymais. Nenori matytis internete, tuomet jame nerašyk.


Tamstai reikėtų mandagumo pasimokyti ir šiek tiek nervus į konservus :)

Buvo tema, išsakiau savo pastabas, tad perfrazuojant tave pasakysiu: nepatinka neskaityk :)

Jei nori įstatymų tiesiog pasižiūrėk teisės aktus liečiančius interneto vartojo teises. Jei nežinai apie tokias klausk google, jis tau atsakys :)

Šiaip jau ne iš vieno puslapio pasinaudodamas savo teisėmis pašalinau informaciją apie save ir tą kur aš rašiau ir kur apie mane kažkas rašė. Ir šiaip aš kaip vartotojas turiu visas teises, kad mano asmeniniai duomenys būtų pašalinti iš tos vietos kurioje nenoriu kas būtų ir čia visiškai nesvarbu ar čia maksimos duomenų bazė ar forumas ar dar kokia vieša erdvė.

Aš nesakau kad dabar va noriu kad info būtų pašalinta ar panašiai, tiesiog turiu turėti tam teisę.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#318450 insomnia, būtent tai ir norėjau pasakyti - nepatinka, neskaityk. Ir paaiškinsiu, kodėl, ogi todėl, kad piktybiškai kabinėjiesi kaip koks parazitas ir darai tai jau senai. Forumas yra sukurtas savitarpio pagalbai, žmonėms, kenčiantiems dėl psichikos sutrikimų. Tvarka jame turi būti, nes jei nepalaikoma tvarka, labai greitai įsivyrauja chaosas. Forumo išlaikymas kainuoja ne tokius jau mažus pinigus, kuriuos žmonės susimoka, kad turėtų erdvę, kurioje savo bėdomis galėtų pasidalyti su bendraminčiais. Aš neturiu tiek, nei laiko, nei pinigų, kad kiekvienam besikraprizijančiam sukurčiau atskirą erdvę, tik su jam tinkančiomis sąlygomis. Nori savo teisių? Puiku, susikurk savo forumą ir jame jas įgyvendink, o šiame forume galioja visų pirma visumos teisė - t.y. įgyvendinant savo teises, nepakenkti kitų teisėms. Niekas čia nieko nekankina, per prievartą ne viešina, bet kuris žmogus, parašęs skyriaus moderatoriui, kurią žinutę nori ištrinti ir įdėjęs į ją nuorodą, gali būti tikras, kad ji bus ištrinta. Taigi jūsų teisės įgyvendinamos, bet tikrai joks moderatorius nerankios jūsų žinučių po visą forumą, nes niekas neturi tam laiko. Norite būti ištrintas? Puiku - tačiau prašom susidėt nuorodas į kiekvieną žinutę, kuri buvo ištrinta.
P.S. ir prašau, manęs, teisininkės, įstatymais negąsdinti. Jei norite kalbėti apie įstatymus, darykite tai konkrečiai.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#318587
Kuroshitsuji rašė:sophie teisi dėl to, kad galima būtų šviest visuomenę. Nes žmonės tikrai labai mažai žino.

Papasakosiu kas vakar man nutiko... Ėjau į darbo pokalbį ir prisipažinau vedėjai ir direktorei, kad sergu psichikos liga, nesakiau kad šizoafektiniu (depresinis tipas), pasakiau, kad "kažkas panašaus į depresiją...". Sako kuo pasireiškia, sakau nuotaikų sutrikimu. Na nesakiau, kad dukart bandžiau žudytis ir visai pamiršau savo supjaustytas rankas (džemperio rankovės buvo atraitotos) ir bent direktorė, kuri šalia sedėjo galėjo matyti. Nežinau ar matė, gal ne. Tai vat... jos man pareiškė, kad aš neblogai atrodau ir tikrai jokiom depresijom nesergu, pasakiau, kad gal dėl to, kad šiuo metu geriu vaistus??? Tai nusprendė abi, kad gyd. su manim eksperimentuoja ir ragino mesti vaistus. Mažint po truputį dozes ir nutraukt vaistus........... Jos tikrai jokio med. išsilavinimo neturi... Kaip jos gali tokius briedus kalbėt? Ir kur aš po to atsidurčiau? Vileikoj? Tikrai būtų smagu...
Tai aš supratau, kad jos galvoja, kad mano visos nuotaikų kaitos apie kurias pasakojau būdingos atseit visiems ir vaistų gerti man nereikia? Pakalbėjusios su manim 15min.? Jos geriau žino už mediką, kuris mokėsi velniai žino kiek metų?

