Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Redulė
#431617 Aš neseniai perskaičiau knygas: "Bendravimas su dolmenų Išminčiais", "Mirusiųjų knyga", bei "Šamano kvatojimas". Labiausiai patiko pirmoji įvardinta knyga.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#431932 Perskaičiau T.Harris “Raudonasis drakonas”. Užmečiau truputį “Aspergerio sindromą”. :achtung Pradėjau skaityti “1984-ieji”. Tęsiu “Nutukimo kodas”.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#432742 Aš esu skaičius "1984-ieji" (jei Meška turi omeny Orwell'o knygą). Bet beveik nieko neprisimenu. Norėčiau dar sykį perskaityt :)

Skaitau Daniel Z. Lieberman, Michael E. Long "Dopaminas: troškimo molekulė. Viena jūsų smegenyse esanti cheminė medžiaga yra atsakinga už mielę, seksą, kūrybiškumą - ir žmonijos likimą. Kol kas pirmam skyriui.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#432743
Opaque rašė:Aš esu skaičius "1984-ieji" (jei Meška turi omeny Orwell'o knygą). Bet beveik nieko neprisimenu. Norėčiau dar sykį perskaityt :)...

Taip, Orvelo. :) Bet užmečiau ją dabar, nes bandau mokytis IT. :redface
Parašė Aldona Julita
#433368 Paėmiau iš biblės romaną. Super knyga. Pradėjau skaityti ir negaliu atsiplėšti. :super

Gianluca Gotto "Tikrai nutiks kas nors nuostabaus". Apie architektą kuriam nesisekė gyventi. Dar nelabai suprantu esmės, bet skaitosi lengvai. Turinys įdomus ir paprastai parašytas. Rekomenduoju :super
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#433688 Angliškų knygų skaitymas stovi vietoj. "Dopaminas: troškimo molekulė" irgi nesiskaito. Ne tai, kad sunkiai skaitytųsi, tiesiog kantrybės nėra skaityt. Aplamai su skaitymu ne kas jau ilgokai. Dar ir romaną skaitau, "Persikai ponui klebonui", pradėtas skaityt preitų metų pavasarį ir niekaip nebaigiu. Nors liko mažesnė pusė.