Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#294581 Nenoriu dubliuoti temos apie kina-nepagalvokit nieko blogo :D Tik toje temoje,kurioje reikia surasti savo geriausius matytus filmus..tai visi priraso ju tokia galybe,kad galop pasimeti ir atsoka noras isvis ka nors ziureti..Nu esme tokia-padarykime atranka.Isrinkite ir parasykite TIK VIENA savo geriausia is geriausiu filma . Tai nera taip sudetinga kaip gali pasirodyti is pirmo zvilgsnio :da As taip pat turiu keleta mylimiausiu,bet jei buciau prispirta i kampa isrinkti PATI geriausia-pasukus smegenine isrinkciau.
Tad sicia bus svarbu ne filmu kiekkybe,bet kokybe. :king

Tai va,pradesiu,jei man reiktu isrinkti geriausia filma,tai kogero butu Neil Armfield "Kende"("Candy").
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#294582 Gladiatorius (rez. Ridley Scott)
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#294593 Gyvenimas yra grazus. Italu. Puse filmo zvengiau, o puse - dramatiska itampa. Taciau vertas demesio. Tai filmas, kuri galejau ziureti keleta kartu. Pirma karta ji maciau pries kokiu 16 metu (jo dar kine nebuvo), taciau jis nesenstatis. Juolab - TIKRAIS FAKTAIS pastatytas. Tai itakoja filmo ziurejima.


Life is beautiful (1997)

Filmo aprašymas:
"Gyvenimas yra gražus” yra kaip du filmai: pirmame pasakojama jauno
žydo Guido (Roberto Benigni) istorija. Guido, kaimo prasčiokas, atvyksta
į miestelį dirbti pas savo dėdę viešbutyje. Eina 1939-ieji, fašizmas
Italijoje vis labiau stiprėja ir pasirodo pirmosios antisemitizmo
apraiškos. Tačiau Guido politika nerūpi: jis įsimyli jauną mokyklos
mokytoją Dorą (Nicoletta Braschi, tikroji Benigni žmona) ir pasitelkęs
visą savo padūkusį žavesį ir sėkmę užkariauja jos ranką ir širdį
(nepaisant to, kad Dora jau buvo susižadėjusi). Guido ir Dora sukuria
nuostabią šeimą ir jiems gimsta puikus sūnus.
Nemokamai ir be registracijos galima paziureti
http://monstras.lt/filmai-lt/komedija/3 ... -1997.html


Režisierius: Roberto Benigni
Parašėdragonfly
#294638 300
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#294644 pats šokiausias filmas (ar šokliausias)? vakar pažiūrėjau keliolika min- iki šiol negaliu pamiršt :-) teks siūstis....
jei rimtai, tai man sunku išsirinkt būtų. labai gerų nemačiau, o iš gerų tai pink floyd the wall, the crow, arba režisieriaus franc zwartjes viskas ką mačiau...
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#294650
benderis rašė:pats šokiausias filmas (ar šokliausias)? vakar pažiūrėjau keliolika min- iki šiol negaliu pamiršt :-) teks siūstis....
jei rimtai, tai man sunku išsirinkt būtų. labai gerų nemačiau, o iš gerų tai pink floyd the wall, the crow, arba režisieriaus franc zwartjes viskas ką mačiau...


O jei tektu vistik issirinkti ta viena vieninteli? Na,tarkime tai butu tas vienintelis filmas ,kuri tau butu leista ziureti visa gyvenima :D Cia panasiai kaip is serijos-"kokia daina noretum,kad skambetu per tavo laidotuves ar kokia fraze iskalta ant kapo akmens". :da
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#294710
Zvakide rašė:
benderis rašė:pats šokiausias filmas (ar šokliausias)? vakar pažiūrėjau keliolika min- iki šiol negaliu pamiršt :-) teks siūstis....
jei rimtai, tai man sunku išsirinkt būtų. labai gerų nemačiau, o iš gerų tai pink floyd the wall, the crow, arba režisieriaus franc zwartjes viskas ką mačiau...


O jei tektu vistik issirinkti ta viena vieninteli? Na,tarkime tai butu tas vienintelis filmas ,kuri tau butu leista ziureti visa gyvenima :D Cia panasiai kaip is serijos-"kokia daina noretum,kad skambetu per tavo laidotuves ar kokia fraze iskalta ant kapo akmens". :da


Tokiu atveju pažiūrėčiau tokį, kurio dar nemačiau ir toliau visą gyvenimą skaityčiau knygas ;-)
Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#294714
benderis rašė:
Zvakide rašė:
benderis rašė:pats šokiausias filmas (ar šokliausias)? vakar pažiūrėjau keliolika min- iki šiol negaliu pamiršt :-) teks siūstis....
jei rimtai, tai man sunku išsirinkt būtų. labai gerų nemačiau, o iš gerų tai pink floyd the wall, the crow, arba režisieriaus franc zwartjes viskas ką mačiau...


O jei tektu vistik issirinkti ta viena vieninteli? Na,tarkime tai butu tas vienintelis filmas ,kuri tau butu leista ziureti visa gyvenima :D Cia panasiai kaip is serijos-"kokia daina noretum,kad skambetu per tavo laidotuves ar kokia fraze iskalta ant kapo akmens". :da


Tokiu atveju pažiūrėčiau tokį, kurio dar nemačiau ir toliau visą gyvenimą skaityčiau knygas ;-)


:D
ParašėŠiršė
#294865 http://www.youtube.com/watch?v=_z18UR838X8

Šitas. Filmas tai ne tobulas, bet vienas iš tų, kurių neužmiršiu. Užtat jame yra tobulas vyras. Velniškai seksualus tiek išore, tiek charakteriu, manierom, viskuo.
Parašėdragonfly
#294882
Širšė rašė:http://www.youtube.com/watch?v=_z18UR838X8

Šitas. Filmas tai ne tobulas, bet vienas iš tų, kurių neužmiršiu. Užtat jame yra tobulas vyras. Velniškai seksualus tiek išore, tiek charakteriu, manierom, viskuo.


Tai nori pasakyt filma verta ziuret tik del @tobulo@ vyro, ar kaip?
ParašėŠiršė
#294913
Filmas tai ne tobulas, bet vienas iš tų, kurių neužmiršiu

Kaip jau minėjau, filmą verta žiūrėti. Ir dėl mise-en-scène (tikrai palieka įspūdį), ir dėl pačios istorijos, kuri yra nevienprasmiška, ir Juliette Binoche puikiai vaidina (aš jos labai nemėgstu, o čia net užmiršau savo antipatiją).
Tobulo filmo apskritai neišrinkčiau. Man knygos gerokai labiau prie širdies. Tačiau šitas geriausias, kurį mačiau pastaruosius kelis mėnesius.
Ir, aišku, jei daugmaž vienodai patinka keli filmai, renkuosi tą, kuriame radau mano skoniui absoliučiai idealų vyrą.
Vartotojo avataras
Parašė avio
#297535 Bélla Tarr Sátántangó. tobulas filmas.
kaip gerai, kad jis trunka 7+ val.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#297546 "Satantango"... Aš jo taip ir nepažiūrėjau.
O tobulo filmo neišrenku, ne vienas man tobulas ir Triufo ir Tarkovskio, Bergmano, oi daug privardinčiau režisierių...
Parašėeggle
#301306 "Breakfast at Tiffany's"
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#301310 artificial inelligence :heart