Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Deode
#331227 Kas matėt Rurouni Kenshin live - action filmą? Nenuvylė. Anta ir trečia dar geresnės :)
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#344976 Pradėjau žiūrėti Naruto. Labai įtraukė, nes siužetas nenuspėjamas. Tik kartais mąstau ar tie kruvinų kovų vaizdai negali kaip nors pakenkti mano psichikai...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#344978 Ai nu kartais tie anime bišk perdozuoja kraujo ar kokių intymių detalių. :D
Šiaip geras klausimas. Manau, jei žiūrint atrodo baugokai, tai gal reik nežiūrėt, o jei nieko, tik šiaip toks klausimas kilo, tai gal nieko tokio.
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#345237
Kuroshitsuji rašė:Gal turit pasiūlyt kokį psichologinį anime?


Serial Experiments Lain
Neon Genesis Evangelion


Pats noriu vėl užsikabliuot ant anime, tai atsisiunčiau Ghost in the Shell Arise 3 ir 4 OVA's.
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#345335 Aš daug anime filmų nemačiau, bet iš to ką mačiau, labiausiai patiko "haibane renmei".
Vartotojo avataras
Parašė Andrej
#345392 Pats kaip anime didelis fanas tai drasiai galiu rekomenduot visiems paziuret One Piece tikrai idomi istorija ir labai itraukiantis nenusivilsit tikrai :super :da
Parašė Deode
#345626 Phantom: Requiem for the Phantom geras, įtraukianti istorija, žiūrėjau keletą kartų.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#348874
Andrej rašė:Pats kaip anime didelis fanas tai drasiai galiu rekomenduot visiems paziuret One Piece tikrai idomi istorija ir labai itraukiantis nenusivilsit tikrai :super :da

Čia ne tas kur šimtais serijų ir begalė sezonų?
Aš perkopiau per 100 serijų "Naruto". :DD
Parašė Ethan
#352289 Dragon Ball Super aš žiūriu. Tai naujausia Dragon Ball anime, veiksmas vyksta po DBZ. Su angliškais subtitrai, nes dar dubliažas neišėjo. Nors gal japoniškai ir geriau, jau pripratau. Bet to, vis tiek neturėčiau kantrybės laukti kol sudubins. Labai įdomu :dance
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#352572 Aš bandžiau Dragon Ball žiūrėt nuo pat pradžių, neužkabino, senas piešimas, turinys nekabina, o vat ant PS2 DBZ buvau užsikabinusi. :D
O šiaip klausimas ar apsimoka nuo pat pradžių žiūrėt, gal tiesiog nuo kokios naujos sagos? :bloga Mano sūnėnas viską peržiūrėjąs (niolikinis) irgi svaigsta, sako geriausias anime ir žaidas. :D
Parašė Ethan
#352586 Nu, reikia suprasti, čia vaikams anime, taigi gali būti vaikiški elementai. Bet kažkaip įdomu ir suaugusiems, bent jau man, taip padaro. Aš tai žiūrėjau db ir dbz visą prieš kelis metus, man buvo gal 18 metų, tai db labai patiko, užkabino. Jo reikia viską nuo pradžių žiūrėt, kad istoriją žinot. Tokia tvarka: 1. Dragon ball, (tada, pasirinktinai, Dragon Ball filmus. aš nežiūrėjau. Jie yra alternative timeline) 2. Dragon Ball Kai (nes DBZ labai ištemptas). 3. Dragon Ball Z filmus (iki Battle Of Gods). 4. Tada arba Dragon Ball Super pirma arba Battle of Gods ir Resurrection 'F' filmus. Aš žiūrėjau pirma filmus. DB Super pradžia yra recap'as tų filmų. O jei tikrai nori ką nors praleisti, tai praleisk Dragon Ball (1986-1989).
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#362905 Dar pasižiūriu "Naruto". Patį pirmą. Peržiūrėjau 150 serijų. Neskubu. :D Pažiūriu dabar daugiau anime filmų, ne serialų...

Pažiūrėjau vakar antrą k. "Paprika", įdomus psichologinis anime.
Trukmė: 90 min.
Studija: Madhouse, Sony Pictures Entertainment
"Istorija koncentruojasi ties grupe mokslininkų, sukūrusių naują revoliucinį psichoterapijos instrumentą „DC-Mini“. Šis įrankis leidžia pasinerti į kito žmogaus sapną ir pamatyti jo pasamonę ir remiantis tuo taikyti atitinkamą psichoterapinį gydymą. Įrankis netgi įgalina juo besinaudojantį žmogų tapti kito žmogaus sapno mąstančiu dalyviu ir netgi kažkiek įtakoti jo sapną." (animezona)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#389234 Patiko 12 epizodų anime "One punch man".
https://myanimelist.net/anime/30276/One ... n?q=one%20
Puse velnio serialas "Tokyo Ghoul". Žiaurokas gal...
https://myanimelist.net/anime/22319/Tok ... yo%20ghoul

"Berserk: Ougon Jidai-hen" trilogijos dvi dalys neblogos, bet trečioj jau man per daug marazmatiška viskas.
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#389246
KunigaikštisMyškinas rašė:Patiko 12 epizodų anime "One punch man".
https://myanimelist.net/anime/30276/One ... n?q=one%20

Šitas labai geras :super na bent jau manyčiau, nes mačiau kaip draugas žiūrėjo tai atrodė labai juokingas :achtung

O mano šiuometiniai favoritai
Everyday life with monster girls
ir
interview with monster girl


tas jausma skai tau patinka ir monstrai ir mergaitės... o monstrai mergaites kazkas super :dance