Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#356428
malonas rašė:Nuo kokių knygų pasiūlytum pradėti domėtis Jo Nesbo kūryba? Haris Hūlė mane domina, bet pas bukinistus niekaip neaptinkų pirmų serijos knygų. O aš mėgstu serijas skaityti nuo pradžių. :) Gal iš kitos jo serijos kažką pasiūlytum, gal yra atskirų, su niekuo nesusijusių knygų?

jei rusu supranti, Hules visas bene 10 knygu rast galima audio formatu. as pats baigiu "Krauja ant sniego" (nebloga knyga) ir pradesiu Hules serija ko gero :). daugiau rekomenduot nelabai turiu ka.. esu tik filma mates pagal jo knyga "Galvu medziotojai". filmas paliko labai nebloga ispudi :)
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#356526 Perskaičiau Dostojevskio biografiją ir nusprendžiau dar kartą perskaityti jo kūrybą. Šiuo metu mėgaujuosi Jaunuoliu.
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#356957 Haruki Murakami - Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#362451 Irvine Welsh - Traukinių žymėjimas. greiciau pabaigt ta slikstyne skaityt ir pradet ka nors naujo
Parašė anonimasx
#362508
Kovotojas rašė:kaip noreciau, kad man patiktu skaityti, laijas greiciau eitu.


prie kompo man atrodo, jis dar greičiau eina :relax:
Vartotojo avataras
Parašė emar
#362526 O ką, visai nemažai skaitai dabar :) Galima prie knygų pereiti.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#362554 Vadinasi netinkamas knygas rinkais. :D Yra tiek sričių, kad tikrai rastum kas patiktų. :)
Aš dabar radau kažkokį pdf LT kalba apie muzikos kūrimą programine įranga, net negalvojau, kad galima rast tokių dalykų internete. :DD
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#362555 Myskinai, o tu ja perskaityk, tik ten dar visos teisybes nera rasoma, del tam tikru priezasciu.....
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363987 Labai patiko nesenai perskaityta knyga, tokia irgi su humoru parasyta, idomiai..
Rasa Aškinytė - Žmogus, kuriam nieko nereikėjo. Ten depresijos nelabai rasit, kaip is knygos pavadinimo, atrodytu, oj, cia bus slegianti, bet ne, Aškinytė taip rašo, su savotišku humoru, truputį su egzistencinėm temom. Kartais nejučia pradedi ieskoti to ka ji raso savyje.