Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#363244 as pavizdziui tv beveik is vis nebeziuriu, nera ka ziureti, nusibodo :bloga
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363249 Aš žiūriu iš serialų: Family guy, Modern family.
Labai mėgstu filmus su mindfuck. Donis Darko, Naktinis klajūnas - irgi neblogas filmas.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#363372 Paulina, jei nori gerų mindfuckų, pažiūrėk D. Lyncho filmų :)
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363374
Katinas rašė:Paulina, jei nori gerų mindfuckų, pažiūrėk D. Lyncho filmų :)


O labas, katine :) Seniai matytas :) O kokius filmus jis režisavo? Gal bus matyti kokie :look
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#363378 Labas, labas. Seniai matyta irgi :) Na, man kurie patiko tai Mulholland's Drive, Inland Empire, Lost Highway, Blue Velvet, Elephant Man toks keistesnis biškį.
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363381
Katinas rašė:Labas, labas. Seniai matyta irgi :) Na, man kurie patiko tai Mulholland's Drive, Inland Empire, Lost Highway, Blue Velvet, Elephant Man toks keistesnis biškį.


ne, negirdejau tokiu filmu :aciu turesiu ka veikti dabar :)
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#363436
Katinas rašė:Labas, labas. Seniai matyta irgi :) Na, man kurie patiko tai Mulholland's Drive, Inland Empire, Lost Highway, Blue Velvet, Elephant Man toks keistesnis biškį.

Elephant Man kaip tik paprastesnis (eilinis filmas be happy end'o). o va Mulholland Dr. ar Eraserhead koks.. va ten tai shiza totali. as kai juos ziurejau tai net nebandziau gilintis ir suprast ten kazka. tiesiog megavausi ta Lynch'iska atmosfera (dabar jau nebeziuriu tokiu isvis). dar Jarmusch'o filmus paziurek Paulina jei patinka tokie: Dead Man pvz.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#363440 Supainiojau su Eraserhead, my bad :bloga
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#363508
KunigaikštisMyškinas rašė:maumau15, iš kur laiko tokiai galybei serialų? Beje, ar siunčiatės ar online žiūrit? Tiesiog šiaip įdomu. :)


Nedirbu tai turiu laiko. Ir kai dirbau atrasdavau laiko jiems:)
ziuriu per svetaine filmai.in ONLINE. Perku taskus,120 tasku 3 eurai o vienos serijos kaina 1 taskas :DD filmai.in vercia ir titruoja pacius naujausius serialus. Aisku yra ir nemokamu filmu svetainiu bet ten prasta kokybe :)))
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#374661 startavo naujas Twin Peaks'as chebra. yra jau net keturios serijos :DD :sninga :DD
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#374665
whitenoise rašė:startavo naujas Twin Peaks'as chebra. yra jau net keturios serijos :DD :sninga :DD


Vakar net per LRT radiją kalbėjo apie jį :D