Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnemoku
#247591 Čia galima rašyti kokią knygą šiuo metu skaitote arba neseniai perskaitėte, taip pat klausti kitų skaitančiųjų ar rekomenduotų tą knygą ir t.t. Kas netingi, gali parašyti ar knygą patiko, kodėl patiko ar nepatiko, keliais balais ją vertintų ir pan. Manau, kad ne vienam tokia informacija būtų naudinga.

------
Neseniai perskaičiau T. More „Utopiją“. Ne šedevras, bet visai nieko, nors skaitant neretai kildavo klausimas „o kaip pasiekti, kad žmonės taip darytų ir mąstytų?“, be to, ne visoms Moro idėjoms pritariau. Visgi supratau, kad utopijos man patinka, todėl kita skaitoma knyga būtinai bus antiutopija - J. Zamiatin „Mes“ arba A. Huxley „Beždžionė ir esmė“.
Parašėhappymouse
#247605 Šauni tema =)
aš šiuo metu skaitau Jurgos Ivanauskaitės "Agnijos magija". Ką galiu pasakyt - Jurgos stilius, kaip ir visur. Dar tik trečdalį perskaičiau, bet kiek skaitau, tai įdomi. Kai baigsiu, galėsiu konkretesnį įvertinimą pateikt. Taip pat paraleliai skaitau R. barker "Summertime". Labai juokinga knyga, tik tiek minusas, kad nemažai literatūrinės kalbos ir man nežinomų žodžių.
ParašėŠiršė
#247685 Kokia tema! :lakstau
Skaitau Čekuolio "Šešios progos numirti". Jo erudicija yra kažkas stebuklingo. Pati visiškai nieko nenusimanau apie tai, kas vyksta visuomenėje, politikoje, bet jis sugeba savo neaprėpiamas žinias pateikti taip, kad suprasti gali kiekvienas.
ParašėŠiršė
#247686 IR kad įdomu būtų net tam, kuris šiaip jau visiškai nesirūpina tuo, kas vyksta kokioje nors Indijoje. =)
Parašėnegative
#247736 jean barbe. 'kaip tapti pabaisa'.
jau baiginėju. skaitosi lengvai, viskas kaip ir ok, bet kažkokios stiprios vietos neužkabino. tikėjausi, kaip iš gavusio premiją kūrinio, daug daugiau. nebent viskas susislėpę paskutiniuose keliuose skyriuose. :bloga

http://www.tytoalba.lt/lt/index.php?opt ... ew&id=1419
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#247767 Skaitau Noam Chomsky "tikslai ir vizijos" neblogas reikalas, tik gaila, kad trumpas.
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#247770 Šiuo metu skaitau Frank McCourt "Andželos pelenai"
Vartotojo avataras
Parašė arcturus
#248042 Skaitau A. Čekuolio "Faktai ir Šypesenos", ankstenses jo knygas jau perskaičiau(turiu visas). Labai nuliūdau, kad nežinojau apie šios knyos premjererą. Paaiškėjo toje premjeroje A.Čekuolis pats realiai nealyvavo, bet dalyvavo, šiek tiek virtualiu būdu. Preižastis - nugars trauma. Bet jis davė žodį, kad vėliau (už poros mėnesių) bųtinai pasitiks savo gerbėjus visos Lietuvos knygynuose :lakstau
ParašėCikadelė
#248065 Šiandien pradėjau G.Orwell ''1984-ieji'',turbūt jau dauguma esat ją skaitę.Pati nusipirkau dar prieš Kalėdas,atrodo,nes prisiskaičiau daug liaupsių ir nusprendžiau,jog reikia ir man perskaityti.Bet vis atidėliojau,netraukė visiškai ir knygos įvadas iš pat pradžių nuteikė ne kaip,bet pirmas skyrius pasirodė įdomus,norisi skaityti toliau.Pabaigusi parašysiu savo įvertinimą,turbūt :)
Parašėnemoku
#248068 Cikadele, man būtų įdomus įvertinimas. Aš irgi bandžiau ją skaityti, bet labai nepatiko įvadas. Po to perskaičiau to paties Orwell'o „Gyvūlių ūkį“, patiko, ir vėl galvoju, kad gal reikia bandyti skaityti „1984-ieji“...
ParašėŠiršė
#248133 Man "1984" patiko daug labiau, nei "Gyvulių ūkis". Joje sukurta visuomenė, tų žmonių kasdienybė yra bauginanti, aprašyta taip, kad aš, knygą skaičiusi gal prieš tris metus, kuo puikiausiai atsimenu tą pasaulį, kurį susikūriau savo vaizduotėje skaitydama. "Gyvulių ūkyje" puikiai perteikta idėja, bet vieta, kurioje mintimis persikeli, nei iš tolo nepalieka tokio didelio įspūdžio.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#248139 Orwelas visad aukštumoj. labiausiai patiko "dienos paryžiuje ir londone"
Į temą: baigiau Ch Bukowski "paprastos beprotybės istorijos". Geriau nei ilgi kūriniai, bent man. Geras maždaug kas trečias apsakymas, o tai jau šis tas.
Parašė mariusss
#248142 Man padovanojo ,,Melancholijos Erdvės" Karin Jonhannisson knygą, tik neprisiruošiu jos skaityti.
Parašėhappymouse
#248155 Padėjau "Summertime", pasiėmiau F. Bats "For love of Claire". Vėlgi, verstis per puslapį gal penkioliką žodžių reikia, bet įdomi knyga, tik gal kiek jaučiasi tas toks liūdesys, tamsumas, bent jau pradžioje, kai pasakoja apie savo vaikystę, kai pire veikėjos dėdė priekabiaudavo... Bet bandysiu skaityt toliau, žiūrėsiu, kaip seksis.
ParašėKatastrofa
#248263 Sylvia Plath "Stiklo gaubtas".