Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#434795
Astro-Meška rašė:Banana Yoshimoto "Ežeras"
Austin Kleon "Vok, kaip menininkas"

Abi trumpos, tai jau perskaičiau. :)
"Vok, kaip menininkas" - 4/5
"Ežeras" - 3/5

Dabar skaitau S.Fitzek "Pacientas".

P.S. Hario Poterio 4 dalį užmečiau. :green
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#434897
Astro-Meška rašė:Dabar skaitau S.Fitzek "Pacientas".

“Pacientas” 3/5 (vien todėl, kad nesu tokio žanro mėgėja. :redface Bet kad jau veiksmas vyko psichiatrinėj, tai sudomino paskaityti.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#434901 Aldona Julita, domiesi istorija? :) Mano vyras labai domisi istorija. Aš tai ne. :redface Vis prisimenu citatą istorijos kabinete: "Istorijos nežinosi - visada liksi vaiku" ar kažkaip panašiai... turbūt pažodinis vertimas buvo. :D Va, nežinau istorijos ir linkusi kartoti klaidas aš. :bloga

Paskaičiavau, kad šiemet 10 knygų perskaičiau tik. Planavau dvigubai daugiau. :achtung Aišku daug labai knygų pradėjau, bet numečiau... :bloga kaip visada...
Dabar irgi buvau pradėjusi vėl S.Fitzek "siuntinys", bet per baisu net pradžioj pasidarė... Ir pamaniau, kad nereik man tokio žanro knygų. :roll Kaip ir siaubo. Gerai S.Kingas rašo, norėčiau daugiau jo ką paskaityt, bet per baisu man. Jau ir filmų vengiu visokių kriminalinių ir siaubo.

Nusipirkau kažkurią naktį el.knygą, tai po truputį bandau skaityti dabar:
H.Hesse "Stiklo karoliukų žaidimas".
Parašė Aldona Julita
#434909 Astro -Meška! Keturių krypčių knygas skaitau. Medicina, istorija, filisofija, religija.

Dabar skaitau K.Jasperso "Bendroji psichopatologija".
Klausau audio G. Hėgelio "Filosofijos istorija" 92 val knyga. 3 dalys
Ir skaitysiu apie Staliną.
Internete religines audio knygas klausau.
Taip pat perku elektroninius medicininius žurnalus. Skaitineju straipsnius.

Istorija domiuosi. Man patinka. Identifikuoti save šitam pasauly. O istorija kartojasi.

O Šantaramą užmečiau. Nepatiko
Parašė Aldona Julita
#434912 Labiausiai man akis atvėrė "Bendroji psichopatologija". Daug bendrybių apie žmogų. Apie žmogaus esmę. Apie sielą. Apie paveldimumą. Knyga virš 1000 puslapių.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#435065
Opaque rašė:Dabar skaitomos angliškos knygos:

Manga for Dummies
Discovering Cosmetic Science
The Science Of Beauty+


Šiandien anksti ryte antrąkart prisėdau prie 'The science of beauty' knygos. Primą kartą buvau perskaičius tik įvadą ir pirmą skyrių. Baigiau visą šią knygą prieš valandą. Knyga su daug iliustracijų - nuo anatominių (odos, plaukų, nagų) iki paaiškinančių biocheminius procesus juose, taip pat iliustruojančių schematiškai kai kurių kosmetikos produktų rūšių bendrąją ingridientų sudėtį. Taip pat yra daug grynai estetinių, labiau ne iliustracijų, o nuotraukų, pritinkančių prie visos grožio tematikos. Tad teksto neprikimšta labai puslapiuose, bet ir matmenys knygos nemaži. Knygoj dėstoma ne vien tik odos, paukų, nagų anatomija ir biologija, bet ir bendroji ingridientų grožio produktuose chemija ir funkcijos bei kaip tai saveikauja su oda, plaukais ir nagais. Yra skyrių apie odos prieižūrą, makiažą, nagų lakus, šampūnus ir kondicionierius. Tikrai gera knyga. Ir kaina palygint maža pagal knygos pobūdį, pati ji kainavo tik keliolika eurų, nors su siuntimu buvo apie trisdešimt eurų. Pirkau ir britiško amazon.