Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tomas2222
#363989
KunigaikštisMyškinas rašė:Vadinasi netinkamas knygas rinkais. :D Yra tiek sričių, kad tikrai rastum kas patiktų. :)
Aš dabar radau kažkokį pdf LT kalba apie muzikos kūrimą programine įranga, net negalvojau, kad galima rast tokių dalykų internete. :DD


Taip Miškynai pazek kai kuriama muzika elektroninė
https://m.youtube.com/watch?v=ay76nuk4jyQ
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#363998 FL studio naudoja, turiu irgi, esu sukurpus kelis gabaliukus. Bet iš esančių sample'ų. :D

Aš dabar skaitau S.Macaičio "100 žymiųjų pasaulio filmų".
Parašė Deode
#366254 dabar dazniau atrandu save knygoje, neseniai perskaiciau A. Golden ,, Geishos ispažinti " ziauriai ,, skani " knyga, gal turit panasiu pasiulymų?

dabar baigiau skaityti R. Yancey ,,Penktoji banga" postapokaliptinis fantastinis romanas su siaubo elementais, yra filmas, bet labai lekstas, knyga geresne. O siaip tokia sakyciau paaugliska, tas pats sablonas.

dabar skaitau S. Schiff ,,Kleopatra"
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#372348 baigiau Remarko - Naktis Lisabonoje. pradesiu Jean-Christophe Grange - Juodoji linija
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#372539
maumau15 rašė:siuo metu skaitau cosmopolitan :)))

prenumeruoji ar siaip nusiperki ?
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#372545
Partizanas rašė:
maumau15 rašė:siuo metu skaitau cosmopolitan :)))

prenumeruoji ar siaip nusiperki ?


3 menesiam uzsisakiau. siap dazniausiai nusiperku. Nepraleidziu ne vieno numerio :)))
Parašė NOM
#373259 *** -Kurgi tu gyveni ? –paklausė mane Viktoras.-Mieste tu turi butą ir ten praleidi daug dienų ,bet kasdien galvoji apie mišką, upę, ežerą. Mintyse ,broliuk, kasdien vis vaikštai po šitą žemę .K ai atvažiuoji-atrodo , kad visai nebuvai išvažiavęs. Tai kurgi tu gyveni ?
-Ten, kur mano mintys,-atsakiau draugui.
-Bet juk būni ir mieste.-Viktoras pasakė naują žodį. Kaip tik jo man labai ir reikėjo.
Taip ir sutarėmė , kad gyvenu ten, kur mano mintys, o būnu ten, kur , turiu pastogę. Šis išsiaiškinimas mane šiek tiek nuliūdino. Jautrus draugas paskubėjo užtarti :
-Ar tu vienas-šitaip?
Nuo tų teisingų žodžių pasidarė dar liūdniau.
Iš (52 psl.)



Naraškevičius, Petras (1940-)

Gyvasis vanduo : miniatiūros

Vilnius : Vaga, 1978
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#373772 Ingeborg Jacobs "Vilko vaikas. Neįtikėtina Rytprūsių mergaitės Liesabeth Otto gyvenimo istorija"
Radau šią knygą Knygų Mugėje, esu patenkinta pirkiniu ir labai patinka ši knyga. Gaila net, kad greitai skaitosi, nes istorija tikrai užkabinanti ir sunku sustoti skaityti, o puslapių tik mažėja mažėja...