Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė emar
#427690 Aš ją klausau per Audioteką, įskaityta į prenumeratą. Gera knyga, šiek tiek mokslinė, priežastys dabar aiškios
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#427717
Astro-Meška rašė:
Opaque rašė:Neištvėriau ir pradėjau dar vieną anglišką knygą Oliver Sacks "Musicophilia. Tales Of Music And The Brain" ...

O geras, aš lt kalba radau šią knygą inete. Irgi intriguoja, bet dar nepradėjau skaityti. :)

Opaque, gal perskaitei šią knygą?
Aš dalimis skaičiau, bet toks įspūdis, kad jau senai parašyta. Man aktualiausia tema - muz. haliucinacijos. Šiaip gal ir radau atsakymą, kodėl girdžiu kažkokią muz., kad gal dėl klausos problemų, nes beveik visi jo klientai, kurie girdėdavo muz. hal., buvo su klausos problemomis. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#427724
Astro-Meška rašė:Opaque, gal perskaitei šią knygą?
Aš dalimis skaičiau, bet toks įspūdis, kad jau senai parašyta. Man aktualiausia tema - muz. haliucinacijos. Šiaip gal ir radau atsakymą, kodėl girdžiu kažkokią muz., kad gal dėl klausos problemų, nes beveik visi jo klientai, kurie girdėdavo muz. hal., buvo su klausos problemomis. :bloga


Ne, net neįpusėjau. Esu skaičius jo knygą "Haliucinacijos", tai ten apie šizofreniją nieko nebuvo... Nors dėl to ir skaičiau. Blogai man su knygų skaitymu dabar :roll
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#427727 Net nežinau... atsikelt nesugebu dieną, o kai atsikeliu, nera noro skaityt... :( Neseniai sapnavau, kad perskaičiau dvi plonas knygutes per vieną dieną. Jau pasamonė sako, kad gal reiktų pradėt skaityt, bet internetas, visokie youtubai suryja laiką arba prie nagų dailės ar gelinio nuėmimo sėdžiu, jei pavyksta atsikelt.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#427728
Opaque rašė:
Opaque rašė:Dabar skaitomos angliškos knygos:

Cognitive Psychology vadovėlis ?
Piano For Dummies apie grojimą pianinu +
Complete Idiot's Guide To Drawing +
Drawing For Dummies


Perskaičiau Piano for dummies. Paskutiniai skyriai buvo apie elektrinius pianinus. Aiškinama apie midi, visokias garsų manipuliacijas, ekvalaizarius, reverb ir t. t. Duoda patarimų, kaip vien iš klausos pasileidus mėgstamas dainas išmokt grot. Dar moko, kaip pasinaudot spec el pianino programom, kurios įdiegtos vien mokymui, kaip grot tuo modeliu. Dar pradėjsu skaityt knygą Drawing for dummies.
Vartotojo avataras
Parašė emar
#427734 Daug kur itin karštai rekomenduoja mokantis piešti pasivadovauti knyga Drawing on the Right Side of the Brain by Betty Edwards. Sako, kad labai veiksminga.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#427736
emar rašė:Daug kur itin karštai rekomenduoja mokantis piešti pasivadovauti knyga Drawing on the Right Side of the Brain by Betty Edwards. Sako, kad labai veiksminga.


Esu girdėjus apie šitą knygą. Galbūt ir reiktų perskaityt :?
Parašė Delilah
#428034 Stivenas Kingas "Tas" kol kas 50 psl :relax: klounu nelabai bijau tai tas pats :achtung , bet yra ir ziauriu scenu..
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#428040 Aš būčiau vietoj išmetimo bibliotekai atidavus. Irgi turiu šitą knygą. Biškį gąsdina, kad stora knyga. O dėl žanro nežinau, nes dar nesu siaubo žanro skaičius.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#428229
Opaque rašė:Dabar skaitomos angliškos knygos:

Cognitive Psychology vadovėlis ?
Drawing For Dummies +


Perskaičiau "Drawing For Dummies". Tik dviem puslapiais ilgesnė už "Complete Idiot's Guide To Drawing", bet labiau patiko nei pastaroji. Pateikiamas būtinų piešimo priemonių sąrašas ir papildomai wish list priemonių sąrašas. Detaliau aprašo šešėliavimą, tekstūrų piešimą. Daugiau užduočių, kuriose net nurodo, kada pakeist grafitinį pieštuką į minkštesnį ir yra žingsnis po žingsnio iliustruota, kaip turi atrodyt piešinys kiekvienam etape. Aiškinama persperktyvų rūšys, kaip vaizduot detales perspektyvoj, į ką atkreipt dėmesį, kad nenusižengt perspektyvos taisyklėm. Rekomenduoju, kas nori sužinot piešimo pagrindus.