Moderatorius: Astro-Meška

Ar reikalingas šis forumas?

55
96%
0
N/A
2
4%
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#243786 šis forumas tikrai reikalingas.
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#247384 Šis forumas reikalingas ir man jis ne kartą padėjo. Ir ne tik man. Kam jo nereikia, arba čia neina arba nusto jalankytis. Aš irgi dariau pertraukas kai jaučiau kad man reikia daigiau slaiko skirti "offline" gyvenimui o ne knaisiojimuisi savo bėdose.

Bet kai buvo sunku, gavau patarimų ir pagalbos - čia šiame forume vyksta kuo puikiausia grupinė psichoterapija. Be to čia žmonės neduos tau pulti, palaikys sunkią akimirką net tada kai tavo šeimoje visi nusisukę.

Forumas išgyveno, jis reikalingas. Didelis ačiū ir moderatoriams ir aktyviems dalyviams.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#247398 Forumas išgyveno, jis reikalingas. Didelis ačiū ir moderatoriams ir aktyviems dalyviams.As cia daug gavau naudos ,patarimu apie ligas ir visko ko man reikia.
Parašė mariusss
#247413 Taip, šis forumas labai reikalingas, dėl kelių priažaščiu:
1. Gali susipažinti apie vaistų informacija.
2. Gali sužinoti realius vaistų poveikio įpatumus.
3. Gali sužinoti, visiškai nepriklausomai, apie gydytojus, gydymo įstaigas ir stacionarų veiklas.
4. Gali susirasti draugų, kuriuos yra ištikę panašios problemos.
5. Gali rasti pagalbos iš kitų.
5. Ir t.t
Parašė imporatance
#333520 Reikalingas. Vargu ar be šio forumo būčiau nuėjusi pas psichologę ir psichiatrę, be to padėjo suvokt, kad nesu kažkokia išskirtinė, mūsų daug
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#340470 Atėjo mano metas, kada noriu padėkoti forumui, o labiausiai čia esantiems žmonėms, be jų nebūtų ir forumo. Tai vienintelė vieta, kurioje galiu pasidalint su bendraminčiais savo mintimis, jausmais,išgyvenimais, tai padeda, gydo, pajunti bendrumo jausmą, man tai labai svarbu gyvenime, atrasti tokią nišą, tokį kampelį, kur tavo vidinis pasaulis nėra atstumiamas, subanalinamas, sutrypiamas, kuris išklausomas, kuriuo domimasi, gera bendrauti su protingais, gabiais, jautriais, jausmingais žmonėmis, tai didelis turtas, ir gera būti to turto dalimi. Todėl sakau AČIŪ JUMS, AČIŪ, kas įkūrė šitą mūsų prieglobstį ir AČIŪ, kas dalinasi savo vidiniais turtais. Džiaugiuosi sutikus gerų žmonių :heart

P.S. Perkelkite tai į tinkamą skyrelį jei būsiu papuolus ne čia, ieškojau bet neradau.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#340952 :super
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#341111 Kas per klausimas, žinoma reikalingas! <3 Man labai padėjo nesijausti vienišai ir geriau suprasti ligas. Čia gyvena labai geri ir tolerantiški žmonės:))

Galbūt forumui praverstų reklama, kad pritraukti daugiau žmonių, nors ir dabar neblogai. Juk mes kovojantys su depresija ne visada būnam aktyvūs, tai nieko keisto, kad kartais čia būna tylu:)
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#341115 Nemanau, kad čia reikia labai daug žmonių, jau ir taip mano akimis žiūrint, per daug žinomas forumas. Dar su tokiu pavadinimu... JŪS PATEKOTE Į DEPRESIJOS KLUBĄĄĄ! VALIO! :)
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#341135
Lifelover rašė:Nemanau, kad čia reikia labai daug žmonių, jau ir taip mano akimis žiūrint, per daug žinomas forumas. Dar su tokiu pavadinimu... JŪS PATEKOTE Į DEPRESIJOS KLUBĄĄĄ! VALIO! :)


Na, taip tiesa:)) bet daugiau žmonių- didesnis aktyvumas, daugiau paramos forumui, daugiau suprantingumo apie depresiją visuomenėje.. :) Na, čia įvairiai galima į tai žiūrėti, bet esmė, kad forumas mums tikrai reikalingas:)
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#341137 Šis forumas, kaip ir visa kita pasaulyje, turi ir pliusų ir minusų. Esu girdėjęs, kad psichiatrams labai nepatinka, kad ligoniai čia gali prisiskaityti info apie įvairius sutrikimus ir prisigalvoti sau ligų, aš tarp tokių ne išimtis. Kita vertus, čia galima pagaliau suprasti, kad visos tavo negandos, nėra kažkoks prakeiksmas, o tai tiesiog liga ar sutrikimas, kurį išgyvena ir kiti žmonės, taip pat galima surasti gerų žmonių.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#341154 Tai jei yra tiksli diagnozė, tai reiktų domėtis tik sava diagnoze, nelendant į kitus sutrikimus. Juk nebūtina skaityti visko iš eilės, užtenka tai kas tau asmeniškai aktualu ir gilintis tik tame. O kas neturi diagnozės ir taip pats bando sau ją nusistatyti tai čia ne forume esmė, tos informacijos pilnas internetas. Tai tegul psichiatrai uždraudžia naršyti po internetą :)
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#341160 Realiai tos nustatytos diagnozės priklauso nuo to, ką pacientas pasako psichiatrui, todėl nebūtinai jam būna nustatoma tiksli diagnozė. O jei žmogus linkęs į informacijos rinkimą ir savianalizę, laisvai gali sau prisirašyti kažkokią ligą, tačiau psichiatrai negali pakęsti, kai žmogus atėjęs sako, kad "man atrodo, man va tas yra". O jei su psichiatru susitikimas tik kartą per mėnesį, tada realiai žmogus paliekamas su savo asmeninėm mintim ir nuogastavimais vienas.
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#341167 Šis forumas yra labai reikalingas. Esu jame nuo 2008 metų. Susiradau daug skaipo draugų, o ir šiaip draugų. Daug sužinojau apie savo ligą, ko anksčiau nežinojau. Labai labai ačiū Agni už šį forumą - JIS TIKRAI TIKRAI LABAI LABAI REIKALINGAS :aciu :flo B) :da :super :)))