Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#256779 Nežinau ar kada rašiau čia kaip dievinu Anne Rice knygas, bet turbūt nepasikartosiu. Labai būtų įdomu sužinoti kiek žmonių domisi šia rašytoja ir yra skaitę jos knygų.
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Rice
Ji parašiusi daug knygų, bet mane labiausiai domina Vampires Chronicles serija, kurią šiuo metu įpusėjau skaityti. Gaila lietuvių kalba tėra pirmos 3 knygos, kitas siunčiausi anglų kalba iš Anglijos ir Amerikos.
Taip facebook'e užsiimu role play (veidmenų žaidimais) pagal jos knygas, jei kas yra bandę žaisti (nesvarbu pagal kieno knygas), būtų įdomu padiskutuoti. Tuo pačiu ieškau naujų veikėjų savo šeimai, kuriai reikia naujų žmonių.
Tad padiskutuokim ir išsakykim savo nuomonę.
Parašė Žydėjimas
#286435 Kas tai per išradimas - vaidmenų žaidimas?
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#286521 Vat būtent naujokų man ir nereikia tik pridaro dramų, nemoka vaidinti, nesupranta ką ir kaip daryti. Tam turi turėti bent 1 metų patirties pastovaus žaidimo. Atsimenu keletą naujokų- sudirbo viską taip, kad ir anketų netekau, ir priešų įsigijau visam likusiam gyvenimui. Priimu tik tuos, kurie puikiai žino Anne Rice knygas, išmokę jas atmintinai, puikiai žino savo veikėją ir žino ką daryti. O jei nori sužinoti kas tai per gyvenimo būdas, galėčiau pabandyti paieškoti anglų kalba informacijos apie stilius ir atsiųsti. Bet iš kart pasakau, geriau iš pradžių bandyti žaisti savo sukurtu veikėju, jei seksis gerai po kelių mėnesių galima keisti į knygų ar filmų veikėją, kurį gerai esi išanalizavęs ir, kuris tiesiog tavasis antrasis "aš". Didžiausią klaidą kokią daro žmonės pradėdami žaisti, tai pasirenka kokį itin sudėtingą veikėją ir nemoka žaisti, taip susigadina reputaciją visam gyvenimui ir tai sunku pataisyti net imant kitą veikėją, žmonės sužino kas buvai anksčiau ir nenori žaisti su tavim. Aš padariau tokias pačias klaidas. Gavau vaidinti Louis, priviriau košės, dramų... vėliau po mėnesio pasiėmiau patį sudėtingiausią veikėją Lestatą, pridirbau irgi košės, bet iki šiol jis mano pagrindinė anketa ir knygų analizavimas padėjo išbristi iš peklos. :D
Čia antrasis gyvenimas. Turi turėti daug daug kantrybės, laiko, jėgų nepasiųsti visų į keturias puses, turi išlikti diplomatiškas sprendžiant role play ( RP) ir realaus gyvenimo( RL) problemas. O labai dažnai žmonės sumaišo abu ir tada neduok tu dieve kokia košė gaunas ir man kaip lyderiui reikia viską "valyti". Per du metus tokio gyvenimo jau vos kompo nepadegiau ir vos neapsilankiau pas Abraomą. :D Atmink, kad geriausi žaidėjai- yra tikrieji noliferiai. O tie žemesnio lygio, šiaip žmogeliai... Bet aišku galvoji kokia nauda nervinti taip dėl virtualaus naujo gyvenimo? Visų pirma išmoksti anglų kalbą puikiai, ištobulini savo kūrybinio rašymo stilių, susirandi TIKRŲ draugų, bet jų bus tik keletas, dauguma tik hakeriai, idiotai, sekliai kitų hakerių, šiaip nuobodybės ar įkyruoliai ar tie kurie įsivaizduoja, kad esi iš tikrųjų vampyras ar demonas.

