Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#10 Sioje temoje siulykite, kritikuokite ir t.t. tai tema idejoms del forumo.
Paskutinį kartą redagavo Agni 2007 12 17, 11:07. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#582 reiktu isteigti juridini asmeni. daug kas apie tai kalba. kai baigsis sesija, reiks pamastyt.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#597 tai gali tokia tema sukurti.
ParašėSandra
#680 As save laikau praktikuojancia katalike (na bent jau stengiuosi :D ), man sunkiais momentais labai padeda malda, artumas i Dieva...Kad pasveikciau is depresijos net Siluvoje keliais apie altoriu ejau....Bet labai daznai depresija pagauna ir tempia tolyn nuo Dievo. Tokia mat ji jau zaraza... Todel noreciau pasiulyti ikurti skyreli "Dievo pagalba", kur netgi galetume kiekviena visa savaite, paeiliui uz kiekviena musu nare visos vakarais melstis, kita savaite uz kita...nes :..."Ir sakau jums: jeigu kas is jusu susitars zemeje dviese melsti kokio dalyko, jiems mano dangiskasis Tevas ji suteiks. Kur du ar trys susirinke mano vardu, ten ir as esu tarp ju" (Mt 18,18-25, Naujasis testamentas".)
Bet tai labai sunki tema, nes religija yra kiekvieno labai jau individualus asmeninis reikalas, be to skiriasi ir ju kryptis. Nors zvakes Sv. Gertrudos baznycioje uzdegiau uz visas musu klubo nares, tikiuosi nesupyksit, kad nepasiklausiau :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#697 puiku, Sandra, tuomet uzvesk tokia tema Neringos skyriuje.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#700 dar noriu pasakyti, kad ir pacios galite uzvedineti naujas temas, tam mano leidimo jums tikrai nereikia :wink:
ParašėSandra
#735 bet as nemoku jos tvarkyti.... :oops:
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#738 daryk new topic ten nuėjusi, pavadinimą užrašyk lietuviškomis raidėmis, o pirmą pranešimą parašyk panašų į tą, kaip čia suformulavai ;)
ParašėSandra
#740 O KAIP SU MODERAVIMU? AS TAI NEMOKU....
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#743 istrint moki - su moderavimu susitvarkysi, jei padarys tave moderatore ;)
ParašėSandra
#750 geriau nedarytu, nes cia mano ir taip pirmas forumas, va norejau ikelti paveiksliuka-ir nemoku, redaguoti atbuline tvarka nemoku, nebent apmokintum mane...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#785 ten nereiks nieko moderuoti, o jeigu kils kokiu nesklandumu parasysi man ar neringai ir sutvarkysim.
ParašėLiepa
#1017 sukūriau photobucket.com tokį albumiuką mūsų klubui, ten galima įkelti ką nors, ką norime parodyti pvz. ne visiems viešai, o tik mūsų pačių tarpe. Arba galima tiesiog įkelti kokius paveiksliukus, kurie yra ne internete, o asmeniniam kompiuteryje.
Nežinau, ar kas palaiko šią mano idėją, jei nebus reikalingas, tiesiog nesinaudosim.
O jei įdomu ir reikalinga - prisijungimo duomenis parašysiu į a.ž. :wink:
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#1027 as manau, kad ten galima butu deti musu nuotraukas, bet leidima prisijungti prie jo turetu tik moderatoriai ir asmenys, kurie yra parase 100 zinuciu. del saugumo. kaip galvojate?
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#1029 taip. tik gal 100 zinuciu daugoka... nors gal.