Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#298146 Hm, dedu šitą temą prie kultūros, nes kaip ir apsišviest ir apsikultūrint noriu :)

Taigi, išvykstu iš UK, palieku draugą ir tatai man atveria naujus neatsakytus klausimus apie meilę bei santykius. Bet, svarbiausia, apie meilę. Gal aš savanaudiška? Gal klystu kažkur savo įsitikinimuose?
Pamaniau, kad naudinga būtų tuomet apsišviesti šitoj srity, kad gaučiau daugiau idėjų, įžvalgų bei žinių. Gal tada galėčiau kažką savy atpažint, kažką naujo rast bei išmokt.

Būtų labai malonu, kad parekomenduodumėt kokios literatūros, kuri, jūsų manymu, verta dėmesio. Filmų. Dainų ar net eilėraščių, kurie, jūsų manymu turi stiprų krislą tiesos. Galit net savo požiūrį paprasčiau parašyt.

Taip pat domina mane ir netektis bei mirtis.

Žodžiu, kilo man idėja tokia ir pamaniau, kad daugiau galvų yra geriau nei viena :achtung
Parašėmarronnier
#298173 Perskaičiau tavo dienoraštį. Rekomenduočiau filmą J'ai tue ma mere.
Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#298575 Patiko, benderi, man anime. Toks nuosirdus. Katukas daug demesio smulkmenoms skyre :)))

Tiesa, marronnier rekomenduoto filmo dar neziurejau, nes pas save interneto duomenis man pirkt reikia. Pas drauga budama suziuresiu. Sivakar ar ryt. Man, turetu patik man, kiek skaiciau apie ta filma.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#298611 iš literatūros tai aišku e. a. po ;-)
Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#298978 Ką gi, Po knygutę turiu po ranka, bus puiku proga paskaitinėt :)

Na, apie netektį radau labai gerą knygą Jaunimo psichologinės paramos puslapyje, http://www.jppc.lt/?p=110&lng=lt Polukordienės "Netekčių psichologija". Nors ją skaitydama ir pergyvenu viską iš naujo, bet kartu ir palengvėja. Manau, naudinga perskaityti visiems, tiek dėl galimybės įprasminti netektį ir suprasti savo jausmus bei elgesį geriau, tiek dėl to, kad gebėtumėte geriau padėti tiems, kurie išgyvena netektį.
Vartotojo avataras
Parašė gymka
#299625 yra flmas, literatūros, trūksta tik dainos:) http://www.youtube.com/watch?v=a6FukU7W ... re=related žmonės sako jog toj dainoj turi būt ir trečias posmas:
В мире есть люди, те что живут ради мечты,
А другие верят в судьбу, такие как ты,
Но всё пройдет слишком быстро, время не просится назад,
А ты живи, и не верь ты тому, кто жизни не рад.

"Ты живи, ты живи не бойся, твоя жизнь достойна всего,-
Ты живи и не беспокойся, о том кто предал кого?
Ты живи, ты живи не бойся, твоя жизнь достойна всего,
Ты живи, ты живи, ведь лучшее её не найдёшь ничего.