Tai ne kiekvieno žmogaus nervams ir kantrybei. Bet kai nėra realaus gyvenimo džiaugsmo, tai kas belieka? Susikurtų naujų problemų kažkur kitur. ;)
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#286525 Lestatai ,mes taves pasiilgom ,kodel taip retai ateini i foruma ? Kur tavo dienorastis ,ten gali daugiau papasakoti apie save ...
Sekmes Lestatai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#286527 Neturiu jokių rūpesčių ir neturiu laiko...
Parašė Žydėjimas
#286548 Ramybės, tiktai ramybės. Neturiu nei noro, nei laiko žaisti, negana to, jau esu išaugusi iš tos amžiaus kategorijos, kai dievinami vampyrai. Plius A. R. vampyrai nėra tikri vampyrai. Vampyras turi būti toks, kaip B. Stoukerio Drakula (kadangi vampyras - mitinis personažas, mitų mes neperrašom). Man tik įdomu, kas per dalykas tie vaidmenų žaidimai. Skamba absurdiškai, noriu sužinoti, ar iš tiesų absurdas. Gaila, kad mielam Lestatui per sudėtinga tai paaiškinti.
Vartotojo avataras
Parašė Lestatas
#286550 Kur randasi anketos ištrynimas? Man jau gana tokių įžeidinėjimų! DRAKULA YRA NEVYKĖLIS IDIOTAS, tik Anne Rice sukūrė tai ko trūko šiam pasauliui. Ir tas kas grįsta pasakyti priešingai turėtų būti nušautas vietoj per sekundę. Noriu išsitrinti anketą, man gana, kad jau mano e-mail'ą spamina tokie įžeidimai.
Parašė Žydėjimas
#286551 Davai užspaminam visi jo skype (sun) A. N. knygos yra orientuotos į tipišką dvim pirmo amžiaus skaitytoją - tai reiškia, kad jos knygos atstovauja pop literatūrai, o tai, savo ruožtu, reiškia, kad knygos yra lengvo turinio beigi mažos vertės. Pripažįstu, ir man kažkada jos knygos atrodė super. Vau, vampyras (šaltas, intelektualus, vienišas padaras) ir geras! Bet dabar tokių vampyrų pilna ant kiekvieno kampo - pvz., saulėlydžio vampyras. Už šiuos kur kas simpatiškesnis yra nonsensiškas vampyriukas iš vaikiškos knygelės "Vampyriukas", kurios autorės nepamenu, bet tas vampyriukas pasižymi tuo, kad siurbia ne kraują, o tulžį. A. R. tuo tarpu pataikauja publikai.
Parašė Žydėjimas
#286552 Ir tai nėra įžeidinėjimas. Prašau be nereikalingo hiperbolizavimo. Kalbu tai, ką kalbėtų kiekvienas literatūrą mylintis žmogus.
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#286558
Lestatas rašė:Vat būtent naujokų man ir nereikia tik pridaro dramų, nemoka vaidinti, nesupranta ką ir kaip daryti. Tam turi turėti bent 1 metų patirties pastovaus žaidimo. ...(...)

..., turi išlikti diplomatiškas(...)


Jo, Lestatai... Reikia pastoviai žaisti, ir diplomatiškam būti...O gyvenimas lai gretutinai sau eina... Tačiau žaidimas personažais, va kur tikra šiza... Tik tu žinai kas ką ir kaip turi vaidinti... Nu tobulybių tobulybė. Režisūros magistrą reikia iš Depresijos klubo įteikti :D
ParašėŠiršė
#286582 Žmonės, duodat garo :bloga
Visų pirma - kas čia per kvailystės ginčytis, kokie yra tikri vampyrai? Vampyrų nėra. Rašytojai skirtingai įsivaizduoja, ir tiek.
Antra - gal ir smagu kažkur internete apsimesti mėgstamos knygos personažu. Bet jei pradedi nervintis, tokius žaidimus vadinti antruoju gyvenimu...
Per du metus tokio gyvenimo jau vos kompo nepadegiau ir vos neapsilankiau pas Abraomą.

Skamba liūdnai ir liguistai. Turėtų būti labai jau skurdus gyvenimas čia, realybėje, jei kažkoks žaidimas, kuris Lestatui, matyt, pakeičia tikrus išgyvenimus, toks svarbus...
Parašė Žydėjimas
#286587 Rašytojai neįsivaizduoja. Vampyras yra tam tikrų regionų mitinis personažas. Kaip, pvz., negali įsivaizduot aitvaro, nes jo vaizdinys "sukurtas" (tas sukūrimas šiuo atveju labai sąlygiškas, dievybės ir mitiniai personažai nebuvo kuriami taip kaip, pvz., buvo kuriamas trolis mumis arba Narnija) ir įsirėžęs į sąmonę, kaip negali įsivaizduoti Gabijos, nes jos vaizdinys taipogi jau yra, negali sukurti ir harpijos nei sfinksų ar feniksų. Šie personažai yra nepriklausomai nuo jūsų įsivaizdavimų ar tikėjimų.
ParašėŠiršė
#286591 Tačiau rašytojas gali į norimą personažą pažvelgti iš netradicinės perspektyvos. Tai yra jo interpretacija.
Tarkim, paimkim graikų mitus, pvz. Medea - Christa Wolf savo kūrinyje "Medea" ją vaizduoja visai kitaip, nei Euripidas, susiedama su feminizmo idėjomis (nesiplėsiu). Ir panašių pavyzdžių literatūroj tūkstančiai.
Parašė Žydėjimas
#286592 Kaip aš rašiau kažkurioje iš žinučių, tai yra nonsensiškosios literatūros vienas iš bruožų. Tačiau kad ir ką kalbėtume, vampyras, kuris nesiurbia kraujo, kuris yra pilnas humaniškumo, nebėra vampyras. Tarp kitko, Medėja čia nėra tinkamas pavyzdys. Ji ne mitinis personažas. Aš kalbu apie mitą. Mitas slypi ne tik sąmonėje, bet ir pasąmonėje, tad pakeisti mitą iš esmės reiškia pakeisti pasaulį.
Parašėmarronnier
#286600 Jei leisite įsiterpti, galėčiau pridurt, kad mitas yra daugiasluoksnė kūryba, ir tai ne koks nors šventraštis, kurio negalima interpretuoti. Tuos pačius mitinius veikėjus skirtingi poetai skirtingai įsivaizdavo. Kaip suprantu, Žydėjimas tiki, jog mitas yra archetipas?

Čia vyksta ginčas dėl ginčymosi. Ach.