Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#230532 Man irgi anksčiau gėda buvo prieš kaimynus, bet dabar kažkaip nuraminu save kad viskas ok, o jei pradeda baladotis, pradedu garsiai groti gamas. :achtung O šiaip man tavo baimės kvailos neatrodo, man tas pats buvo... Pabandyk įsikalt į galvą kad jiems dzin ką tu groji, jie savais reikalais užsiima ir jei į sieną baladosis nepergyvenk, būna gi visokių bepročių.
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#239910 Grodavau gitara. Daug metų lankiau pamokas, ir dabar turėčiau lankyt. Dabar neturiu jokio noro vėl ją paimt į rankas. Dar esu grojęs pianinu ir būgnais. Nepatiko.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#260893 gitara: Schecter Omen 6
kubas: Roland 20w

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#261050
kunigaikštisMyškinas rašė:gitara: Schecter Omen 6
kubas: Roland 20w

Paveikslėlis


Parduodi? =)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#261112 Ne, patinka ji man :).
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#261390
kunigaikštisMyškinas rašė:gitara: Schecter Omen 6
kubas: Roland 20w

Paveikslėlis


visai neblogai :-)
Parašė Sche
#261399 Gitara, pianinas. Buvo laikai su būgnais.
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#262479 Šiek tiek gitara ir pianinas. Noriu labai išmokt su smuiku. :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#262937 As skuduciavau, dainavau ir styginiu kadais mokinaus, bet taip ir neismokau. Veliau dainavau... O siaip - zavu, kai zmogus muzikai atsiduoda, tik nelabai kaimynams smagu...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#290872 Tai skudučius mes visi pūtėm, bent anksčiau tai buvo vienintelis instrumentas mokyklose...

Iš kur gaunat natų šiuolaikinių pop, rock grupių (klavišiniams)?
Ieškau Coldplay "Paradise" (sunkesnį variantą) ir 65 days of static "Radio protector"...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#291150 Kuriam "psichų" grupę!!!!!!! Ne virtualią...

Groju klavišiniais, gitara, ukulėle, iš bėdos dainuoju.
Kaip kiti? :)))

Pradžiai galėtumėm rinktis pas mane, jei kas gausis, nuomosimės patalpas. Turiu porą kubų, pianiną, klavišinius yamaha, ukulėlę, elektrinę gitarą. Kompą :achtung.
Parašė Nematoma
#291168
kunigaikštisMyškinas rašė:Kuriam "psichų" grupę!!!!!!! Ne virtualią...

Groju klavišiniais, gitara, ukulėle, iš bėdos dainuoju.
Kaip kiti? :)))

Pradžiai galėtumėm rinktis pas mane, jei kas gausis, nuomosimės patalpas. Turiu porą kubų, pianiną, klavišinius yamaha, ukulėlę, elektrinę gitarą. Kompą :achtung.


Oooo, kad aš gyvenčiau Vilniuje, prisijungčiau...Seniau dainuodavau, visai norėčiau vėl savo balselį pralavinti.. :angel
Vartotojo avataras
Parašė Ross Sevri
#292899 Išbandžiau klasikinę, akustinę, elektro-akustinę, bosinę ir elektrinę gitarą, bet akustinė... Tas gyvas garsas iš gero medžio man kažkas tokio švento. :-) Pamenu, jaunesnis su draugais ir grupelę turėjau. Dabar tik juokinga atsiminus, nes tada rūpėjo tik sunki muzika ir ant akustinės būčiau spjovęs, jei kas būtų į rankas įkišęs. :-D
Vartotojo avataras
Parašė Eclipse
#292909 Mano geriausias instrumentas, manau balsas :) dainavau nuo tada, kai save prisimenu :) Dar grojau fortepijonu :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#298539 Paveizėjimui... :achtung

Paveikslėlis

Paveikslėlis