Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Aldona Julita
#423777 Na, ką gi... prisėdau prie didelio kūrinio: F. Dostojevskis "Broliai Karamazovai". Lt kalba. Nusipirkau 1960 metų knygą. Ižanga rašyta Tarybinio literato. Visa gama jausmų sukilo beskaitant. Visai kita potekstė suteikiama kūriniui. Ką gi, gerai, kad dabar kiti laikai :relax:
Parašė Graikas
#423787
Aldona Julita rašė:Na, ką gi... prisėdau prie didelio kūrinio: F. Dostojevskis "Broliai Karamazovai". Lt kalba. Nusipirkau 1960 metų knygą. Ižanga rašyta Tarybinio literato. Visa gama jausmų sukilo beskaitant. Visai kita potekstė suteikiama kūriniui. Ką gi, gerai, kad dabar kiti laikai :relax:

Knyga,kuri pakeite mano gyvenima. Tpac vienuolis Zosima ikvepe :heart
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#423805 Pasiėmiau skaityti Christopher Paolini "Eragonas" iš vaikų literatūros skyriaus, įdomi man, bet sunku skaityt kažkaip. Jei įveiksiu laukia dar trijų knygų tęsiniai :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424186 Jau perskaičiau... Kazio Sajos "Liepsnojanti". Paėmiau skaityt ją dėl perskaityto prasto atsiliepimo apie knygą. goodreads puslapy... :D
Na taip... Jaunimas taip kaip knygoj nebekalba turbūt kokį 50 metų. :bloga Siužetas ir veikėjai... Nežinau... Tiesiog nelabai įdomūs. Kam buvo skirta ši knyga nelabai supratau... :bloga Na bet gerai tai, kad rašė žmogus, kuris moka rašyt, graži kalba, nors ir prieštvaninė truputį. :D

Šiaip sunku man paskutiniu metu užsikabint skaityti. Vis pradedu kokią knygą ir imu kitą po kokių 20psl... :D
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424190
Astro-Meška rašė:Šiaip sunku man paskutiniu metu užsikabint skaityti. Vis pradedu kokią knygą ir imu kitą po kokių 20psl... :D


Aš tai stengiuosi konroliuot save, kad nepradėt knygų naujų, kai tuo pačiu esu pradėjus ankstesnes. Nelabai sekas. Dabar skaitau 3 angliškas knygas ir vieną lietuvišką, šiandien panorau dar vieną lietuvišką pradėt, bet tikiuosi susilaikyt ir nepradėt. Kai pasiimu knygų iš bibliotekos, tai visada tenka pratesinėt, minimum du mėnesius guli knygos namie. Ketvirtadienį kaip tik prasitesiau dar mėnesiui knygą, kuri kaip tik gulėjo du mėnesius. Ne kokia iš manęs skaitytoja :D
Parašė Aldona Julita
#424319 Dostojevskį užmečiau. Per sunku. Paėmiau iš bibliotekos Jack London "Baltoji iltis". Apie vilkšunį.

Labai gražiai autorius apie vilkus rašo. :dukstam
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424328 OOoooOOO "Baltoji iltis" viena pirmų mano skaitytų knygų. Pamenu irgi užkabliavo. :achtung
Aš kažkaip neskaičiau vaikystėj. :roll: Todėl peršokau iškart ankstyvoj paauglystėj prie nuotykių literatūros. :DD Visokie Dž.Fenimorai Kuperiai ir A.Diuma, Dž.Londonas buvo pirmos knygos. 8)
Parašė Spartan
#424336 How to Live with a Huge Penis: Advice, Meditations, and Wisdom for Men Who Have Too Much by Richard Jacob
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424465
Emocija rašė:Pasiėmiau skaityti Christopher Paolini "Eragonas" iš vaikų literatūros skyriaus, įdomi man, bet sunku skaityt kažkaip. Jei įveiksiu laukia dar trijų knygų tęsiniai :achtung

Kaip sekasi skaityti ”Eragoną”? :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424474 Man irgi įdomu, kas per kūrinys tas "Eragonas". Esu mačius visas dalis pirkt savo miesto maximoj. Tik kad gaila biškį pinigų :achtung ir vietos namuose trūksta.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424635 Va ką neseniai gavau iš audiotekos į el. paštą (laiške toks Aurimas Mikalauskas cituoja apie savo draugui Mindaugui ir šio sūnui "Eragono" sukeltą įspūdį):

Kai mano sūnui buvo 7 metai (jis pradėjo labai anksti skaityti), jis pasiėmė pirmą „Eragono“ dalį ir nusprendė ją perskaityti. Po poros savaičių, sako: „Tėti, aš jau perskaičiau pirmą dalį“.

Galvoju: „Ooo, na ką ten 7 metų vaikas baisiai supras apie tą Eragoną.

Su žmona pradėjome jį klausinėti: „O tai kas ten kaip? Ką tu supratai? Kas yra „wardenai“? Kas yra žmonės? Kuo jie skiriasi? Kaip jie bendrauja? Kaip elfai?“

Tada supratau, kad tas vaikas jau būdamas 7 metų labai sąmoningai supranta, kas ten vyksta ir net pradėjau klausinėti: „Kaip tu pasielgtum vienokioje ar kitokioje situacijoje?“

Mane labai nustebino. Man atrodė, kad būdamas 7 metų aš tik „mama“, „tėte“ ir „košė“ mokėjau pasakyti. Tai man tokį įspūdį paliko, kad mano 7-metis šitaip suvokia knygą, kad aš privalėjau paimti visas tris dalis, perskaityti pats ir tada suvokiau, kiek stiprus reikalas yra „Eragonas“.

O kai supratau, kad pirmą dalį parašė jaunuolis, vos vos 18-kos metų, tai man padarė dar didesnį įspūdį ir šitą knygą pradėjau rekomenduoti absoliučiai visiems. Kas nors kiek mėgsta knygas, ir man tai tikriausiai pati įspūdingiausia, gražiausia ir išsamiausia fantasy knyga iš visų, kokias tik teko kada nors gyvenime skaityti.“
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424641 Geras. :)
Šiaip mano vyras skaitęs Eragoną. :) Sakė 1, 2 dalys visai nieko, o kitos dalys nelabai...Sakė jaučiasi, kad "jauniklis rašė". :D Iš fantasy jam labiau patiko "Žiedų valdovas", "Raganius", "Blėnių vežėčios" ir sakė N.Perumovo knygos kažkokios...