Moderatorius: Astro-Meška

Ar reikalingas šis forumas?

55
96%
0
N/A
2
4%
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#150191 jetau tik nenaikink to forumo kur mes visi desimes :x :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#150203 kodėl turėčiau naikint? nesiruošiu to daryti.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#150205 na pradzia perskaiciau siandien :) na bet ten buvo 2008 metai :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#150271 taip, tada aš dar pati sirgau, be to buvo sunku valdyt sparčiai augantį klubą ir žmones su tokiomis problemomis, tapatindavausi su jais ir dažnai jausdavausi išduota ir įskaudinta, kai kas per psichozės priepuolį prikalbėdavo kokių kliedesių. dabar į klubą, žiūriu kaip į darbą. tikrai netrinsiu, tai mano autorinis darbas, mano idėja, mano projektas ir mylimas kūdikis.

kartais man atrodo, kad būtent klubas yra didžiausias mano gyvenimo pasiekimas.
Parašė gruodine
#150283 ...Agni,prieš tave reikia nulenkti galvą už tai, ką padarei...kiek vienišų širdžių čia randa paguodą ir nusiraminimą....žmonės ieško panašių į save,kad suprastų vieni kitus ir palaikytų...apie jokią meškos paslaugą neverta net kalbėti....
SEKMĖS tau visuose darbuose!!!
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#150330 ačiū =)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#150337 na sis klubas manau nemazai zmoniu padejo, turbut ir gyvybiu issaugojo..jei buciau toki radus pries 7 metus tai nebutu reikeje eit per toki pragara kuri perejau tada ...
Parašė Rudenė
#151456 Kol kas nežinau. Labai daug verkšlenančių čia. Per didelis dėmesys irgi vargu ar padeda. Juk realybė nepasikeis.
Vartotojo avataras
Parašė nakviša
#151482 Labai labai reikalingas šis forumas :aciu

Jis padėjo ir padeda daugybei žmonių :)))
Parašė Sunrise
#151650
Rudenė rašė:Kol kas nežinau. Labai daug verkšlenančių čia. Per didelis dėmesys irgi vargu ar padeda. Juk realybė nepasikeis.

taip nes čia beveik visi serga :tarpas o forumas reikalingas palaikymui vienas kito, nes kartais kiti žmonės nesupranta, kas ta depresija :( o čia visi tokie savi, su panašiais pojūčiais, mintim, problemom...
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#151968 Be jokių abejonių klubas reikalingas, nes daug ką gali sužinoti apie savo ligą. Kas geriau gali suprasti sergantį negu tas kuris tą patį išgyveno. Agni, ačiū ir sėkmės :flo
Vartotojo avataras
Parašė Lota
#160657 Aišku, kad forumas reikalingas. Man jis atrodo tikrai labai pavykęs. Nemanau, kad galėtų kam nors padaryti žalą.
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#160669 Didelis aciu tau Agni :flo neisivaizduoju ka daryciau be sio forumo,man jis dabar reikalingas kaip maistas :achtung
Vartotojo avataras
Parašė sumersara
#160680 Labai ačiū už šį forumą, man asmeniškai tai padėjo pažinti save per kitus, per kitų istorijas ir leidžia pasijusti ne vienai su tokiomis savo problemomis.

Man šis forumas didelis atradimas savo gyvenime. =)
Parašė Diana7777
#161235 Sis forumas tikrai reikalingas,kadangi gali surasti gaug atsakymu ir tuo paciu juos uzduoti :super