Moderatorius: Astro-Meška

Klausote greitąjį variantą ar normalų?

2
20%
8
80%
Parašė Aldona Julita
#422078 Nusipirkau tris audioknygas. 1.Dr. Juozas P. Kazickas, Viltues kelias niekada nesibaigia.2. George Orwell , 1984. 3. Oscar Wilde, Doriano Grėjaus portretas.

Ir dar turiu vieną neklausytą Vincas Mykolaitis Putinas "Altorių šešėlyje"
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422720 Aš pradėjau klausyt Sivia Moreno-Garcia "Gods of jade and shadow". Esu skaičiusi popierinį variantą ir išsivertus nežinomus žodžius. Mėnesių mėnesius mokiausi su AnkiDroid programėle tuos žodžius. Tobulai nešmokau, tiesiog atsibodo mokytis :D Skyriai ilgi 15-20 minutės, prailgsta klausymas, bet stengsiuosi perklausyti visą. :)
Parašė Aldona Julita
#422723 Aš dabar klausau Čarlzo Dikenso "Deividas Koperfildas" Nors ir ilga, bet man patinka. Apie vieno žmogaus gyvenimo kelią. Autorius puikiau įvaldęs žodį. Malonumas klausytis palyginimų, šmaikščių pastebėjimų.

Taip pat baigiu Oscaro Wilde'o "Doriano Grėjaus portretas". Apie senstantį portretą ir žmogų, kuris nutapytas tame portrete
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422724
Aldona Julita rašė:Aš dabar klausau Čarlzo Dikenso "Deividas Koperfildas" Nors ir ilga, bet man patinka. Apie vieno žmogaus gyvenimo kelią. Autorius puikiau įvaldęs žodį. Malonumas klausytis palyginimų, šmaikščių pastebėjimų.

Taip pat baigiu Oscaro Wilde'o "Doriano Grėjaus portretas". Apie senstantį portretą ir žmogų, kuris nutapytas tame portrete


O "Dorijano Grėjaus portretas" įdomi knyga? Ir ar ilga? Čia ji kaip ir angliškos literatūros klasika skaitosi, man rodosi parašyta XIX amžiuje. :)
Parašė Aldona Julita
#423369 Baigiau klausytis George Orwell "1984-ieji". Irgi gan įdomi knyga. Yra ir šiandienai aktualių momentų.
Kaip žmogutis norėjo apgauti sistemą, bet jam nepavyko
Parašė Aldona Julita
#423959 Baigiau klausytis Vinco-Mykokaičio -Putino "Altorių šešėlyje". Labai patiko! Įgarsinimas-super. Apie tai, kai kunigas įsimylėjo ir metė kunigavimą.
Dabar klausausi Delia Owens "Ten kur gieda vėžiai". Pradžia įdomi
Parašė Aldona Julita
#424345 Baigiau klausytis "Ten, kur gieda vėžiai". Labai patiko! :super labai gražūs gamtos aprašymai. Super gyvenimo aprasymas gamtoje. Ir meilė :heart siužeto pasakojimas itraukia. Norisi klausytis vis toliau. Siandien tris paskutines valandas isklausiau. Niekaip negalejau atsiplesti :da
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#424463 Aldona Julita, o iš kur tu imi audio knygas?
Aš pradėjau galvoti gal užsirašyti man aklųjų bibliotekoj, nes iki jos 5 min. :achtung Ten sako daug sukaupę audio knygų. Tik nežinau ar leistų ne aklajam... :?
Parašė Aldona Julita
#424479 Astro-Meška. Užsiregistravau programeleje Audioteka. Siaip ten brangoka, bet visada yra akciju. Gaudau tas akcijas ir perku.

Arba ru programeleje Патефон. Ten galima klausytis ir mokamai. Ir uz reklamas nemokamai. 1 reklama perziureta duoda 10 minuciu nemokamai klausytis.

Dar youtube ru kalba paklausau
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#425089
Astro-Meška rašė:Aldona Julita, o iš kur tu imi audio knygas?
Aš pradėjau galvoti gal užsirašyti man aklųjų bibliotekoj, nes iki jos 5 min. :achtung Ten sako daug sukaupę audio knygų. Tik nežinau ar leistų ne aklajam... :?

Anksciau galima buvo ne aklam uzsirasyt. Man atrodo jie turi ir paprastu knygu.