Noriu atreaguoti, nepasakoju darbdaviams ir jokiems kolegoms, atsirenku, nereikia, nes neišmanėliai tik nesąmonių prišneka, kam papildomai nervuotis. Kitas dalykas, jei ir išlystų darbe kažkokie dalykai na vis vien visko būna, tai tiesiog priimti save tokią kokia esi kaip asmenybės dalį, na tu tokia esi ir lai visi apsišika jei nepatiko kažkas, nes savyje laikyti viską irgi labai sunku. O ir "sveikiesiems" visko pasitaiko ir nenuotaikų ir nervų ir pykčių, ašarų. Dažnai ką mes laikome ne normoje, kiti tai nebijo parodyt ir laiko norma.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#318588
K2_fujativeK2 rašė:
nepyk, bet tokia nesamone parasei, kad nezinau ar cia bairis ar siaip nesamone. ir prasau netersk temos kazka bandydama irodyt cia tik mano ir daugelio nuomone ir nebutinai tu turi sutikti. pasidomek apie depresija youtubei googlei dokumentiniu filmu yra atversi akis. sekmes

Negalima remtis youtube google dokumentiniais filmais kaip pagrindiniais šaltiniais apie depresiją, o kad kartais nukrypstame ir ne į temą, nematau čia blogo, gyvenimas pagal suskaičiuotus lapus ir tikslų suplanuotą laikroduką deja nevyksta.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#318655
Sigitutė rašė:
Kuroshitsuji rašė:sophie teisi dėl to, kad galima būtų šviest visuomenę. Nes žmonės tikrai labai mažai žino.

Papasakosiu kas vakar man nutiko... Ėjau į darbo pokalbį ir prisipažinau vedėjai ir direktorei, kad sergu psichikos liga, nesakiau kad šizoafektiniu (depresinis tipas), pasakiau, kad "kažkas panašaus į depresiją...". Sako kuo pasireiškia, sakau nuotaikų sutrikimu. Na nesakiau, kad dukart bandžiau žudytis ir visai pamiršau savo supjaustytas rankas (džemperio rankovės buvo atraitotos) ir bent direktorė, kuri šalia sedėjo galėjo matyti. Nežinau ar matė, gal ne. Tai vat... jos man pareiškė, kad aš neblogai atrodau ir tikrai jokiom depresijom nesergu, pasakiau, kad gal dėl to, kad šiuo metu geriu vaistus??? Tai nusprendė abi, kad gyd. su manim eksperimentuoja ir ragino mesti vaistus. Mažint po truputį dozes ir nutraukt vaistus........... Jos tikrai jokio med. išsilavinimo neturi... Kaip jos gali tokius briedus kalbėt? Ir kur aš po to atsidurčiau? Vileikoj? Tikrai būtų smagu...
Tai aš supratau, kad jos galvoja, kad mano visos nuotaikų kaitos apie kurias pasakojau būdingos atseit visiems ir vaistų gerti man nereikia? Pakalbėjusios su manim 15min.? Jos geriau žino už mediką, kuris mokėsi velniai žino kiek metų?

