Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325274 Daktaras Hausas, Dingę, CSI: Crime Scene Investigation ( CSI kriminalistai ), o csi majamis ir csi niujorkas tai nelabai patinka. Ir viskas.
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#337040 Full House. Šiuo metu padeda pasijusti geriau.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#337047 Dabar žiūriu "Walking dead" 5 sezono pabaigą ir "The 100" antrą sezoną baiginėju". Visai smagūs postapokaliptiniai serialiukai
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#337053 O aš šiuo metu mėgaujuosi atrastu serialu "Parks And Recreation". Puikus serialas! Panašus į "The Office" ir tikrai turi potencialo šiam prilygti. Kol kas esu trečiam sezone.
Parašė aaaa
#337159 Mano mėgstamiausias: Dc House.

Aišku Twin Peaks- fantastika, virš visko, net ne kaip serialą vertinčiau.

Dar visai patiko House of Cards (aktoriaiii:))), Fargo.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#337163 Aš pamenu keletą per visą savo gyvenimą, kurie mane taip įtraukė, tai "Draugai", "Daktaras Hausas" mano mylimiausias dabar esu aštuntame sezone. Tikiuosi dar sukurs ką mano skoniui ir teks mėgautis dar vienu puikiu serialu.
Vartotojo avataras
Parašė Juste06
#337164 Man Nusivylusios namų šeimininkės labai patiko ;)
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#337179 Jau rytoj prasideda penktas serialų serialo Game Of Thrones sezonas! :kaltas
Parašė aaaa
#337200
Emocija rašė:Aš pamenu keletą per visą savo gyvenimą, kurie mane taip įtraukė, tai "Draugai", "Daktaras Hausas" mano mylimiausias dabar esu aštuntame sezone. Tikiuosi dar sukurs ką mano skoniui ir teks mėgautis dar vienu puikiu serialu.


Oi man Draugai irgi labaaii!! užmiršau net, bet mintinai daug juokelių moku, pražiūrėjus ne po vieną kartą...nuostabūs:)))
Parašė Ethan
#347048 Kas žiūri Supernatural? Naujas sezonas yra! Awesome!
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#347315 True Detective pažiūrėkit :}}
ParašėDramaComedy
#347336 ko gero, ne vienas jau minėjo, bet labai patinka draugai, ypač pirmi sezonai, ta 90-ųjų mada, baldai backgrounde. vėl atsisiunčiau 230gb kad kas vakarą po seriją prieš miegą pažiūrėt. O taip tai Dr house ir Lie to me patiko, breaking bad, prison break... iš tokių 'pop'. . .