Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#303442 Gal kas buvot, matėt JP kultūros festivalį buvusį rugsėjo 14, 15d. Kongresų rūmuose? Vyras sakė matė fainai apsirengusių žmogystų. Apsirengę buvo pagal anime personažus kaip supratau.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#304196 Žiūriu "Black Butler" (kuroshitsuji) serialą, kažkada anksčiau jau esu žiūrėjusi, neblogas serialas. Patinka ir OST. Patinka personažai, o ypač pats liokajus. Dar patiko visi komizmai anime. Kai daugiau pažiūrėsiu, gal smulkesnį aprašymą parašysiu, jei kam įdomu. Įdomu???
Parašė calluna vulgaris
#304207 Kunigaikšti, aš buvau tam festivalyje:] Dieną viduje tikrai buvo gerai apsirengusių, bet vakare dar buvo eisena. Tai ji nepatiko. Visi kiečiausi matyt jau buvo nuvargę ir eisenoje nedalyvavo. Tad judėjo visokie neaiškūs veikėjai, visai neįspūdingais kostiumais :da
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#312387 Pradėjau žiūrėti Naruto. Pirmąjį nuo 2002m. pradėtą rodyti.
Galvojau, kad primytivesnis anime. Bet puse velnio kol kas.
Yra labai didelis skirtumas dėl įgarsinimo... Žiūrėjau filmai.in lietuviškai - absoliuti katastrofa, tiek vertimas, tiek įgarsinimas, dabar žiūriu rusiškai, nu kitas reikalas visai, įdomu žiūrėt, net nepajaučiau kaip keturias serijas pažiūrėjau. Bet įtariu viso aš jo neperžiūrėsiu, nes daug to Naruto yra... Matėt kas nors? :)
Vartotojo avataras
Parašė tomex
#313215 Aš mačiau kokias 30 seriju veliau atsibodo. Siulau paziurėti Ano Hana vasariškas bet liudnokas anime
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#313270 Man irgi Vaikščiojanti pilis super :super
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#314942 Dievinu Cowboy Bebop. Puikus, puikus serialas. Su pabaiga. Garso takelis - vienas geriausių filmų takelių ever. Dažnai klausau. Mirdama norėčiau šitą dainą girdėti: http://www.youtube.com/watch?v=03qBqP2I4p8 .
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#314962 Aha, geras serialas. :)
Man rods iš tavęs apie jį ir sužinojau kažkada. :achtung
O garso takeliai anime tikrai geri būna, Japonai neblogai pavaro, daug ką imituoja, daug iš klasikinės vakarų muzikos prisisėmę, bet būna nepakartojamų soundtrackų.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325409 Žiūrėdavau Samurajai X, kai per lnk rodydavo. Labai patiko. Dar paauglystėj atsimenu piešdavau ir piešdavau žmogučius anime stilium visur kur papuola.

Rodydavo dar tokį animacinį serialą Avataras (Avatar: The Last Air Bender), bet jis amerikiečių kūrybos, tai nežinau ar skaitosi kaip anime.
Parašė Deode
#330865 Man kol kas Rurouni Kenshin neprilygsta niekas. Full Metal Panic neatsibosta žiūrėt, žiauriai juokingas xD

http://youtu.be/FEEIGrTjs6M

ir Rookies, kaip herojai siekia savo svajonių. Tikrai įkvepia.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#330873 Dragon Ball ir Rurouni Kenshin vieninteliai matyti, bet ant tiek geri, kad jokio kito nenoriu net ziuret