Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Nematoma
#109384 Grieko vertas B)
Parašė apple
#110625 kažkada žiūredavau meksikietiškus :D tai pasakyčiau ,kad psichika tikrai paveikė ir nepatarčiau priprasti prie jų :bloga o šeip tai šiuo metu tai išvis mažai televizorių žiuriu. :da
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#110743Greys anatomy žiūrau. Patrick Dempsey nerealus B)
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#111260 man twin peaks nežinau. tai tobula ir su žodžiu serialai" ką aš žinau. ten serija kaip aukšto lygio filmas. nepaminėjau jų dėl to.
Vartotojo avataras
Parašė Sheila
#111286 Patys geriausi serialai yra režisieriaus Alano Ballo "Six feet under" ir "True blood". Dar labai mėgstu "Dexter" ir "Ghost whisperer".
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#111290 Man visi rusiski patinka, pamenu elitinis brigada, poto hiromantas, zona ir t.t
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#111543
apple rašė:kažkada žiūredavau meksikietiškus :D tai pasakyčiau ,kad psichika tikrai paveikė ir nepatarčiau priprasti prie jų :bloga o šeip tai šiuo metu tai išvis mažai televizorių žiuriu. :da


same here. kažkada pripratęs buvau. nenuneigčiau, kad ir psichiką veikia.
tai buvo anksčiau rodyti ir kai kurie dar po šiai dienai teberodomi. visų pirma, babylonas 5. be abejo, kalnietis. kai rodė be namų negerai, kaimynai. gelbėtojai. namelis prerijose. sakyčiau dar: pilna troba... slaptoji agentė, ally mcbeal. tos kitos herojės: ksenia, baffi, komisaras šimanski, indiana džouns, komisaras reks,
linksmi, labai linksmi ir vidutiniški - draugai, beni hillo šou, pono byno, ieškok gudručio, sexas + miestas, charmed, sopranos,
rimtesni ty csi, psi ir kiti. x files.
ligoninės priimamasis.
dabar mačiau kartoja: pretendentas. iš senosios animacijos...
nu okei, įsirašiau į dividį beavis ir tešlagalvis visas serijas, gal kada žiūrėsiu, kad prisiminčiau. arba nebūtinai. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Windrunner
#114710 X-failai!Vieną iš baisesnių dienų peržiūrėjau ~14 serijų, tai paskui bijojau išeit į koridorių, nuėjus į tualetą žiūrėjau per petį į ventiliacijos angą, ar tik nelindi ten ištysėlis, aptikrinau spintas ir nuėjau miegot su mintim, kad atsibusiu ateivių erdvėlaivyje. Serialas be proto įdomus, bet patartina žiūrėt tik esant stabilios psichinės būsenos.
Dar kartais žiūriu Ozą (seniau rodydavo per LNK, tai serialas apie kalėjimą, kuriame saugomi už sunkiausius nusikaltimus nuteisti asmenys), sukrečiantis toks, bet įdomus ir kažkuo išskirtinis
Vartotojo avataras
Parašė Sowelu
#128059 Serialai padeda atitrūkti nuo realybės. Siunčiuos ir žiūriu jų visą eilę(įskaitant ir laidas): Simpsonai(manau, kad labai taikliai ten vaizduojamos žmogiškosios ydos ir kvailumas); The Adams Family(klasika, neturiu ką pridurti); Bam Margeros linksmybės (Bam's Unholy Union, Viva La Bam, Jackass) ir Ozbornų šeimynėlės gyvenimas. Pamenu, kai buvau jaunesnė, mane stebino jų tarpusavio bendravimas, jis atrodė netipiškas ir tuo mane sudomino. Siunčiuosi. Žiūrėsim kaip šįkart.
Parašė apple
#131847 esu atsisiuntus - How i met your mother 4 sezona - man tai ziaurej juokingas. :D :DD :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#133203 "House M.D." 5 sezonus peržiūrėjau. :bloga
O šiaip iš serialų dar patiko "Pretendentas" pirmas sezonas, "Sopranai", "Draugai". O pirmas matytas serialas buvo "Vergė Izaura", pamenu tada visi žiūrėdavom. :D Ai, tiesa, dar "Aštuonkojai iš antro aukšto" visai patiko, net nepamenu kiek ten tų dalių yra.. Dažniausiai tingiu serialus žiūrėt, bet kai norisi "atšokt" serialai super tinka, nors šiaip daugiau anime serialus žiūriu. ^_~
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#133341 Mano tai tarp pirmų matytų irgi buvo vergė izaura. kai kolaborantai užėmė bokštą, daugumą serialų žiūrėjau per tv polonia: dalasas, tvin pyksas. po to ir santa barbara, ir džeinė eir, ir prosto marija, ir turtuoliai verkia. visos upės teka, kaimynai, grybauskai (lietuviškas).
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#133739 o šiandieninius serialus žiūriu itin vangiai.
vos tik seriale išgirstu apie vampirus, iš karto perjungiu kanalą
ir taip vieną po kito, ir tt
kodėl jų tiek daug priviso?
turbūt vien tik faktas jog seriale "bus vampirų" jau garantuoja šiokią tokią sėkme filmui. o man dzin. kad tik nebūtų tų vampirų ar kokio chaoso, kuris būdingas ypač rusiškuose serialuose, tie barniai ir "pypkų mieravimasis", kas garsiau parėks.
tie geri laikai, kai nieko nebuvo, gal dėlto ir serialai geri atrodė, nes nelabai buvo kito pasirinkimo..
Vartotojo avataras
Parašė Sheila
#133806 Na yra tikrai nebloga isimtis - serialas su vampyrais "True blood", sukurti itin idomus personazai, geras garso takelis, serialas itraukiantis, nenuspejamas, pateikta visai is kitos puses, vampyrai ten gyvena tarp zmoniu, gerdami sintetini krauja.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#135279 Prisiminiau dar vieną gerą serialą - "Gostya iz budushchego". :)