Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė mumu
#254328 man Murakami pernelyg smulkmeniškas - ta nemalonia prasme. Nors manęs apskritai azijiečių kultūra, skonis ir humoras labai "neveža".
ParašėŠiršė
#254344 Azijiečių kultūra - ne tik Murakami, tarkim, Y.Kawabata "Tūkstančiai gervių" mane labai sužavėjo, bet tai buvo prieš keletą metų, tad nežinau, ar dabar patiktų taip pat. Kiek pamenu, patiko, kad buvo daug simbolikos, metaforų, bet gal ką nors painioju, mat mano mėgstamiausiuose tekstuose visados daug simbolikos ir metaforų. :kazokas
O dėl smulkmenų, jos padeda viską ryškiau įsivaizduoti. Būtent tai, kad viską labai ryškiai matau, galiu "pasinerti", Murakami kūryboje ir mėgstu.
Vartotojo avataras
Parašė sapnabernis
#254354
Širšė rašė:Azijiečių kultūra - ne tik Murakami, tarkim, Y.Kawabata "Tūkstančiai gervių" mane labai sužavėjo, bet tai buvo prieš keletą metų, tad nežinau, ar dabar patiktų taip pat. Kiek pamenu, patiko, kad buvo daug simbolikos, metaforų, bet gal ką nors painioju, mat mano mėgstamiausiuose tekstuose visados daug simbolikos ir metaforų. :kazokas
O dėl smulkmenų, jos padeda viską ryškiau įsivaizduoti. Būtent tai, kad viską labai ryškiai matau, galiu "pasinerti", Murakami kūryboje ir mėgstu.

Joa, vid. paauglystėj perskaičiau tą "Tūkstančiai gervių", tai užvežė :achtung Bet antrąkart prieš du kokius metus skaičiau - pasirodė slabnas. Bet va Osamu Dazai "No Longer Human", va ten tai apie depresiką :da
ParašėŠiršė
#254358 Aš tai neieškau knygų apie depresikus. =) Noriu skaityti tiesiog geras, įdomias knygas, kurios mane kažkuo praturtina, o apie ką jos, ne taip ir svarbu.
Rytoj pradėsiu Tomo Mano "Lota Veimare", bus duoklė vokiečių literatūrai.
Vartotojo avataras
Parašė AngelMuerte
#254378 "Aną Kareniną". Nėra ypatingai įdomi, labai jau daug visokios "buržuaziškos" tuštybės, ko gero vienintelis įdomesnis veikėjas - Levinas. Dažnai sunku skaityti knygą jei nėra veikėjų, su kuriais būtų galima tapatintis. Nors tiesą sakant turbūt vienintelė tokia knyga buvo "Altorių Šešėly", kurią vos ne kaip dvasinę autobiografiją buvo galima skaityti.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#254380 Angel Muerte, o ,,Karas ir taika'' skaitei? Skaiciau dar mokykloj ir labai idomi knyga buvo. O ,,Ana Karenina'' siaip sau ir man.
Vartotojo avataras
Parašė AngelMuerte
#254383 Neskaičiau dar. Išvis, nesu labai didelis skaitovas, gal ir dėl to, kad reikėtų eiti į biblioteką, o čia man vėl papildomas stresas... Tai dabar skaitau, ką įdomesnio namie randu.
ParašėŠiršė
#254402 Man "Ana Karenina" - viena įsimintiniausių knygų. Geri tekstą kaip brandų vyną, besimėgaudamas kiekvienu gurkšniu :angel O aprašomame buržuazijos gyvenime tiek tuštybės, tiek gelmės apsčiai. Tai ir daro knygą įdomią, daugiasluoksnę. Tarp kitko, iš veikėjų dabar geriausiai atsimenu Leviną, AngelMuerte =)
"Karas ir taika" taipogi artimuose planuose. Vis nesiryžtu pradėti.
Kai skaičiau "Altorių šešėly", buvau tą knygą visiškai įsimylėjus, prisimenu, tuomet važiavau pas draugę į Vilnių, traukinyje pradėjau knygą ir paskui džiaugiausi, kai draugei tekdavo kažkur išeiti, nes viena galėdavau skaityti :achtung
ParašėŠiršė
#254850 Nepatiko "Lota Veimare", perskaičiau 50 puslapių ir padėjau atgal į lentyną. Tomas Manas yra parašęs daug geresnių knygų, tai kam skaityti visai nesudominusią.
Pasiėmiau iš bibliotekos pirmą "Karo ir taikos" tomą, Kajoko poezijos ir Dostojevskio "Baltosios naktys". Jau gal trečią kartą skaitysiu :heart
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#254876
Katastrofa rašė:Sylvia Plath "Stiklo gaubtas".

skaiciau. nepatiko visai ,tikejausi daugiau. 'prozako karta' zymiai geresne knyga, bent man :))
ParašėŠiršė
#254880 Kuo tau "Prozako karta" geresnė?
Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#255408 Jack Kerouac "Kelyje". Įpusėjau jau. Skaitant šitą knygą sunku ramiai nusėdėt, taip ir noris kur nulėkt, patranzuot ar dar ką.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#255415 Terry Prachet "Mažieji dievai". Smagi humoristinė fantastika.
Vartotojo avataras
Parašė ElizabethFo
#255799 jau kelis mėnesius pas mane vien psichologinio pobūdžio knygos. dabar kremtu "Moterys, kurios myli per stipriai" pagal psichologės rekomendacijas :} niekada pati nenusipirkčiau knygos tokiu pavadinimu o.O
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#256062 Neturiu laiko skaitymui ,nes veklos dabar pilna ,tik vakarais darbinio pobudzio informacijos paskaitau