Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#352680 Skomanto kruva knygu parsisiunciau. vaikysteje pamenu labai patiko jas skaityt. nezinau kaip lips dabar :)
Vartotojo avataras
Parašė valeriya
#352982 "tibeto mirusiųjų knyga"
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#353069 Šiek tiek ne į temą . Gal kas nors skaitėt ? Tema kaip ir įdomi ,bet popsu smirda . Būtų įdomu nuomonės , nenoriu pinigus išmest :)

http://www.patogupirkti.lt/index.php?cl ... agookt2h61
Vartotojo avataras
Parašė coma
#353077 stiklo karoliuku zaidima man labai knygyne isiule, nusipirkau, perskaiciau kazkiek, bet padejau i sali. nemanau, kad dar esu jai pribrendusi, labai sunkiai skaitesi, tikiuosi kazkada prie jos grizti.

siuo metu skaitau Marie Kondo ''Spark Joy'' apie tvarkymosi mena. labai i gera man si knyga, visos spinteles jau sutvarkytos ir rubai sulankstyti o ne ismetyti! :)))
Vartotojo avataras
Parašė LittleMe
#353079
coma rašė:stiklo karoliuku zaidima man labai knygyne isiule, nusipirkau, perskaiciau kazkiek, bet padejau i sali. nemanau, kad dar esu jai pribrendusi, labai sunkiai skaitesi, tikiuosi kazkada prie jos grizti.

siuo metu skaitau Marie Kondo ''Spark Joy'' apie tvarkymosi mena. labai i gera man si knyga, visos spinteles jau sutvarkytos ir rubai sulankstyti o ne ismetyti! :)))


labai praktiška knyga!!! :da

Manau, kad kiekvienai knygai turi ateiti savo laikas...
Mano pradėta bet nebaigta ir nepamišta yra V. Normano ir, R. Milašiūno "Froidistiškai marksistiniai ir konservatoriškai anarchistiniai skrydžiai ant kušetės virš gegutės lizdu virstančio pasaulio"
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#353104 Алексей Иванов - Географ глобус пропил
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#353138 KGB vaikai
Parašė Deode
#353469 Mergelė - K. Cutter
baigiu, šiaip įtraukė, tuo labiau kad kaip istorine asmenybe teko domėtis.