Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426853
Opaque rašė:Neištvėriau ir pradėjau dar vieną anglišką knygą Oliver Sacks "Musicophilia. Tales Of Music And The Brain" ...

O geras, aš lt kalba radau šią knygą inete. Irgi intriguoja, bet dar nepradėjau skaityti. :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426861
Astro-Meška rašė:
Opaque rašė:Neištvėriau ir pradėjau dar vieną anglišką knygą Oliver Sacks "Musicophilia. Tales Of Music And The Brain" ...

O geras, aš lt kalba radau šią knygą inete. Irgi intriguoja, bet dar nepradėjau skaityti. :)


Oi, kaip būtų gerai ir man rast lietuviškai ją parsisiųst. Kaip ji tikslai vadinasi lietuviškai?
Vartotojo avataras
Parašė emar
#426862 Aš bandau sielogydą skaityt :) dabar kažkaip jau gaunasi. Anksčiau ieškodavau ko nepametus :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426879
Opaque rašė:
Astro-Meška rašė:
Opaque rašė:Neištvėriau ir pradėjau dar vieną anglišką knygą Oliver Sacks "Musicophilia. Tales Of Music And The Brain" ...

O geras, aš lt kalba radau šią knygą inete. Irgi intriguoja, bet dar nepradėjau skaityti. :)


Oi, kaip būtų gerai ir man rast lietuviškai ją parsisiųst. Kaip ji tikslai vadinasi lietuviškai?

https://www.goodreads.com/book/show/346 ... M72&rank=1
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426907 Skaitau Owen O'Kane "10 dzeno minučių. Ramesni ir laimingesni per dešimt minučių kasdien". Pirkau už 2,99 €, tad jei nepatiks, nebus gaila išleistų pinigų :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426976 Pradėjau Thomas Harris "Raudonasis drakonas". Apie Hanibalą pirmą knygą, bet kažkaip nesiskaito... Perskaičiau 80psl, bet sunkiai kažkaip. Nežinau ar toliau skaitysiu.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#427162
Opaque rašė:Dabar skaitomos angliškos knygos:

Cognitive Psychology vadovėlis ?
Piano For Dummies apie grojimą pianinu
The Da Vinci Code, Dan Brown +
The Complete Idiot's Guide To Drawing


Šiąnakt buvo bemiegė naktis. Atsikėliau apie antrą nakties ir iki pusė aštuonių baigiau skaityt The Da Vinci Code. Muzikofiliją skaityt nusprendžiau lietuviškai, todėl neįtraukiu į sąrašą. Dar skaitau The Complete Idiot's Guide To Drawing, nes užėjo noras atgaivint piešimą.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#427197
Aldona Julita rašė:Skaitau bestselerį "Erškėčių paukščiai" Autorė Collen McCullough. Įdomi knyga. Yra ir nedidelis serialas pagal ją

Turiu šią knygą, bet neskaičiau. Papasakok kai perskaitysi ar patiko. :)

Aš pastaruoju metu neskaitau. :redface
Parašė Aldona Julita
#427649
Astro-Meška rašė:
Aldona Julita rašė:Skaitau bestselerį "Erškėčių paukščiai" Autorė Collen McCullough. Įdomi knyga. Yra ir nedidelis serialas pagal ją

Turiu šią knygą, bet neskaičiau. Papasakok kai perskaitysi ar patiko. :)



Perskaičiau... Labai patiko! Kas man buvo įdomu, tai, kad buvo ir religijos. Pavadinimo esmė-siužetas iš biblijos...(Mozė pamatė degantį erškėčių krūmą...) bet ir daug dėmesio skiriama pagrindinei herojei, jos gyvenimui. Įsimaišė į jos istoriją kunigas... daugiau nerašysiu. Kad neatmyšti noro skaityti :)))