Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tolima
#252409 Labai daug serialų žiūriu! Per amžius mylimiausias, žinoma, Friends. Vienintelis ir nepakeičiamas. Vis pasižiūriu atsitiktinę seriją su taip puikiai pažįstamais veikėjais. :heart
Dar žiūriu Glee, How I Met Your Mother, House, Desperate Housewives, New Girl. Retkarčiais Bones ir The Simpsons. Bei labai laukiu naujų American Horror Story, Episodes, Fresh Meat ir The Walking Dead sezonų. :da
Vartotojo avataras
Parašė sapnabernis
#252504 Žiūriu keletą serialų - SKINS, labai fainas, apie jaunimą, gan depresyvus :achtung aišku daktaras HOUSE :))) šian pagaliau po ilgos pertraukos vėl bus nauja serija.
Dar visokius trumpus dokumentinius serijaliukus mėgstu rankiot farmakologinius-socialinius, kaip antai HOW DRUGS WORK (ectasy, marijuana ir cocaine serijos) arba DRUGS INC. Parodo legalių ir nelegalių medžiagų teigiamas-neigiamas puses.
Parašėnemoku
#284701 As kazkodel labai britiskais serialais susidomejau. Inbetweeners buvo viena geresniu matytu komediju. Skins pirmi du sezonai buvo labai geri, trecias ir ketvirtas dar ziurimi, o penkto nebeprisiverciu ziureti, nebeidomu. Peep show dar gan neblogas, idomus filmavimo budas ir Dzeremis tiesiog nuostabus personazas. :achtung UK Office irgi neprisiberciu ziureti, nes maciau visus amerikietiskus sezonus, o kadangi US viska nukopijavo, tai tas pats kas antra karta tas pacias serijas ziureti.
Kadangi atsibodo amerikietiskus serialus ziureti, jei kas zino koki UK nebloga seriala, rekomenduokit. Nes as is tos nevilties net visokius Underage and Pregnant pradejau ziuret, svarbu, kad britiskas. :achtung
ParašėŠiršė
#285083 O kodėl svarbu, kad britiškas, jų kultūra traukia?
Parašėm-oll
#285129 britų The Office tikrai verta žiūrėti ištikimiems amerikiečių The Office gerbėjams, ir dėl iš savaiminio lyginimo išsirutuliojančio įdomaus sociologinio aspekto, ir dėl, ir dėl šito tai jau tikrai, Ricky Gervais vietoj Steve Carell - be to, amerikietiškasis, bent mano akiai, labiau pirmtako interpretacija nei kopija, skiriasi charakteriai, o šiek tiek ir siužetas. jei dar apie britų humorą - A Bit of Fry and Laurie laaabai gerai, jei ne visus tai daugumą sezonų galima rasti toj pačioj senoj geroj youtubėj, arba, žinoma, Monty Python, klasikų klasika - nors čia gal ir per daug į lankas nuvažiavau jei modernesni domina, bet jei jau vartot produktą britišką, tai, atrodo, vartot jį visu įžūliu aštrumu!
Parašė Division of Joy
#300135 Mano trys geriausi, tai Californication, Breaking Bad ir jei noris ko nors lengvo tai The Office
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#300650 Friends, Fresh Prince of Bel Air ir The A-team :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė Kvepia_lelijom
#300651 American Horror Story :heart
Vartotojo avataras
Parašė Nepasitikinti
#300658
Kvepia_lelijom rašė:American Horror Story :heart


Pirmas sezonas super, bet antras nepatiko. :/
Vartotojo avataras
Parašė Kvepia_lelijom
#300996
Nepasitikinti rašė:
Kvepia_lelijom rašė:American Horror Story :heart


Pirmas sezonas super, bet antras nepatiko. :/


man antras kaip tik geresnis :DD nu va, kaip kam.
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#314671 Gal kas žiūrit Game Of Thrones? Šiandien kaip tik išėjo 4 sezono 1 serija, tai man didžiulė laimė. Čia turbūt visų laikų geriausias serialas. Imdb įvertinimas net 9,5. Labai visiems rekomenduoju. Man labai patinka tai, kad geriems veikėjams gali nesisekti, o blogiems sektis. Nors dažniausiai ten nesiseka tiesiog visiems. Daug kas miršta. Dėl nieko negali būti tikras - gali numirti net pagrindiniai veikėjai. Žodžiu, žiauriai įdomu. :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#314685 Aš porą serijų žiūrėjau šį serialą per Fox kanalą, bet kažkaip neužkabino. Vyras skaitė knygą ar knygas, nežinau, sakė labai patiko. :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#324685 Žiūriu The leftovers. Patinka soundtrackas, nes muzonas mano mėgstamo kompozitoriaus Max Richter... Pats serialas savotiškas.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#324690 Laukiu Walking dead sekančio sezono, po kokio mėnesio turėtų pasirodyti
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#324693 Supernaturals, Murdoch, Revolution, Game of Thrones, Once upon a time