Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#136152
kunigaikštisMyškinas rašė:Prisiminiau dar vieną gerą serialą - "Gostya iz budushchego". :)

Viešnia iš ateities: turiu kopiją šito trumpo serialo, tai pasižiūriu kartas nuo karto. pagrindinių herojų gyvenimais, dabartinėmis nuotraukomis pasidomiu.

Tai Alisa (Natalija Gūseva) Selezniova dabar dirba su kinu nesusijusį darbą, labai graži, ištekėjusi. Apie pagrindinį herojų Kolią Gerasimovą vaidinusį vyruką yra nesmagių žinių. Jis kaimo pirtelėje blogai baigė, nenoriu plėstis, tebūna šviesus jo atminimas. Nesu abejingas tiems seniems serialams, kaip ir Vilniuje(Lazdynuose)-Trakuose iš dalies filmuotam kelių serijų "Elektronikui". tai iš mano arba šiek tiek vyresnių kartos, man rūpi šitais filmais domėtis :)
Vartotojo avataras
Parašė aladdin sane
#142717 Labiausiai kurį žiūriu ir niekad negaliu atsižiūret: Black Adder. Iš klasikiniu: The Prisoner. Komedijos: Vedęs ir turi vaikų. Kai daugiau absoliučiai nėr ką veikt: MacGyveris (kiek kančių turėjau kol apsisprendžiau nestudijuoti fizikos..).
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#151660
Sheila rašė:Na yra tikrai nebloga isimtis - serialas su vampyrais "True blood", sukurti itin idomus personazai, geras garso takelis, serialas itraukiantis, nenuspejamas, pateikta visai is kitos puses, vampyrai ten gyvena tarp zmoniu, gerdami sintetini krauja.


Nežinau, čia skonio reikalas. Žiūriu komisarą Reksą, Little Britain, Family Guy.
Nemėgstu South Parko, Nuodėmingosios Kalifornijos, Simpsonų, serialų apie vampirus.
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#157032 gal kas vakar matet paskutine "mano cempionas" serija?
Vartotojo avataras
Parašė aladdin sane
#157144 dabar kazkaip uzsimaniau fantastikos, tai siunciuosi visus X-failu sezonus, bus ka veikti.. ;]
Vartotojo avataras
Parašė Emilija
#181618 Man labai patinka serialas "The Vampire Diaries". Žiauriai įtraukiantis, laukiu nesulaukiu kitos serijos. Labai faini, gerai parinkti aktoriai. Pats serialas apie meilę tarp vampyro ir merginos ir kliūtis, kurias jiems tenka įveikti. Panašus į "Twilight". Galima parsisiųsti iš torrent.lt
ParašėŠiršė
#181683 Grey's Anatomy ir House =)
Parašėeggle
#184222 "Grey's Anatomy", "True Blood", "Bones", "Ghost Whisperer", "House", "The Big Bang Theory", "The Vampire Diaries", "Leverage", Lie To Me". Mėgstu serialus :)))
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#203194 Labai patiko lietuvių-latvių gamybos - Lietuvoje gyvenančio latvio Martinsono [Nereikalingų Žmonių rež.] kurtas serialas "Anastasija".
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#245205 Grey's Anatomy mano megstamiausias.
Stengiuos kitu net nebandyt pradet, nes kai 'pagaunu kabli' - dingstu is gyvenimo - neturiu valios ir galiu ziuret po 14 valandu per diena sezona po sezono...
Parašėnegative
#245233 criminal minds. :heart
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#247390 call the midwife
Parašė mariusss
#247418 ,,Moterys meluoja geriau", gaila, kad jau baigėsi.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252157 "Skins"( ypac idomu butu paaugliams ar gana jauniems), "Nip tuck", "Six feet under".. Man sitie serialai n e r e a l u s :)))
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#252306 Man tai geriausi serialai House ir Draugai :)