Moderatorius: Astro-Meška

Parašė NOM
#354204 nors pavadinimai gal ir komerciniai , bet turinys nenuvylė.


Kodėl vyrai meluoja, o moterys verkia. - 2003. - 336, [1] p. - Pease, Allan Kodėl vyrai neranda raktų, o moterims vis reikia naujų batų. - 2016. - 364, [2] p. - Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose. - 2003. - Kodėl vyrai vienu metu gali dirbti tik vieną darbą, o moterys tiek daug kalba. - [2005]. Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės. - 2010. - 289, [2] p. - Pease, Allan (1952
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#354224 Manau , kad labai konformistinis požiūris į visus kodėl , turėtų formuotis , jei turinys nenuvilia viso to .:)
Parašė NOM
#354298
Draugelis rašė:Manau , kad labai konformistinis požiūris į visus kodėl , turėtų formuotis , jei turinys nenuvilia viso to .:)


Why Men Don't Listen and Women Can't Read Maps: How We're Different and What to Do About It
by Allan Pease, Barbara Pease

Have you ever wished your partner came with an instruction booklet? This international bestseller is the answer to all the things you've ever wondered about the opposite sex.

For their controversial new book on the differences between the way men and women think and communicate, Barbara and Allan Pease spent three years traveling around the world, collecting the
Parašė NOM
#354300 (penkta žinutė) toliau pratęsiu savo perskaitytų knygų sąvadą...

Miller, Alan S. (1927-)
Antraštė:
Kodėl gražiems gimsta mergaitės : įvadas į evoliucijos psichologiją / Alan S. Miller, Satoshi Kanazawa ; iš anglų kalbos vertė Vitalija Gražienė

nors skaičiau seniai,bet vis prisimenu.
Parašė NOM
#354303 (šešta žinutė)

na dar man labai mielos knygos pasirodė-

Yalom, Irvin D. (1931-) (Jalomas, Irvinas D.)
Terapijos dovana : [atviras laiškas naujosios kartos terapeutams ir jų pacientams] / Irvin D. Yalom
Vilnius : Alma littera, 2010

Meilės budelis ir kitos psichoterapinės istorijos / Irvin D. Yalom

Orig. antr.: Love's executioner and other tales of psychotherapy
Turinys: Meilės budelis ; Jei būtų leista prievartauti… ; Storulė ; Ne tas vaikas mirė ; Nemaniau, kad man taip gali nutikti ; Neslapukauk ; Dvi šypsenos ; Trys neatplėšti laiškai ; Sapnuotojo beieškant
Vartotojo avataras
Parašė Peony
#354541 Ne visai apie depresiją, bet gali pasitarnauti tiems, kas gyveno su sergančiais tėvais ar šiaip turi su jais problemų (gal net neįvardintų)

Susan Forward. Toksiški tėvai.
VAGA 2015 m.
ISBN 978-5-415-02364-6
UDK 159.922
Parašė NOM
#357336 Man nepavyko suvokti pasakų iki šio teksto.Visas - Daktaras Kripštukas Pragare ,Julius Kaupas
1984
Kaupo (1920-1964), jaunosios emigracinės kartos lietuvių rašytojo, gyvenusio JAV, literatūrinio palikimo knygoje spausdinama jo pasakos, apsakymai ir esė fragmentai.

PASAKA IR REALYBĖ
Iš straipsnio

Po velnių ¡ Gal ir netinka taip pradėti ,mieli draugai, negaliu iškentėti nenusikeikęs.Yra žmonių, kurie atrodo rimti ir visai išmintingi, kurie moka tvarkyti savo praktiškus reikalus ,bet kurie,įsivaizduokite,netiki pasakomis.Tik pagalvokit,netiki pasakom¡ Jie mano ,kad pasaka yra fantazijos vaisius ,įsivaizduotas dalykas,graži iliuzija,taigi netiesa.Į tai galima atsakyt tik taip: pasaka yra šventa tiesa ir joje nėra nė krislo melo.Kas to nesupranta, man rodos, kažkur stokoja dvasios ir nėra pilnas žmogus.Aišku. kad pasaka yra literatūra. Ji parašyta savotiška forma. Ji vartoja simbolius ir perkeltą prasmę turinčius vaizdus,panašiai kaip tie vartojami mūsų sapnuose. Jei į pasaką žiūrėsim kaip į šifruotą laišką ,rimtai,bandydami atspėti jos prasmę staiga mums nušvis paslėpta mintis. Pripažinsiu,kad mėgstu skaityti pasakas ir jas laikau rimta literatūra.
Šiandien........
(Tęsinys knygoje)
Parašė NOM
#357367 Kadangi nemėgau pasakų seniau, išėjo ne Vid. mokykl. amž. , o Vid.........amž. !


Bet, mano nuomone, tinka skaityti ir pvz.anglų kalba,tobulinimui ar mokymuisi, vakarais, tinkamas turinys !

Tadžikų pasakos : Vid. mokykl. amž. / Salimas Galiūnas


Pasaulio pasakos



Kalvis ir fėjos : škotų pasakos


Pasaulio pasakos


Lapė ir liūtas : Afrikos pasakos Vyturys, 1986



Saulės duktė : indėnų pasakos ir legendos

Vilnius : Vaga, c1974


Slibino karalystė : moldavų pasakos : vid. mokykl. amž.
Parašė NOM
#357831 Liesienė, Vanda (1942-)

Geriau pažinkime miegą ir nemigą / Vanda Liesienė, Vilija Šurkutė

Kaunas : Sveikatos ir medicinos informacijos agentūra, [2008]
Apimtis:
32 p. : diagr. ; 21 cm
Parašė NOM
#370283 pasirodo yra dar kelios šio autoriaus knygos

Kaip pasiekti, ko nori, ir džiaugtis tuo, ką turi : praktinis ir dvasinis asmeninės sėkmės vadovas / John Gray