Moderatorius: Astro-Meška

Parašė gesualdo0
#336457
trusstnoone rašė:The Cremator (1969)

http://www.imdb.com/title/tt0063633/

Ir visi Luis Buñuel filmai.

Pritariu, Krematoriumas buvo nuostabus.Aš taip pat mėgstu L.Bunnuel, nors jis yra pastatęs ir prastesnių (mano subjektyvia nuomone ) filmų.
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#339102 Negaliu atsigauti nuo to, koks puikus yra Mad Max Fury Road. :death
Vartotojo avataras
Parašė Dykra
#344215 Aš po Mad Max dar kelias dienas lengvam pakylėjime buvau, tikrai neeilinis reginys :} Bet savo balsą atiduočiau "Švytėjimui". Mano skoniui tobulai subalansuotas filmas :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#344247 O Švytėjimui kuriam? Nes man pvz nepakartojamas su Nikolsonu, naujesnis nepatiko, o mano vyrui atvirkščiai, jis sako pirmas per trumpas ir visko neatskleidžia. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Dykra
#344268 Man irgi tas su Nikolsonu, apie kitą versiją neteko girdėt, bet pasigūglinsiu :> Nu ir apskritai Kubrikas labai talentingas režisierius, tik nedaug esu jo mačius. Reik keist šitą situaciją :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#344277 D. Lyncho filmai labai geri: Mulhollands Drive, Lost Highway, Inland empire, Elephant man ir t.t. O iš netradicinių tai labai rekomenduočiau japonų filmą Suicide Club. :)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345096 Didis grožis
Yra apie ką pagalvot ,man iš to filmo .
Parašėthepointman
#345173 synecdoche new york
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#347727 Adam's Apples. vienas geriausiu. labai rekomenduoju ne holivudo megejams.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#353549 K-PAx iš LM atsisiunčiau, bet taip ir nespėjau dar pažiūrėti, nors vaikystėj mačiau. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#353846 K-Pax , kad ir seniai matytas , bet nesunku atsimint :)