Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#248653 S.Žižek "smurtas". Patiko, kai kurios įžvalgos, net labai neblogos.
Vartotojo avataras
Parašė Lollypop
#248655 G. Roth "Moterys, maistas ir Dievas"

Esu nustebus kaip si knyga gerai atspindi mano vidinius isgvenimus, tai pirmoji knyga kuri zino kas isties su manim vyksta.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#249534 Perskaičiau Po raudonosios mirties kaukė. vat štai tokia turi būti trumpoji proza. labai patiko.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#249562 rytoj gausiu plastiku ir kompozitu mechanika , darbui reikia
ParašėŠiršė
#249952
Charlie_Sheen rašė:Vonegutas "Katės Lopšys"


Ir kaip tau? Aš tai skaičiau skaičiau viską iš eilės, ką Vonegutas yra parašęs, bet ties "Katės lopšiu" ir sustojau.

Perskaičiau Po raudonosios mirties kaukė. vat štai tokia turi būti trumpoji proza. labai patiko.


Taip taip taip :angel
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#250480 Prabhupada, jis pastatė namus, kuriose gali gyventi visas pasaulis
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#250481 Skaitau šitą knygą:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#250881 "puikus naujas pasaulis" patys žinote kieno. patiko tai, kad knygoje nėra nei vieno "sveiko proto" veikėjo, o kur dar jų pavardės bakuninas, trockis, etc. žodžiu pralinksmino kaip reikiant.
va "beždžionė ir esmė" kiek nykoka pasirodė. "suvokimo durys. dangus ir pragaras" irgi šiaip sau buvo. dabar pradėjau "sala" vėliau parašysiu įspūdžius.
Parašė Violeta1967
#250900 o as skaitau Picoult "Susitarimas". Naujausia knyga
ParašėCikadelė
#251248 Perskaičiau J.Eugenides 'Jaunosios savižudės' per pora dienų,jeigu nebūčiau mačiusi filmo daug kartų,tai būtų užtekę dienos.Istorija vos skiriasi,bet įdomu,labai patiko detalės.Nors filmas man vis tik mielesnis...Gal dėl to,kad be proto mėgstu S.Coppolą.
Taip pat F.Sagan 'Šilkinės akys',devyniolika miniatiūrų.Visiškai mano stilius-melancholija,nuolatiniai apmąstymai ir liūdesys.Vienos istorijos patiko mažiau,kitos daugiau,bet vienam vakarui prie arbatos pats tas.

Dabar imsiuosi Simone de Beauvoir 'Antrosios lyties',manau,jog užtruksiu ilgokai.
Parašėnemoku
#252311 Galvoju ka skaityt - Kamiu, Sartra, Orvela, Hese, Bulgakova ar Gete? Gal kas patars?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#252313 Orson Scott Card "Enderio žaidimas" kiek nykoka fantastinė knyga apie karo mokyklos gyvenimą
ParašėŠiršė
#252358
nemoku rašė:Galvoju ka skaityt - Kamiu, Sartra, Orvela, Hese, Bulgakova ar Gete? Gal kas patars?

H.Hesse. Mano meilė jam trunka ilgiau, nei bet kokiam gyvenime sutiktam vyrui.