Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#421180 Geras. aš dabar mini serialą žiūriu (rež. Bortko) "Meistras ir Margarita". Bet nelabai nelabai man jis... Knygą skaičiau LT kalba paauglystėj, dabar galvoju perskaityti RU kalba. :)
Parašė Aldona Julita
#421184 Cia mano viena mėgstamiausių knygų. Ir rusų kalba skaičiau. Ypač patinka, kaip aprašo psichiatrijos skyriaus ligonius :super ir serialą žiūrėjau rusišką. Patiko.
Parašė Aldona Julita
#421338 Pagaliau, baigiau skaityti "Jūros katedra" Ildefonso Falcones :DD . Visai patiko. Romanas. Ir mūšiai aprašomi, ir meilės yra. Visai nieko. Pradėjau skaityti 2019 metais. :bloga :D . Dar yra keletas knygų, kuriass pradėjau ir nepabaigiau skaityti :relax:
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#421353
Aldona Julita rašė:...Pradėjau skaityti 2019 metais. :bloga :D ...

Oho... Aš vasarą ar pavasarį pradėjau M.Atwood "Liudijimai"... Irgi niekaip neprisėdu pabaigti. :achtung
Dabar prisisiųsiu LT eilėraščių knygų iš čia - https://naujasvardas.lt/ Nors man eilėraščius kartais sunkiau skaityti nei šiaip tekstą. :bloga
Parašėmeskuteee
#421565 Pradejau skaityti Lisa Genova - Ta pati Alisa tai net pirmo skyriaus neuzbaigiau dar :oops:
Parašė vicyokz
#421676
Aldona Julita rašė:Taip pat paraleliai klausausi audioknygos "Meistras ir Margarita" Bulgakovo. Lietuvių kalba :super . Labai gerai migdo vakarais


"Meistras ir Margarita" puiki knyga !
Parašė vicyokz
#421677 "Meistras ir Margarita" ypatingai įdomus skyrius "разговор на Патриарших"
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422212 Skaitau Scott H. Young "Spartusis mokymasis. Ultralearning". Skaitau pirmą skyriu ir kalbama apie autoriaus pasiekimą, kai jis baigė programavimo 4 metų bakalaurą per vienerius metus, dar kalbama apie kalbų mokymąsi.