Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#298544 Aš tai, jau kuris laikas , kaip noriu parduoti savo gitarą , tik... kažkodėl visi kurie bandė su ja groti, sako , kad ji skleidžia pragaro garsus :death
Parašė mariusss
#298548 :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#298580
Partizanas rašė:Aš tai, jau kuris laikas , kaip noriu parduoti savo gitarą , tik... kažkodėl visi kurie bandė su ja groti, sako , kad ji skleidžia pragaro garsus :death

O kas per gitara? elektrinė, akustinė, klasikinė? Kokios firmos?
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#304319 Jungiuosi prie Jūsų. Labai intesyviai planuoju pirkti gitarą ir mokytis, kad neliktų laiko depresijai, hipochondrijai ir baimėms numirti.
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#304444 noriu dar šį mėnesį. imsiu akustinę, nes klasikinė man nepatogi. Turiu nedėkingai mažas plaštakas :( iš kurio miesto esi pats?
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#304455 Aš iš Kauno. Vilniuj buvau nusižiūrėjus vieną gitarą. Gaila negaliu atvykti į sostinę į vieną parduotuvę.
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#304796
blueflower rašė:http://www.muzikosfaktorius.com/?lng=lt&cur=ltl&m=2&s=35
va šita parduotuvė ir bordo gitara. O ten ukulelė, kur tu įdėjai nuorodą. Irgi faina gitarytė. Jei tik turi galimybę, tai pirk.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#304800 Už 200 LT?
Kur įmečiau nuorodą, tai ten ne ukulėlė, tik taip kažkodėl vadina... o aš šiaip turiu ukulėlę, sopraną. Pirkau ukulėlę gal už šimtą Lt, o dabar toj pačioj pardėj ta pati ukulėlė 175 Lt. Kaip suprast? :bloga Nu aišku aš pirkau prieš kokius tris metus.
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#304811 brangsta instrumentai. Jo aš norėčiau už 200 lt. nes dar reiks dėklo ir kitų priedų.
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#306327 Na va, jau įsigijau gitarą. Su visais priedais ir palyginus nebrangiai. Aišku, šiek tiek dėvėta, bet visai gerai išlaikyta. Paveikslėlis
Na ir kaip, Myškinai?