Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#347928 True Detective pirmas sezonas savo kokybe man arciausiai Twin Peaks'o, tik pabaiga silpnoka. antras sezonas irgi visai nieko, bet pirmam neprilygsta visiskai. beje 2017 metais lyg ir tvinpyksas gryzta. Lynch'as su Frost'u kuria ir Kyle MacLachlan vaidins jei imdb nemeluoja
Parašė Mindaugas303
#347960
whitenoise rašė:True Detective pirmas sezonas savo kokybe man arciausiai Twin Peaks'o, tik pabaiga silpnoka. antras sezonas irgi visai nieko, bet pirmam neprilygsta visiskai. beje 2017 metais lyg ir tvinpyksas gryzta. Lynch'as su Frost'u kuria ir Kyle MacLachlan vaidins jei imdb nemeluoja


Taip grįžta Twin Peaks. True Detective 1 sezonas pats geriausias mano matytas serialas, antras tuo tarpu labai nuvylė..

Dabar tiek daug gerų serialų, kad nespėji žiūrėti :) Mad Men, Fargo (2 sezonas), Rectify, Mr. Robot... iš neseniausiai matytų.

Iš multikų rekomenduoju: Rick and Morty.
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#347983
Taip grįžta Twin Peaks. True Detective 1 sezonas pats geriausias mano matytas serialas, antras tuo tarpu labai nuvylė..

Dabar tiek daug gerų serialų, kad nespėji žiūrėti :) Mad Men, Fargo (2 sezonas), Rectify, Mr. Robot... iš neseniausiai matytų.

Iš multikų rekomenduoju: Rick and Morty.


ja fargo be priekaistu (bent jau pirmas sezonas). Torntonas ten man ko gero geriausia blogiuko personaza serialu istorijoje suvaidino. o va mr. robot nuvyle kazkodel.. pirmas epizodas tiek daug zadantis buvo, o paskui is tuscio i kiaura kazkaip pilstyt pradejo ir nuspejamas tapo labai. i rick and morty tai reiks kada aki uzmest nes girdejau daug teigiamu atsiliepimu apie ji
Parašė defective
#352439 žiūrėjau daug serialų, o mėgstamiausias Twin Peaksas. nuostabi kinematografija, atmosfera, siurrealizmas. dar patiko Bates Motel (Hitchcocko 'Psycho' prequel, apie berniuką, kuris labai prisirišęs prie savo mamos ir jo grimzdimą į beprotybę), American Horror Story, X-Files, The Twilight Zone (senas nespalvotas serialas apie keistus įvykius), Lie To Me (kriminalistas psichologas aiškinasi bylas naudodamas savo žinias apie body language ir facial expressions), Orange Is The New Black (apie moterų kalėjimą :)). dar iš lengvesnių Parks And Recreation, apie moterį, kuri dirba savo miestelio valdžioj, daug humoro ten).
mane dažniausiai sudomina tokie serialai, kurie apie žmogaus psichologija ar aiškinasi kokias nors mįsles/kriminalus arba kažkas, susijusio su paranormaliais įvykiais.
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#353024 "The Night Of". naujas HBO serialas. vakar pirma epizoda suziurejau. mazu maziausiai kokybiskas detektyvas nusimato. "Narcos" buvo paskutinis kuri nonstop suziurejau su pasimegavimu. is "The Night Of" tikiuosi kazko panasaus
Vartotojo avataras
Parašė Vejarode
#353255 "Young and Hungry" dabar rodo 4 sezoną, nebloga komedija. Juoktis visada sveika, o kai kankina prasta nuotaika juokas veikia kaip vaistai :super
Vartotojo avataras
Parašė Vejarode
#353257 Dar iš komedijų man patinka "The Big Bang Theory" "2 Broke Girls", šiuos jau ir per mūsų TV rodo, bet originalo kalba juokingesni.

Kątik baigiau žiūrėti "Stranger Things" ir dar patiko toks "Sense 8" čia jau iš Sci-Fi katagorijos.
O kam patikdavo "Desperate Housewives", dabar patiks "Devious Maids" - tai tų pačių kūrėjų, tik šiame dar daugiau intrigų.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#353265
Vejarode rašė:"The Big Bang Theory" "


Šitas tobulas, iš dalis apie mano gyvenimą kalba, na arba apie nemenką jo dalį. Žinoma, norint visus bajerius suprasti reikia būti gerai pasikausčius fantastikoje ir gamtamokslyje. Na bet kadangi esu fantastas iki pašaknų, tai bent jau tą dalį suprantu puikiai. Jį žiūrime su žmona, kai kurias serijas su draugais kurie nesidomi fantastika žiūrėjom, tai pastoviai teko stabdyti ir aiškinti kokį ten bajerį suskėlė ir kodėl jis turi būti juokingas :)

Šiuo metu baiginėju žiūrėti "The 100"
neblogas postapokaliptinis sci-fi. Mėgstu tokius.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#362987 dievinu serialus. ziuriu siuos:REAL HOUSEWIVES OF BEVERLY HILLS ,suits,vampyro dienorasciai,orginals,jaunosios melages,sostu karai, moderni seima,simpsonai,farai,teen wolf,begedis, narkotiku prekeiviai, apsukrios kambarines,kertas,liuciferis,naujakuriai,siaubo karalienes,amerkietiska siaubo istorija.

Visiems rekomenduoju paziuret begedi http://www.imdb.com/title/tt1586680/ :flo ir amerikietiska siaubo istorija http://www.imdb.com/title/tt1844624/
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#362988 o as Westworld rekomenduoju :heart
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#363024
KunigaikštisMyškinas rašė:"Wayward Pines" pradėjau vakar.


Wayward pines pirmas sezonas net labai neblogas :) Antro nemačiau dar. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#363206 kai isiziuri, visi serialai geri, as zmona pyyp! kai ji ziurejo seriala " tai mano gyvenimas" neturedamas ka veikti ir as uzmesdavau aki, paskui tiek isiziurejau, kad nepraleisdavau nei vienos serijos :D