Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#347729 Arto Paasilinna “Grupinės savižudybės magija”
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#347738 Arbitraza.
Vartotojo avataras
Parašė Akvilė.
#347770 Terry Southern & Mason Hoffenberg "Candy". Nusipirkau už eurą kažkada Vilniaus gatvėse per mugę :D
Vartotojo avataras
Parašė silvinija
#347810 Aš einu iš proto dėl Haruki Murakami, esu perskaičiusi visas jo knygas, labiausiai patiko "Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas" "Prisukamo paukščio kronikos" Norvegų giria", bet šiaip visos jo geros, labai, tokios filosofinės. Vakar radau jo naują knygą " Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai" Uj kaip aš ją valgysiu :)
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#347911 Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" bandziau paskaityt.. nevirskinu as tos motyvacijos visiskai siuo metu. sakyciau net neigiamai veikia. pasakoja elementarius dalykus pagrindinis herojus, o tas pasnekovas advokatas stebisi kaip cia taip gali but.. reiks ir man pagyvent taip pabandyt mazdaug. nervina. meciau
Vartotojo avataras
Parašė Akvilė.
#349024 1. Pradėjau "skaityt" anatomijos vadovėlį, radau pas tėvus 1984ų metų, bet tooooks senovinis atrodo, toks pageltęs, lyg dar 50 metų senesnis. Kažkaip suvokiau kad anatomijos savo laiku neišmokau gerai, ir reik man tų žinių daugiau.

2. Vis dar "katės lopšys"...
Vartotojo avataras
Parašė Akvilė.
#349937 JASON GOODWIN „JANYČARŲ MEDIS“
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#350090 Max Brooks - World War Z. perskaitineju is naujo. neberandu (o gal tyngiu ieskot) nauju, neskaitytu knygu.
Vartotojo avataras
Parašė Len
#350414 E.M.Remarko Juodąjį obeliską. Kankinu kelintas mėnuo, bet paleisti negaliu. Kažkuom traukia, vietom labai prajuokina, filosofinių vietų ne visada suprantu, bet daug dėl to nesikremtu.