Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Vincent
#187365 C. Castaneda - Tylos galia, Sakmės apie jėga, Antras jėgos žiedas, Kelionė į Ixtlaną.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#187854 Baigiau skaityt Bukowski "arklienos kumpį". Autobiografinis romanas. Apie postmodernistinę depresiją, kaip aš nusprendžiau. Gera knyga, bet tik tiems, kurie nesibaido kasdienybės ir šiokios tokios bjaurumo estetikos, smurto estetikos... Bent jau man po knygos taip ir liko tuščia dūšioj... Nes knyga nieko nenorėjo pasakyti. Norėjo papasakoti, kaip buvo. Yra ir bus. Ir tiek. Jokių ten utopinių tiesų labai akivaizdžių neatskleidė.

Pasiilgau pagrindinio veikėjo Henrio. =)
Parašėeggle
#187863 Paulo Coelho "Viktorija ryžtasi mirti", nežinau ji nėra kuo ypatinga, bet ji man labiausiai įstrigo į atmintį
Parašė Sunrise
#188922 JONAS MARKŪNAS "Žmogaus gyvenimo nesėkmių ir ligų priežastys bei galimybės jų išvengti"
Vartotojo avataras
Parašė luctus
#196563 Man ko gero geriausiu skaitytu kūriniu visada išliks S.Parulskio pjesė "Nesibaigianti vienatvė dviems". Taip pat labai įsiminė E.M Remarko "Juodasis obeliskas".
Vartotojo avataras
Parašė Lollypop
#207414 P. Coelho "Portobelo ragana"
J. Picoult "Mano sesers globeja"
L. Bourbieu "Issigydyk savo vaikysres zaizda. Atrask savo tikraji as"
B. Mahmoody & William Hofer "Tik su dukra"

daug geru knygu esu skaiciusi, paminejau tik keliata :)

Siuo metu skaitau E. Gilbert "VALGYK MELSKIS MYLEK" , dar neperskaiciau visos, pries keliata dienu maciau filma pagal sia knyga. Nereali! AS JA JAU ISIMYLEJAU :heart
ParašėKatastrofa
#212313 P.Coelho - 11 minuciu. Skaiciau ja gal 4 kartus, o dabar ji ramiai ilsisi mano lentynoj..
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#220774 Paliko neišdildomą įspūdi dvi neseniai perskaitytos knygos: Prozako karta, labai patiko, pasakoja kaip mergina išgyvena depresiją, ir dar labai patiko Lorenzo Carcaterra "Pragaro virtuvės vaikėzai arba miegaliai", pasakoja kaip jauni berniukai patenka į kalėjimą ir kaip ten žiauriai su jais elgiamasi, labai šiurpi knyga.
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#220809
Gr3ta rašė:Paliko neišdildomą įspūdi dvi neseniai perskaitytos knygos: Prozako karta, labai patiko, pasakoja kaip mergina išgyvena depresiją, ir dar labai patiko Lorenzo Carcaterra "Pragaro virtuvės vaikėzai arba miegaliai", pasakoja kaip jauni berniukai patenka į kalėjimą ir kaip ten žiauriai su jais elgiamasi, labai šiurpi knyga.


labai geros knygos :super
beje,jei aptiko,yra pagal juos ir vilmai pastatyti =)
Parašė Dusulys
#227164 Nėra tokios, bet pirma šovusi į galvą buvo C.Palahniuk "Fight Club".Dabar pradėjo patikti Kafka.
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#229258 Žmonės, jūs man papasakokit, kaip gali patikt Coelho :cry: Toks bandymas įtikt masėms, toks banalumas...
Parašėnemoku
#229260
Mona rašė:Žmonės, jūs man papasakokit, kaip gali patikt Coelho :cry: Toks bandymas įtikt masėms, toks banalumas...

O masėms tai patinka. Kaip gali patikti YVA, meksikietiški serialai, juk irgi banalu? Bet kažkam patinka.
Parašėnemoku
#229261 Beje, Mona, o kas nebanalu (apie knygas kalbant)? :)
ParašėCikadelė
#229262
Mona rašė:Žmonės, jūs man papasakokit, kaip gali patikt Coelho :cry: Toks bandymas įtikt masėms, toks banalumas...

Aš niekad nesupratau,kai mano lietuvių mokytoja jį rekomenduodavo skaityt.Tad visada labai nustembu,kad žmonės turintys tarkim 20 metų jį vis dar skaito ir sako,kad jis nuostabus rašytojas.Na,gal kai tau 14...Nu bet gi sako,kad dėl skonio ginčytis negalima,tai man irgi įdomu būtų išgirst,kuo šis autorius patinka jau vyresniems žmonėms.
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#229263 Nebanalu tai, kas nuoširdu. Iš klasikų gal neverta nė minėt, nes pvz, ar bent vienas galit pavadint Dostojevskį banaliu? Ar Kamiu, Kafką? O iš šiuolaikinių daug negalvojus galiu kelis paminėt: ežiuko minėtas Bukovskis – nesugalvoju taip greitai daugiau, tas pats Beigbederis, kažkaip jaučiasi skirtumas, kai žmogus rašo nuoširdžius išgyvenimus, o kai daro pinigus.