Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnemoku
#177395 Neradau, kur ši tema tiktų labiau, na, tai irgi gydymo būdas.
Kokias esate skaitę? Ar buvo iš to naudos?
Parašė saras
#177399 Mano manymu geriausia visu laiku knyga, kuri gali padeti keisti zmogaus poziuri i save ir i aplinka, yra LOUIS L. HAY - PAGYDYK SAVO GYVENIMA. Tai nuostabi knyga kuri yra isleista 30 mln. egzemplioriu tirazu. Yra vie jos parasyta fraze kuri ir apibudina visa knyga, MUSU GYVENIMAS YRA MUSU MINTYS , O MINTIS VISA GALIMA PAKEISTI. Visiem rekomenduoju paskaityti.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#177402 as nerimaujantiems zmonems nerekomenduociau skaityt viso to s...apie minciu galia, ju materializavimasi...nes totaliai galima isprotet....
Parašė Cinderella
#177411
Jozhik v'tumane rašė:"5 depresijos gydymo raktai". :DD


Jo,šita labai gera,tik reikia nusiteikt su ja dirbti sąžiningai :da
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#177968 kai grysiu i lt butinai kazkokia tokia knyga nusipirksiu..
nes taip noriu kazka paskaityt paskutiniu metu,dar taip nebuvo,nes siaip nemegdavau knygu...bet kazka butent,kad padet sau-psichologine knyga,o ne koki romana..
Parašė reaktorius
#180291 Viena iš tikrai gerų YRA:
J.MARKŪNO knyga ”ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ IR LIGŲ PRIEŽASTYS IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI”

http://img199.imageshack.us/img199/7794/jonoknyga.jpg

Ne šiaip sau sakau, o tai iš tikro šimtus nelaimingų žmonių į geresnę būseną atvedus knyga.
NE KAS KITAS, O TIK PATS ir darkart sakau PATS žmogus turi dėti pastangas. Nes nėra nepagydomų ligų yra tik nepagydomi žmonės
Aš 10 metų sirgdamas sunkia depresija esu krūvas vaistų ir gydymo būdų išbandęs, o reikėjo GAL tik šios knygos išmintį suprasti, kuri taip paprastai parašyta.

Nuo ko susirgai, tuo ir gydykis - sena išmintis sako:
Juk depresija dvasinė liga, vadinasi ir gydymas dvasinis. Tik atminkit negalima greitai atsisakyt vaistų
Tai gydomoji knyga, padedanti visiems, ieškantiems gyvenimo pilnatvės ir ramybės. Labai sunku ją į rankas paimt bet paskaitykit ją, daug ką suprasit, ir skaitydami pajausit palengvejimą ir savo būsenos pagerėjimą TAI GARANTUOTA. Visiems linkiu sėkmės beieškant dvasios ramybės.

Aš ją rekomendavau pažįstamiems ir kurie perskaitė tie su manim bendrauja BET JAU BE DEPRESIJOS.
SPUMMER@GMAIL.COM
Bet kokia žymaus kun VALERIJAUS RUDZINSKO knyga irgi yra perlas į google valerijus rudzinskas
Parašėnemoku
#180492
Jozhik v'tumane rašė:"5 depresijos gydymo raktai". :DD

Norėčiau daugiau komentarų apie šią knygą.
Vartotojo avataras
Parašė Lota
#180547
dangiska rašė:as nerimaujantiems zmonems nerekomenduociau skaityt viso to s...apie minciu galia, ju materializavimasi...nes totaliai galima isprotet....

Pritariu
Vartotojo avataras
Parašė varlyte
#181141 Andrej Kurpatov "Brangiausiai kainuojancios iliuzijos" - sveiko ir blaivaus proto ikrecianti knyga

Neale Donald Walsch "Pokalbiai su Dievu" (3 knygos) - subtili, smaiksti, idomiu minciu ir izvagu pilna knyga
Parašė Angelas
#185462
Jozhik v'tumane rašė:"5 depresijos gydymo raktai". :DD


šendien nusipirkau šitą knygą, gydytoja rekomendavo
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#185488 Kai perskaitysi,prasyk,ar patiko.
Parašė Dali
#185503 Patarčiau paskaityt, kad ir kokią vaikišką linksmą knygą kaip Alfonas yra bailius.
ParašėŠiršė
#185512 O aš rekomenduoju knygas, kuriose personažai ieško savojo "aš".
Pirma į galvą šovusi knyga - O.Wilde "De profundis". Tai kenčiančio žmogaus užrašai, tačiau jis brangina savo kančią, supranta, kad ir ji gali daug duoti; netekęs visko - mylimo žmogaus, turto, garbės, jis nepaliauja ieškoti grožio.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#185524 Tik nesakyk savo gydytojui, kad domiesi ir skaitai Wilde... Mano atveju ligoninėj tai buvo įvardyta kaip žavėjimasis prieštaringos reputacijos asmenybėmis. :D

Aš pradėjau skaityti Thomas D'Ansembourg "Liaukitės būti malonūs, būkite savimi! Kaip būti su kitais išliekant savimi". =)

Man atrodo, kad šitų knygų pagalba mums ir pasirinkimas, o jų yra visa gausybė, priklauso nuo turimų problemų. Nu, bet "Raktai" tai apie viską. Su šita knyga aš buvau sėkmingai pasveikusi. =)