Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#138075 Tema visiems grojantiems, grojusiems ar norintiems groti. :)
Gal atsiras norinčių pasidalint įspūdžiais ar naudingom nurodom ir etc.., šiaip papasakot kuo groja ar grojo, o gal kas sumintys ir susiburti . :shock:
Ar ne tobulas laiko praleidimas būtų?... :angel
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#138084 Mano pirmasis muz. instr. - klepas. Pradėjau juo grot prieš 20 metų, mažduog tuo metu ir gavau dovanų šitą "dičkį" Petrof. :)

Paveikslėlis Paveikslėlis


Antrasis instr. - tėvo gitara. Pagaminta tuometėj Čekoslovakijoj. Kaip ir klepas, beje. Gitara pradėjau groti prieš 12 metų.
Groju klasikinėm gitarom, bo kitokių neturiu. :D Bent jau kolkas..

tėvo "Cremona":
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

maniškė "yamaha c70":
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


Norėčiau ateity dar pramokt grot violančele ir klarnetu. :) O išmėgint tai visus instrumentus norėčiau.. Taip kukliai sakyčiau.. :roll: :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#138249 come on... gi žinau kad grojat ar šokat, ar dainuojat.. bent kamputy kur pasislėpę.. pasakokit. PASAKOKIT! Man įdomu. :angel
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#138268 pasislėpę grojam daug kuo. ty bet kuo, kuo galimą išgauti garsus ;-) dabar svajonė nusipirkti ir išmogti groti skudučiais :-)
Vartotojo avataras
Parašė Farewell
#138302 Prisimenu kaip mokykloj reikėjo skudučiais grot. Dar mokykloj 'grojau' fleityte, klarnetu. Moku gamytę pagrot su jais! Pati mokausi lūpine armonikėle grot. Per metus tris kartus parepetuoju savo išmoktą dainą. Jau visai neblogai sekas pagrot :king
Dar turiu gitarą ir moku vieną akordą užspaust :sninga
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#138315 Aš tai tik per nervus moku groti visiems :tarpas
Parašė Indre
#138473 Kažkadais muzikos mokykloje grojau kanklėmis..
Parašė kukutis
#138663 Aš gitarą prieš mėnesį nusipirkau. Grot nemoku, bet bele koks brazdinimas padeda, kai būna labai blogai.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#138696 Kukuti, įmesk nuotraukėlių savo gitaros, ką?
:angel
Vartotojo avataras
Parašė Lota
#138736 Mėgdavau kadais pabarškint pianinu. O dabar... Pianinas mamos namuose, natos išsimėtė...ne tas galvoj...
Jei kas įdėtumėt kokių gerų nuorodų klepui, gal pavyktų prisiruošt prisėst.
Vartotojo avataras
Parašė nakviša
#140343 Nuo mažens svajojau išmokti groti,ypač pianinu,bet nebuvo galimybių...Esu bandžius ant paprastos gitaros,akordeono...bet taip ir neišmokau normaliai groti.Vėliau nusipirkau yamahą,tai kartais patirlinu savo malonumui(man tai ir muzikos terapija,panašiai kaip ir piešimo terapija,kuo gali užsiimti kiekvienas,nebūtini tam specialūs sugebėjimai-svarbiausia saviraiška ,poreikis išsilieti...)Visada jaučiau kažkokį polinkį kurti melodijas,kurios patinka tik pačiai sau,eksperimentuoti ,ieškoti įvairių sąskambių...žinoma,kai niekas negirdi,kad neerzintų-gyvenu nuosavam name,bent nereikia kaimynų bijoti...Artimieji norėdavo,kad gročiau paprastas, ,,liaudiškas''dainas,tačiau jų niekada nemėgau,nebent ,,perdirbt'' jas pagal save,artimųjų požiūriu-išdarkyti...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#141594
Lota rašė:...Jei kas įdėtumėt kokių gerų nuorodų klepui, gal pavyktų prisiruošt prisėst.


http://piano-notes.net/

http://nlib.org.ua/parts/piano.html

http://www.muzland.ru/notes.html


O šiaip... "..kas ieško, randa, ir beldžiančiam atidaroma...". :)
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#141598 Aš grojau būgnais ir sintezatorium.
Vartotojo avataras
Parašė Emule
#141767 Seniai čia berašiau šitam frm todėėėl nuo Rugsėjo 1 pradėsiu lankyt ne tik paprastą mokyklą bet ir muzikos mokyklą, Grosiu gitara ir papildomai būgnais arba smuiku :))) :))) :)))