Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#185525 Kaip suprasti {buvau pasveikus}
ParašėŠiršė
#185527
Jozhik v'tumane rašė:Tik nesakyk savo gydytojui, kad domiesi ir skaitai Wilde... Mano atveju ligoninėj tai buvo įvardyta kaip žavėjimasis prieštaringos reputacijos asmenybėmis. :D


Viršūnė. VIRŠŪNĖ. Taip sakant, nori būti sveikas - tai nemąstyk, neduokdie ką liūdnesnio perskaitysi ar sugalvosi.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#185538
nnijole rašė:Kaip suprasti {buvau pasveikus}


Atkrytis. O jis nepriklauso nuo knygų. Yra kiti dalykai. Bet sveikt nepalyginti lengviau po "Raktų" terapijos. =)

Dabartinis mano psichiatras daug ką iš psichūškės rašliavų pavadintų viršūne. :achtung
Parašė Angelas
#185741
nnijole rašė:Kai perskaitysi,prasyk,ar patiko.


pradėjau skaityti, nu bet ji man netinka, nežinau... man reikia kažko kito

būtinai parašysiu nuomonę kai perskaitysiu viską
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#185749 Bėda tame, kad ne tik skaityt, bet ir daryt ten reikia. =)
Parašė Angelas
#185769 suprantu, gal tik dabar taip atrodo, gal kai paskaitysiu toliau atrodys kitaip =)
Parašė Sunrise
#186438
reaktorius rašė:Viena iš tikrai gerų YRA:
J.MARKŪNO knyga ”ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ IR LIGŲ PRIEŽASTYS IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI”

http://img199.imageshack.us/img199/7794/jonoknyga.jpg



Man padėjo sveikti - REKOMENDUOJU. Galima rasti bibliotekuose :)))
Vartotojo avataras
Parašė neitan
#217352 O štai aš pasiūlysiu tokio david sedaris kultinę knygą "Nuogas". Nuo depresijos gal ir nepasveiksite, bet pasijuoksite, o tai jau pradžia.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#217388 Eric-Emmanuel Schmitt
"Oskaras ir ponia Rožė"

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236425 Pabandykit paskaityti Joseph Murphy knygas: Jusu pasamones galia ir meditacijos galia,tik reikia praktikuoti,neapsileisti
Vartotojo avataras
Parašė SSRI_slave
#236442
Jozhik v'tumane rašė:"5 depresijos gydymo raktai". :DD

Kognityvinė terapija yra labai geras dalykas. Siūlyčiau skaityti ne tik šią, bet ir kitas panašias knygas.
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236516 [quote="reaktorius"]Viena iš tikrai gerų YRA:
J.MARKŪNO knyga ”ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ IR LIGŲ PRIEŽASTYS IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI”

skaiciau as ja ir nieko gero,Nezinau kaip kitu nuomone,bet si knyga tikrai neduos iseities
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#236779 Stai perskaiciau Omraamo Mikhaelio Aivanhovo knyga "Minties galios"isties puiki knyga,vercia susimastyti.
Parašėnegative
#236780 l. francia "tavo gyvenimas prasideda dabar".
sukurta moterims, tiks ir vyrams.
šiaip labai kritiškai ir skeptiškai žiūriu į visą panašaus pobūdžio literatūrą, bet ši patiko.
tiesa, visa motyvacija išgaravo po dienos. :bloga