Noriu atreaguoti, nepasakoju darbdaviams ir jokiems kolegoms, atsirenku, nereikia, nes neišmanėliai tik nesąmonių prišneka, kam papildomai nervuotis. Kitas dalykas, jei ir išlystų darbe kažkokie dalykai na vis vien visko būna, tai tiesiog priimti save tokią kokia esi kaip asmenybės dalį, na tu tokia esi ir lai visi apsišika jei nepatiko kažkas, nes savyje laikyti viską irgi labai sunku. O ir "sveikiesiems" visko pasitaiko ir nenuotaikų ir nervų ir pykčių, ašarų. Dažnai ką mes laikome ne normoje, kiti tai nebijo parodyt ir laiko norma.

Manau mano situacija kita, nes aš turiu invalidumą.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#318707 Na vienaip ar kitaip savo invalidumo neprivalai aptarinėt ir sakyčiau žema aptarinėti darbdaviams, beje esu užmačiusi darbo skelbimų, kurie teikia pirmenybę invalidumui, gal tokie darbdaviai kitaip ir elgsis.
Parašėnemoku
#326011
gas ligthing rašė:Vel nerandu atitinkamo forum'o :)

Man truputi neiprasta struktura, jog temos yra merge'inamos su kitomis temomis, o ne perkeliamos tarp forumu. Bet ok, baigiu priprasti. Suprantu ir priezasti.

Asmeniskai, reikalinga edit funkcija. As rasau impulsyviai, ir nuosirdziai. Pries prisesdamas rasyti gal ir apgalvoju viska, bet kai rasau, tai rasau keyboard'a spaudydamas savo minciu greiciu. Pasitaiko klaidu. Pasitaiko du kartus tas pats zodis parasytas, pasitaiko praleistas zodis. Pries submitindamas visuomet dar paspaudziu preview jog pamatyciau savo teksta kitu font'u, negu rasiau, didziaja dali gramatiniu klaidu pastebiu, bet kartais savo teksta skaitant mintys tiesiog perskaito taip kaip rasiau, o ne taip kaip parasiau,

Be to, jeigu noreciau ka nors pa'edit'inti, ar istrinti, Lietuvoje yra nuo salyginai senu laiku reglamentuotas asmens privatumas siuo atzvilgiu (dar pries "right to be forgotten"). Teismu praktika tokia, kad jeigu pats paviesino ka nors, ir praejus laikui nebesutinka to viesinti - to zmogaus teise (LT gaunasi kazkas tarpinio tarp copyright'o ir "right to be forgotten") taigi uztektu tik paprasayti moderatoriaus. Visi kiti, kitu zmoniu, post'ai liktu be konteksto. LR istatymai tai reglamentuoja, ir mano post'ai privaletu buti istrinti.

Nematau prasmes piktnaudziauti tuo, kad zmogus negali pats padaryti to, o privalo kreiptis i moderatoriu. Ne itin smagu kas karta norint pataisyti gramatine klaida, rasyti moderatoriui, kad please, ryte atsibudes perskaiciau ir pamaciau jog vietoj ABA parasiau ADA. Gali pataisyti, kad mano skaitytojai noredami apie tai susigooglinti, galetu tai ir padaryti?

http://en.wikipedia.org/wiki/Right_to_be_forgotten

Jei kas naudojate facebook'a, tai zinote kad galima tureti ilgiausia dialoga, ir po to istrinti visas savo zinutes, paliekant vien tik pasnekovo teksta. Aki uzmetus i toki pratrinta dialoga susidaro ispudis jog kazkas bendravo pats su savimi, bet manau siais laikais jau visi supranta, kad tiesiog atsirado pasnekovas pasinaudojes savo teise ir istrynes savo zinutes, palikdamas tik vieno zmogaus teksta, be konteksto. Nieko cia nepadarysi.

Filosofiskai, zmogaus teises yra svarbiau, negu bendra tvarka.
Vartotojo avataras
Parašė Crazy
#335195 Turbut ne visai cia rasau, tad atleiskit... bet butu neblogai matyti kada moderatorius paskutini karta buvo prisijunges.. ieskojau ko nors, bandziau naudotis zinyciu perziuros f-ja, bet pvz jei ji parasyta pries menesi?... ten kur rodo online esancius, moderu nesimate..